Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

Изкам да попитам някои ходел ли е с тази фирма и как стоят нещата дали всичко е лъжа или изстина четох коментари и се замислих дали да пробвам моля ако някои е ходил и знае как стоят нещата да ми звъне на 0988907637

На споделения клип отноно Василев Еоод, ще ме видите, един нисък имслаб мъж. Та да си дойдем на думата, бях към 10-11 човека, когато така нареченото жълто предаване " Господари на Ефира" нахлу в чакалнята на гарата и започна да задава въпроси на Василев. Всички страшно много се притиснихме и започнахме да гледаме като втрещени... Аз съм заварчик, тохава за 2-ри път щях да пътувам с него, преди това ходих за 6 месеца. Василев ме посочи и каза е този мъж е пътувал и друг път с мен, взимете му интервю, но уви, целта на жълтото предаване беше да го изкара черен... От този ден на там изобщо не им вярвам, че уж помагали на хората и излъчвали истината, според мен е поръчково предаване и си гледат своя интерес. Интервюто беше около 30-40 мин в репортажа излъчиха 3 мин. Имаше сцена в която ние заминаващите се опитахме да кажем нещо пред камерата, но уви, не беше излъчено. По едно време една жена се появи и започна да дърпа Боби Ваклинов и да му вика, абе Вие луди ли сте бе, дайте възможност и ние да се изкажем, не си вдигайте рейтинга с лъжи. Указа се, че на тязи жена племенника и беше заминал преди 2 месеца с него. И така, както и да е искам да кажа, че в България всичко е измама, медийте, политиците..всичко. Прибвах се преди около месец от Чехия, заминах с тази група, която се вижда на клипа. От цялата група само 2 се изплашиха и си тръгнаха, но те бяха от ромски произход, всички други заминахме и бяхме постещнати и настанени... Говорят се много глупости по негов адрес в този форум, аз се заклевам, че всичко което казвам е 100% истина и никой не ме е карал да пиша тук, просто се дразна на всичко, което се случва в тази държава. Манипулират нещата, за по голям рейтинг и ги боли... За народа..

Скъпи хора има интернет и си заслужава да прекарате поне 30 мин. в него за да разберете повече за дадена личност/фирма    http://www.vbox7.com/play:3d6a1ddd41?p=user&id=1521733&order=date

съмнявамсе много в лоялноста на този г.Василев май е от хората менте обадихмусе по телефона и от него чух едни и същи неща повтаряшеги като развален грамофон непрекъснато но нищо съществено не разбрах от него. при въпрос отправен от моя страна дали ще има представител от България да заведе групата до там тои неми отговори че има .абе мушеник изпечен е този Василев.несе доверявайте на такива хора които се крият и искат само пари за несвършена работа.

добрър ден! имам желание да замина на работа в чехия.само че като чета какво се пише в сайта направо ме втриса!! много ми се ще да разбера истината,защото това дърпане на чергата към себе си не помага на никого и печеливши НЯМА!!! нека поне трима доволни от услугите на ВАСИЛЕВ ЕООД ми се обадят за да расеят или потвърдят мойте опасения!! благодаря!!

Тази фирма, не Ви я препоръчвам заради обидното отношение на представителя на ръководството, който изрази негативното си отношение към хората от град София, като заяви публично, че те са мързеливци и мрънкалници. Това безцеремонно отношение показва 3 неща за господина:
1. господина/умишлено с малка буква/ мрази бедните и социално неравностойните хора, защото за него те трябва да са неми роби, без всякакви претенции и права.
2. Въпросния гражданин или господинчо е явно запален привърженик на ГЕРБ, тъй като споделя виждането на лидера му за НЕКАЧЕСТВЕНИЯ материал.
3. Този човек, гражданин или селянин, както му харесва е готов на всичко само за да постигне целите си.
Тук предупреждавам, че такива хора са опасни за обществото, защото тях не ги интересува нищо друго освен личното им благополучие.
Точно, заради такива като него, България е на това дередже, и точно такива аз считам за некачествен материал.
Без уважение: арх. Тенев

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Хора - тук почти всичко е написано от фирмата!  Няма ли някой човек просто елементарно да обясни на всички които искат да пътуват КАК СТОЯТ ТОЧНО НЕЩАТА! Някой който Е РАБОТИЛ там! Моля ви - то ще си проличи дали лъже или не! ПОДРОБНОСТИ - МОЛЯ ВИ!!!

Прелива на куково лято! Измислените коментари нямат стойност. На фона на хората, които изпращам всяка седмица, тук трябва да има хиляди оплаквания. И не знам кой си и честно казано не се и интересувам.

Да Петков той форума прелива с оплаквания от теб, но аз не им повярвах и тръгнах с “огромната“ ти група. А относно това защо не си пиша двете имена ти наи добре знаеш.