Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

В Обявата/Обявите липсват важни подробности

1)В Кой град в България се намира офиса
на госпожа - Цветомила Миркова (Василев ЕООД - гр Враца)

2) Провежда ли се интервю с кандидатите за
работа на българска територия

3) Запознават ли се кандидатите предварително
с всички документи и договори които в последствие
предстои да бъдат подписани?

4) Има ли такси които трябва да бъдат платени преди
заминаването - лично на Цветомила Миркова или неин
представител?
5 ) Телефон за връзка с представител на Василев ЕООД - Лице за контакт
на Българска и Чешка територия?

искам да попитам дали някои знае нещо повече за работата в чехия в завода за кетчуп и ма майонеза, и нещо повече за фирмата Василев еоод чрез която се заминава

Ако може някои да ми каже нещо за тази фирма ще му бъда много благодарен.

засега нямам мнение,което да напиша,аз мисля да заминавам със съпругата си,но прочетох доста обезпокоителни неща за тази фирма и в момента се колебаем със жена ми.Не са малко парите с които трябва ДА ЗАМИНЕМ.Но от друга страна,ако фирмата е сериозна тези пари ще си ги изкараме.Просто нещата са на кантар така да се каже.

ТРябва ли ми червен паспорт за Чехия

А съжаление няма как да стане това нещо, преди доста години работихме така и от 50 човека заминали за месеца, ние успявахме едва от 15 да си вземем парите. Вие като не сте дали една стотинка няма да имате задръжки, утре решавате и напускате работното място без да Ви интересува дали сте ни платили или не! Това е едната причина и втората е че никой работодател не иска да се ангажира с подобни процедури, той иска работници и ние му изпращаме, а ние какво ще правим с Чешката Агенция и по-какъв точно начин ще си взимаме парите, тях това не ги интересува. Заради кризата в Италия, Испания и Гърция, много от хората се пренасочиха към Чехия, защото България и Чехия имат сключен договор по-между си за легална работа и пребиваване, без да се изискват каквито и да било документи. Така, че сами си направете сметка какъв огромен избор имат от кандидати и с всяка изминала година става все по-трудно и по-трудно да намираме работни места. Не си мислите, че от тези 100 евро, който взимаме ни остават много за нас, като пресметнете, че всяка седмица пътуваме до София с кола (вижте цената на бензина), плащаме данъци, заплати по няколко пъти в месеца ходим до Чехия за по 1 седмица и в крайна сметка какво остава за нас, почти нищо! В България няма как да смогваш само с една работа или един бизнес, аз за това си имам и друг бизнес, на който главно разчитам!

Г-Н Петков,като е толкова голяма кризата(за вас обаче явно не е)защо не си попромените условията като например да Ви бъде платено за услугата от 1-ва работна заплата?Така бихте улеснили много ваши кандидати,а и биха ВИ препоръчали с най-топли чувства?!

Ако Ви е направило впечатление, обявите са ни едни и същи от години, защото това са примерни обяви. Ние не може на ден по 10 пъти да променяме съдържанието на обявите, защото кризата е толкова голяма, че нещата се променят всяка изминала минута. За това са и телефоните за връзка и инструктажите, като се обадите на посочените телефони, ще Ви дъде казано, че сега зимата се работи каквото има, демек във всички фабрики и заводи заплащането си е по 70 крони на час, работата е на поточна линия и за това не се изисква език. То ако се изискваше език, колко хора от България ще наберем по 1-2-ма на година?Те лично ще си отидат до Чехия след като знаят езика и ще кандидатстват в някоя Чешка Агенция!

