Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

Г-н Никола, не знам дали знаете, но на дата 30.11.2011 година имам само 2-ма заминали арматуристи от турски произход. Така, че не знам какви са Ви претенциите спрямо мен, но щом не съм викан от закона сте поредния човек с фалшив коментар. Как така, само от време на време се появяват коментари от отминали години и от хора с имена не фигуриращи в списъка. Направете си сметка, че имам всяка БОЖА седмица заминаващи групи, ако на тези хора не им беше подсигурена работа и както твърдите Вие са измамени и излъгани на улицата, според Вас аз щях ли да съм още на свобода и този форум нямаше ли да се напълни с лоши отзиви от хора наистина разказали, че съм ги измамил. Ако искате се насе..те да пишете глупости по мой адрес, измисляйте си колкото искате сценарии, но разберете едно, не ми вредите по никакъв начин на бизнеса. Повечето хора изобщо не се връзват на коментарите Ви. И най-важното което искам да кажа на всички е че рекламирам в елитни сайтове, които имат разрешително от Министерството, което значи, че за да ме допуснат да публикувам обяви в сайтовете им, съм и изпратил абсолютно всички документи на фирмата, договорите ми с Чешките Агенции и работодателите, последвал е едноседмичен срок на одобрение от страна на Министерството и чак тогава бях допуснат да публикувам обяви. Така, че спрете с глупавата българска завист, ми се хванете на работа!

г-нВасилев заминах с вашата оферта за работа на 30.11.11г. с обещание от вас да ми усигурите работа в склад, но вие ме излъгахте така както излъгахте и другите от групата. В Прага ни чакаше ваш "представител" който ни взе парите уж са посредничество а какво се оказа ...няма работа нито в Прага нито в склад, хвърли ни в ръцете на някакъв украинец и с това съдействието му както и вашето за обещаната работа се изчерпа. Слядя постояно вашите публикации за работа и ви се чудя как спите, вие съвест имате ли и изобщо знаете ли какво означава тази дума.?Моля ви г-н Василев престанете да мамите хората, знаете ли колко боли когато си дадете последните пари с надежда за по добро бъдеще и всичко се срине.И молля ви не лъжете че сте ходили в Чехия, там има толкова хора в района на Флоренс измамени от вас че едвали биха допуснали да се завърнете в българия и да продължите с измамите си..И за последно искам да кажа на всички желаещи да работят в Чехия,  не се доверявайте на този господин и приятелката му Цветомила, ще ви вземат парите ще ви изпратят в Чехия и ще ви хвърлят при някой украински мафиан да си трошите главите, тогва ще видите как се работи по 12-14 часа за смешните 450 крони еквивалент на 30 лв.

Здравейте !!! Истина е , че има страшно много мошенници-българи тук в Чехия. Но познавам и много честни и сериозни българи- които разчитат също на чесни и сериозни такива идващи от България.
Ще ви запозная накратки как стоят нещата тук- вече съм малко над 3 години и имам вече някаква бегла представа... Аз лично съм с Трудов договор , работя си сам за себе си- без агентура (посредническа агенция).Вземам добри пари- отскоро и жена ми работи тук с мен- а и двете ни деца , вече трайно се преместиха при нас.....
Тук - ако не знаеш езика- практически сам , никога с нищо не би се оправил- лъжа е , че езика име много сходен -и лесен .. Има много българи -които са настроени отрицателно към идващите българи- защото болшинството от новите-идват с голямото самочуствие - с големите претенции- и така нататъка .. Проблемно е и липсата на опит- ако нямаш квалификация- нямаши комуникация- спукана ти е работата- затова се появяват на хоризонта и агентурите- те от своя страна помагат за посрешане , настаняване , подписване на договори- запознаване с работата ...- без тях не може.. Въпросния господин който ви отговаря тук - явно е служител в такава агентура- служи за прекладчик(преводач и посредник)- защото без такива не може- а има агенции които работят с по над 500- 600 деуши и то само в един завод , от една националност ..- благодарение на такива като него....
 Разберете- без усилията на посредника- работа не можете да си намерите ако нямате комуникацията(не владеете езика).
 Съветвам ви- ако му нямате вяра- и мислите , че е мошенник- да му поискате лично да ви обясни къде точно и какво точно ще работите- понякога се усеща ако някой лъже -по обясненията му..-коя е фирмата за упражняването на точнопределената дейност- къде е- точния и адрес- какви са условията- заплащане на час- колко часова е работната седмица- битови условия ......
 Иначе - всеки може да ви убеждава- и като не сте запознати със спецификата на  нещата - да ви лъже.... Но разберете , че все някога трябва да рискувате- и да се доверите на някого ...- иначе сами без език - сте заникъде....
 Ааз самия тръгнах- започнах към една словашка агентура- която с времето ме измами ,а в началото бе ужким коректна ...

