Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Препоръчвам фирмата. Моят котаранчо работи в нея. Инжинер е. Там е рай.

Страхотни са. Кандидатствах за финансов експерт и веднага ме оцениха по достойнство. Явно финансовите им мениджърки са топ професионалисти, защото най-много се впечатлиха от дългогодишния ми опит във финландската семейна компания Профилинк. Когато имате завидно CV, всичко е възможно.

А статията за бардака публикувана ли е?

Готини са от тези отдели. Обичат да четат класика. Някои от тях са чели по няколко пъти “Престъпление и наказание“. Заповядайте!

Това момче от статията най-вероятно е било стажант - журналист. Интересно е какви са профилите на служителите в отдели финанси и продажби.

Светулке, що звъниш по културните институти и правиш проверки? В ролята си на каква му душице? Ами ние да звъннем в бардака Хилс и да го проверим, ама offline, a? Харесва ли ти тази идея?

1 точка

Ако сте я окъсали за пари не ходете там. Работих 3 месеца и се зарадвах че ме съкратиха. Колегите са ок, но шефа е бивш военен и си въобразява че сме 16 век. Такова унижение не пожелавам на никой. Ходиш до тоалетна по часовник, подчиняваш се на безумни заповеди. Изкуствено поддържа отровна атмосфера. Настройва колегите един срещу друг. Прост селянин въобразил се че разбира от автоматизация.По добре да нося пици в Германия отколкото специалист в Айгер!
Сами преценяте, аз не препоръчвам! Бягайте надалеч от Айгер!

Вях на интервю за инженерна позиция.Като цяло мнението оставено в нета за лош работодател се препокри.Не си губете времето!

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,02 BTC на месец което е около 400$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

Къв е тоя списък долу ма Гинке?