Бих искала да споделя своето мнение:Имаше преди 2 седмици в rabota.bg обява за Чехия с даден телефон за контакт и e-mail адрес на [email protected].Обявата беше побликувана 3 пъти с различни параметри:работници в цех за кисело мляко,работници в завод за лепене на етикети на козметични продукти,работници в завод за части.Правеше впечатление,че няма изискване за език(даже и минимално)Писах по мейла до въпросната дама и тя отговори,че ЗАБЕЛЕЖЕТЕ:ВСЯКА СЕДМИЦА ИМА ЗАМИНАВАЩИ!!!!(което е малко странно,то тия заводи трябва да са конгломерати за да поемат толкова много работна ръка,БЕЗ И МИНИМАЛНО ПОЗНАНИЕ НА ЕЗИКА!!!!И НАЙ-ВАЖНОТО ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ЗАПЛАЩА 100 евро и още 100 когато пристигнеш в Чехия.ДА това е услуга,НО съгласете се,че човек още нищо не е взел ,нито е поработил,и вече е назад с 200 евро...Другото:работа в района на Прага.Ми при проверка с google не ми излезе нито един завод....Хайде сега кажете как човек може да ви ВЯРВА?

Ей, Иване това е кореспонденцията ни на нас 2-та и това не е цялата кореспонденция! Искам само да ти кажа, че те разбрахме кой си и каква ти е схемата. Искам да кажа на всички, че този който се представя за Иван работи с пазарджишката фирма, която много скоро ще я посетим също и Иван, за да видим кой ще изнудват за пари. Въпросният Иван работи за тях, като те му дават пари, за да пише лоши коментари под всички фирми, така да се кажа да отстрани конкуренцията, за да има повече работа за тях. Мислиш си, че ние сме глупави ли, ето Ви телефона на Иван : 0897757898 , обадете му се и чуйте за какъв селски говор става на въпрос, прочетете коментарите по-долу и си направете сметка дали той ги е писал или не, човек който всяка втора дума му е „майна“. Тези коментари са писани от човек, който разбира и знае за какво става на въпрос и по какъв точно начин може да навреди на една фирма. От начало си казах, човека наистина може да е прецакан с не толкова добра работа, но след като се обадих на този номер на Пазарджишката фирма, който отричат че са те, но имам публикувани обяви в много сайтове http://www.555.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D1%87%D0%B5%D1%85%D0%B8%D1%8F/7ec8
ето Ви и линка, сами може да се обедите. Обадихме се на посоченият номер и те ни казаха, че не са фирма, след което аз им вдигнах страшен скандал, жената взе да „пее“, че въпросното лице Иван Иванов е наето от Пазарджишката фирма, за да изнудва фирми за пари, да си скрояват техни си сценарий, след като са прочели коментарите на хората в интернет форумите и започва схемата за изнудване. Представят се като потърпевши на самата фирма и се започва едно изнудване за пари. Първо Иван беше много любезен, предложих му да си изтрие коментарите и аз ще му върна парите, както съм го написал в предното ми изказване, предложих му сделка. След което, той предварително си е направил план, да ми пише на имейла, за да има все едно доказателства пред Вас, да постави хронологията ни която сме водили. Прочетете и ще видите от 50 евро, станаха 3-но повече парите и започна да ме изнудва за пари. Искам да ти кажа, че мога да изискам със съдебна заповед разговорите ни по телефона и ще ги публикувам, за да видят хората за какво става на въпрос. Обадете се на този номер от обявата и ще видите, що за престъпни схеми става на въпрос : 0896409234, цяла България ги издирва и що за измамници става на въпрос.

Ivan Ivanov добави в адреси
До: Veselin Petkov
Относно: Re: Re: Re: snimka
Дата: Понеделник, 2012, Февруари 20 14:00:28 EET

Ами очаквам те мафиоте и бандата ти и запомни тези заплахи ще си ги отнесеш лично ти,защото в Пазарджик не са фирма коя да е ,а е държавно бюро по труда и не ме е наело нито на работа нито за каквото и да е и ще те очаквам да ме натовариш и мене в багажника ви. Пожелавам ти успех,живота си е мой г-н милионер и ми е мил за разлика от твоя, ясно ли ти е това нещо или още не ти го е пречупило съзнанието.Очаквам те аз съм си у нас да видим как ще стане тази работа.

Ето ги и твоите мили думи към мен!