Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

Най на края някой да каже добра дума за Василев-ЕООД, само че повярвай те ми хора този коментар е писан лично от въпросният господин с цел да успокои така и така намаляващите му потенциални "жертви". Браво Веско, желая ти успех.Но имайки в предвид останалите коментари оставени от ужелини от теб хора едва ли някой ще ти се върже на лъжите.

Здравейте, искам да кажа че на дата 18.03.2013 година заминахме 3 приятелки с  Василев за Чехия. Препоръчаха ни го други наши познати, които вече бяха заминали с него, преди няколко месеца. Искам да кажа на хората да не се притесняват, човека е много точен и сериозен. 2 месеца съм звъняла на какви ли не фирми в  България, едни ми искаха по 500 лева предварително за легализация на документи (което категорично не се изисква за Чехия, ние българите имаме право да живеем и работим легално само с лична карта), една Варненска фирма ми поиска 900 евро, ката че на фона на 200 евро, които съм платила си е нищо. Разберете, че няма фирма която да Ви намери работа за без пари , всички искат, въпроса е в това след като платите да има работа, а не да останете на сухо. И това с отдържането на комисионните от първата заплата си е пълна измама, тук има хора които работиха 2-3 месеца по 13-14 часа на ден, даваха им само аванси по 1000 кронини (колкото да не умрат от глад) и като стана време да получават заплатите си ги изхвърлиха на улицата без 1 стотинка, под претекс че не се били справяли с работата. Още съм в Чехия и съм много доволна, така че не се чудете дали да вярвате на Василевев или на някакви злобни хора, които дори и имената не искат да си кажат.

Приятелю, явно и ти си от много заблудени, които не си знаят правата. Нашата държава е устроена така, че да може да "прецаква" нас народа както си поиска. Всяка една стотинка заработена зад граница, независимо дали имаш договор или не си длъжен да я декларираш в НАП. Правил съм многократни консултации с адвокат по всякакви въпроси. Самия аз съм потърпевш от такава ситуация, а и мой близки също. Ето ти линк с малко информация по този въпрос, а повече може да откриеш в сайта на НАП. Информацията е малко стара, но нямам време да ти търся по актуална :

Нямам никакви отношения с въпросната фирма и лицето Веселин, но прочетох поста му  , как парите изкарани в чужбина трябвало да се декларират в НАП и , че било пране на пари и  се втрещих от това невежество и глупост. Какви данъци да плаща в НАП  , след като вече веднъж  са платени данъците в чешките служби.Нали работят за чешки фирми , не за български. И второ - декларират се единствено суми над 10 000 евро на границата или на летището  , в зависимост  с какъв транспорт се пътува. Нали и аз съм работил в чужбина , не в Чехия , а в Англия. Откъде , накъде ще декларирам заплатите си в Англия на които съм си платил данъци и осигуровки и в България . Няма никаква логика и смисъл в тия глупости , дето ги говори.Личи си , че изобщо не е наясно с материите с които се занимава.

Веселине добавяйки коментари ти само продължаваш да се оплиташ във лъжите си.Преди няколко дена тук имаше коментар на изгоряла от теб жена но администратора го истри защото беше написан с голями букви.Тя точно описваше твоето "съдействие" в Прага с твоята тъй наречена "ЧАСТНА АГЕНТУР" в лицето на "гн"Ангелов същият който изигра и нас благодарение на твоето "съдействие" .С не търпение чакам предаването на "Господари на ефира" да разобличи "сътрудническата" ти дейност.Ти казваш, че няма нищо безплатно..да така е нищо в този свят не е безплатно а тогава ти защо не плащаш данъци от приходите си които получаваш от хората които мамиш ежедневно? И моля те спри да пишеш каквото и да е тук ..Защото каквото и да напишеш то е лъжа...И нека всеки който чете това влезе в сайтовете на Чешките трудови борси и види какво е реалното заплащане на труда в Чехия,парите които ви обещава Веско са просто една химера...Нека поне един да напише тук че е взел 1000 евро със "съдействието" но Васиелев или поне да каже добра дума за него.

26 работни дни в месеца, 6 дневна работна седмица по 10 часа на ден, заплащане 70 крони на час са точно 780 евро, при 12 часа на ден са 936 евро, сами си направете сметка за казаното от Никола. Чехите не толерират мързеливците, а работниците. Точно за това все още няма човек от село да се е оплакал от работата, има само мрънкащи Софиянци! И да Чешката Агенция има лиценз, които има желание може да му бъде показан!!!!!!! Общежитията са от самия работодател, нямат нищо общо с нас и Вие какво очаквате за цена от 12 евро на месец, което включва парно, ток, вода, пране на завивките, почистване на стайте, място за готвене на етажа. Изобщо знаете ли какви са цените на квартирите в цяла Европа, явно НЕ! Като не Ви изнасят общежитията наемете си апартамент за 600 евро без консумативите, кой Ви спира. Това Българина знае само да се оплаква, а не и да работи, за това Държавата ще ни е на такова дередже, защото всеки е силен пред компютъра, но когато стане време да се докаже що за стока представлява се покрива като мишка. Колко от Вас излязоха да протестират, нали сте много смели и силни????? Аман от професори, където нищо не става от тях!

Здравейте. Искам да попитам как стоят нещата в тази фирма. Кандидатствах по обява за работа в склад за продове и зеленчуци. Плаща ли се редовно и изобщо плаща ли се? Всичко легално ли е? Да замина ли за Чехия или не ? Благодаря предварително.

Един договор с Чешка фирма не означава нищо.А ВАСИЛЕВ-ООД щом има претенции,че работи по Чешкото законодателство да представи лиценза на Чешката агентура.За да се сключи договор с Чешка трудова борса той също трябва да е регистриран.Всичко негово написано е ИЗМАМА.

Никола, няма как да подмина коментара ти, да не съм балък да ме прави някой на глупак. Аз не се оправдавам и никога не го правя, аз боравя само с факти и доказателства. Много ясно, че ще реагирам остро на лъжата и измислените коментари. И относно Кетчупа и майонезата, 100 пъти съм казал, че това са примерни оферти, така че прочети по-старите ми коментари и тогава се изказвай неподготвено! Нещата в Чехия се променят всяка минута, аз не мога само да седя и да пиша нови оферти, при положение, че работата си е работа, а дали сортираш плодове или пълниш бутилки с кетчуп е все на поточна линия. Как така все изникват коментари с уж заминали с мен преди много години, а пък аз имам всяка седмица заминаващи групи, защо тези хора не пишат???????? Знаеш ли защо, защото са в Чехия и работят. Всяка седмица имам поне по някой роднина, познат или приятел, който преди време съм изпратил, това какво говори, че съм съвестен човек. Приключих спора си с теб да знаеш, прекалено много работа имам за да ти се обяснявам.

А относно Алекс, ела други ден в София, ще видиш лично как изпращам групата и всичките ми документи.

Понеже много ме зайнтригуваха офертите на фирма Василев ЕООД,но като чета форума ме лови страх.Искам да попитам,някой от тези който твърдят,че са доволни-МОЖЕ ЛИ ДА ПОСОЧИТЕ ИМЕТО НА ФИРМАТА В ЧЕХИЯ,ГРАДА В КОЙТО РАБОТЯТ И ДЕЙНОСТТА И.АКО МОЖЕ И ЧЕШКАТА АГЕНЦИЯ.ПОНЕЖЕ Е НЕКОРЕКТНО ДА СЕ СПОМЕНАВАТ ПУБЛИЧНО-АКО ИСКАТЕ ПРАТЕТЕ МИ ГИ НА E-MAIL [email protected].Предварително благодаря.