Първо научи правните закони и тогава пиши некомпетентни коментари. Аз съм представител на Чешка Агенция ( с директен сключен договор с тях ), не съм собственик на бюро по труда, не съм и работодател. За да практикувам тази дейност не ми е необходим лиценз, при положение, че Чешката Агенция притежава такъв лиценз. Единственото което се изисква от мен е актуална фирма и престанете да пишете глупости след като никога не сте развивали собствен бизнес. Аз от 15 години имам фирма, имам съм кабелни телевизии, кафета, закусвални, магазин за дрехи и т.н. Недей да даваш акъл на човек, патил и препатил в живота и който е много добре запознат с това какво точно му е необходимо за да има легална фирма. И последното което искам да Ви кажа е че договора ми е сключен на територията на Чехия, а не в България. Работя изцяло по Чешкото законодателство и нищо общо нямам с България, освен че фирмата ми е българска. Единственото което се изисква от ме е да изпращам работниците, които ми поискат от Чешката Агенция. Аз съм посредник, колко пъти трябва да Ви го обяснявам това, за да Ви стане ясно! Друг път малко повече четете и тогава изказвайте некомпетентни мнения, относно кой какво има право да прави и в кой регистър го има.

Г-н Петков!Моля да ми обясните каква е гаранцията за вземане на парите,които споменавате?До колкото чета коментарите и вашите защити сас нищо недоказвате че вашата фирма е на 100% сериозна!Даже си направих трудъ да потарся дали сте лицензирана фирма за посредничество сас чудистранни агенции,оказасе че нямате лиценз!Какще обясните това?Да щитам ли че,вашата фирма е една от многоброините измамници?

Петков,стигал си нахалствал и разтягал локуми.Нарушаваш и правилата на сайта като си поставяш на ДВА пъти изцяло положителни самооценки.Нямате сайт,нямате и едно скромно офис помещение в София-нещо,което е абсолютно задължително при вашата дейност.Пишете се голяма работа ама истината просто е,че се крепите на безработицата в България и затрудненото положение на хиляди.И не е вярно,че сте в правото си да събирате предварително суми като комисионни и прочие.Между другото защо не открих "Василев"ЕООД сред лицензираните фирми?!

Групата на 23.10 замина, следващото ни заминаване е на 30.10. За мъжете с всеки изминал ден става все по-трудно за подсигуряване на работа в складовете. Имаме обща работа в строителството, за тези хора, които са без опит и квалификация. Не съм съгласен с изказването, че който заплаща комисионни ще бъде измамен, напротив след като сте си платили имате гръб на който може да разчитате. Поразровете се малко в интернет и ще прочетете коментари на хора заминали без комисионни (почти всяка седмица прехвърлят такива). Измамата е следната, заминавате без комисионна работите 6 дневна седмица по 13-14 часа, дават Ви по една парче салам и хляб, колкото да не умрете от глад, работите така 2-3 месеца и всеки ден Ви лъжат, че ще Ви изплатят заплатата и най-накрая Ви изхвърлят на улицата без една стотинка, защото уж не се справяте с работата. Преценете си сами дали този вариант Ви устройва да работите 2-3 месеца без заплата и положен изключително голям труд или да си платите еднократни 200 евро. Типичен пример е измамата, която стана преди няколко месеца с Швеция и брането на боровинки. Запомнете едно НИКОЙ ЧЕХ, никога няма да плати за работник, при положение че за едно работно място чакат по 10 кандидата. Те отиват в Агенцията взимат си работника и приключват. Тези, които заминават без комисионна от България работят за Българи, които са се заселили в Чехия! Вие като отидете в магазина на версия ли пазарувате или си плащате на момента??? Замислете се много добре и ще установите, че съм много прав.

Моето мнение е че където ви искат пари предварително да не се занимавате!
Защото винаги има шанс нещата да се объркат. Дори и ВасилевЕООД да са сериозни хора и не по тяхна вина да не започните работа мислете ли че ще ви върнат парите!

на 23.10 има група която заминава, за Прага в завода за кетчуп и майонеза, няма ли някой настоящ или бивш служител да напише няколко реда

Изцяло съм объркана от коментарите,но все пак искам да попитам каква работа предлагате за мъже?