Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

1 точка

Ако сте я окъсали за пари не ходете там. Работих 3 месеца и се зарадвах че ме съкратиха. Колегите са ок, но шефа е бивш военен и си въобразява че сме 16 век. Такова унижение не пожелавам на никой. Ходиш до тоалетна по часовник, подчиняваш се на безумни заповеди. Изкуствено поддържа отровна атмосфера. Настройва колегите един срещу друг. Прост селянин въобразил се че разбира от автоматизация.По добре да нося пици в Германия отколкото специалист в Айгер!
Сами преценяте, аз не препоръчвам! Бягайте надалеч от Айгер!

Вях на интервю за инженерна позиция.Като цяло мнението оставено в нета за лош работодател се препокри.Не си губете времето!

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,02 BTC на месец което е около 400$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

Къв е тоя списък долу ма Гинке?

Споделила съм ви публична достъпна за всеки информация. Като се променят филтрите може да видите и още резултати за всички години. Смятайте за какъв тормоз става въпрос. Това са обикновени работници. Силно не препоръчвам ако искате да си спестите много нерви. Лъжат младите че е хубаво. Вижда се черно на бяло.

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

мен пък не ...

излъгаха ме...

не останах очарована след интервюто

съгласна