Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

Тук и аз мога да влезна и да напиша каквото желая и то да е измизлено. Нпаример, че съм много доволен от някого.... много мислители много честни сме българите. За това като ни чуят в чужбина че сме БГ и бягат от нас. А българин с българин се краде и лъже. СРАМ И ПОЗОР

Това е форум, а не чат всеки да пише каквото си иска. Изобщо знаеш ли какво значи тази дума???? Форума създаден за моята фирма е за да се пише кой е доволен от мен и кой не, а това нещо става по следния начин.
ПРИМЕР : Аз Иван Петканов Драганов заминах с фирма Василев ЕООД на дата 05.06.2010 година за работа в месокомбинат в град Прага. Там ме посрещна Милен Драганов Иванов с него сключих договор, за който прилагам сканирано копие на този линк ..... Не съм доволен, или съм доволен от фирмата, поради тези причини........
Ето това означава за мен доказателство с прикрепени факти и доказателства, няма всеки ден да пиша едно и също, защото вече наистина ми писна да се СПАМИ с глупости. Всеки който има възражения да ги пише от свое име, така както съм показал в примера. Всеки един коментар, написан с нереални данни и не от лицето заминало с мен, по закон не се счита за достоверна информация! Сами си преценете дали да продължите да пишете глупости и всеки въпреки, че не Ви познава да чете и да се смее на глупостта ВИ.

Ама много ясно, че ще твърдя, че това са измислени коментари, защото никои с нищо не е доказал, че е заминал с мен. Абе, Вие всичките, които пишете коментарите се извъдихте адвокати, мой приятел замина, на баба ми внучето, на леля ми дъщерята. Според теб, ако този човек не е получавал заплата, няма ли да си потърси правата? Вие изобщо гледате ли телевизия, че след измамата с брането на боровинките в Швеция, изпращането на хора и експлоатацията на човешкия труд се наказва със затвор и се води Трафик на хора. Вие малоумни ли сте, че аз ще си рискувам свободата за някакви си 100 евро от които няма и половината ми остават чисти! Преди да изпратя хората задължително проучваме работодателя дали е сериозен и дали изплаща заплатите на хората. Аз съм Драганка и Петканка и заминах онзи ден с Василев, а пък на мен баба ми замина на 80 години и работи по 60 часа........ какво има да коментирам простотии!

Хора не вярвайте на тези обяви от фирмата на Василев ЕООД,истина е до там,че ти вземат парите 100е. тук и 100е. в Чехия и после те оставят на произвола на съдбата.Аз също не обърнах внимание на мненията във форума,но мои близък замина там и се убедих лично-ще работите само за храна,(а те точно на това разчитат),за да ви използват там.Пари никoй от работещите там не е видял ,сами преценете... Ако им се обадите,за да ги питате защо има такива мнения във форума-те ще ви кажат,че са написани от конкуренцията им-ЛЪЖА, те са на изпатили си хора,един от тях беше и моят познат,които се опари

Защото имам групи всяка седмица, групата на 21.08 замина вече, сега следващата е на 28.08, след това 04.09 и т.н. Но сега са ми по-хубави местата, колко по отиваме към есента, толкова по малко работни места ми остават, защото работата на морето приключва и групите ми се пълнят.

Здравейте! Исках да попитам ,защо в обявата в probook сте написали дата на тръгване за Чехия 28.08.2012г. Пък пишете тук в сайта,че група ще замине на 21.08.2012г.

Георги, сериозен човек съм и не малко пъти го доказах. На 21.08 заминава групата ми, имам много хубава оферта, която важи за тази дата. Работодателя поема 50% от квартирата, дефакто Вие плащате само 60 евро и 75 крони на час, което за момента за обща работа в складовете е най-изгодно!

серозни ли са мисля да патувам с тях моля пишете ми

Първо не съм отговорил на въпросите, защото не съм ги видял, бях в Чехия и изобщо не съм имал време да сядам пред компютър и 2-ро има си посочени имейли на които всеки може да задава въпросите. Това не е обществен чат, за да отговарям публично и да го чете всеки във интернет. А ти Надя, не разбрах кога точно замина с мен и как точно те излъгах, явно ти не четеш моите въпроси към теб!!!! Ако обичаш спри да пишеш лъжи по мой адрес след като не си се възползвала от моите услуги, защото вече сама се излагаш пред цяла България! Като си толкова много отворена ела лично да разговаряме, обади ми се по телефона, които съм оставил или имам още по хубаво предложение след като мислиш, че лъжа хората ела да се обзаложим пред нотариус на по 1000 евро, че ще има кой да те посрещне в Чехия и ще имаш подсигурена работа на 100%, без никакви отдръжки от заплатата (имам предвид комисиони, както правят другите фирми, или изобщо не се получава заплата, защото Ви я взимат цялата). След като си толкова сигурна, че съм измамник ще спечелиш бързи пари. И недей да ми казваш аз на какви въпроси да отговарям, защото нито си се легитимирала коя си и що си, нито нищо! Ама то няма и как да се легитимираш, защото не си заминала с мен, кой знае от коя конкуренция си София, Варна, Русе, Пловдив или Пазарджик, дори и да си от тях знай, че няма да ме стигнете и след 100 години. Аз съм утвърдено име на пазара и постоянно ми се обаждат хора, които са заминали техни роднини или приятели с мен, така че с тоя форум и измислените Ви писаници по мой адрес, без абсолютно никакви доказателства и факти, които да подкрепят думите Ви, никои няма да Ви повярва. Всеки ден ми се обаждат хора, които се смеят на коментарите, които четат и пак ми се доверяват и заминават с мен. Виж в какви сайтове си рекламирам обявите (елитни), изобщо знаеш ли какво е необходимо, за да се регистрира човек в такъв сайт, аз ще ти отговоря, изпратил съм и сканирани всички документи на фирмата и договорите ми с Чешките Агенции и работодателите, които не вярва може да се обади на администраторите на сайтовете и да попита! Мисля, че бях достатъчно изчерпателен и повече няма да ти видя некомпетентните ти коментари към ме!!!!!

Благодаря на г-н Иванов за точните въпроси.
Само не разбрах защо се бави г-н Петков,след като знаем колко бързо още на същият ден отговари на моите коментари?! Но вече 3 ден не отоваря на толкова лесни 5 въпроса. МНОГО МИ Е ЧУДНО,ЗАЩО ОЩЕ НЕ Е ПОЧНАЛ С НАПАДЕНИЯТА И ЛЪЖИТЕ?
ДРУГОТО КОЕТО ИСКАМ ДА ПИТАМ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВА ДА ПИТАМ СЪЩИЯТ ВЪПРОС,КЪДЕ Е ТАЗИ ФИРМА?КОГА НАЙ СЕТНЕ ЩЕ  МИ ОТГОВОРИТЕ НА ВЪПРОСА,ДАЙТЕ ВЕЧЕ ТОЗИ АДРЕС НА ТАКА НАРЕЧЕНАТА ВИ УШ ФИРМА!!!