Василев ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4&markers=Перник, ул. ВАРДАР бл. 1 ет.2 ап.4

Василев ЕООД

Колко пъти трябва да повтарям едно и също, който иска да се оплаче от мен, нека си напише 2-те или поне 2-те имена и датата на заминаване, за да е ясно че наистина е заминал с мен. Само невежи хора могат да се вържат на измислени коментари по мой адрес. Имам заминаващи групи постоянно, така че ако бях измамник, форума щеше да прелива с лоши коментари по мой адрес!!!! И такава заплата от 600 ЛЕВА в Чехия НЯМА. Минималното заплащане е 60 крони, това са около 2.30 евро в момента (понеже кроната падна)

Не се доверявите на Василев-ООД всичко казно от него е пълна лъжа,наема ви за производствени линии,но на практика такива осигурени от него няма. Все казва,че всичко написано тук е от конкуренциятаму,но и това не е така. Да наистина в Чехия тои ще ви осигури работа,но тя няма да бъде тази за която ви е обещал и парите ще са на половина.Работата която може да ви предостави там неговият довереник Стефан Ангелов е за не повече от 500-600 лева и то при 240-260 часа месечно,такива пари се искарват и в България,но поне никои не ви мачка и сте си при семеиствата и децата.Бях там видях и се ужасих.Четох коментари те и не им повярвах,но сега когато вече бях там се убедих,че този човек лъже. За Бога Българи не му вярваите.

И кое е страшното, че не можах да разбера, че всяка седмица имам заминаващи групи ли, че помагам на хората да си стъпят на краката??? Вие ако тръгнете да обръщате внимание на някакви мързеливи малоумници, които ги е яд на самите себе си, злобни, мръсни хора, готови на всичко, само и само да има скандали и интриги. Тези хора не разсъждават с болните си мозъци, нали ако лъжех хората щях да съм в затвора, дори и полицаите, когато ме повикаха да дам обяснение се изсмяха. В полицията имат една много хубава програмка, която показва кой от къде е писал и как се опитва да ми навреди на имиджа, така че пак казвам не се връзвайте на тези измислени коментари. Дълго време на бях влизал да видя какви простотии пак са написали по мой адрес и знаете ли защо, защото бизнеса ми върви с пълна сила и съм щастлив от живота си и това което правя. А на хората, които искат да ми навредят по някакъв начин искам да им кажа, че ги съжалявам и да им пожелая УСПЕХ в мизерното им съществуване, изпълнено без капка смисъл!

Безработна съм и мисля да замина с ф-ма Василев ЕООД за Чехия.След прочетените коментари много се притесних и имам молба . хора които са ползвали услугите на фирмата да ми позванят на тел.0886191917.това което чета е страшно

има нови обяви кандидатствах по тях  но когато прочетох  форума много се притесних

Веско нали се разбрахме да не спорим с теб и да не се обиждаме кой какъв е ..Тебе те видя цяла България що за човек си, за това престани да пишеш.Ако ти беше толкова сериозен бизнезмен нямаше да се занимаваш да коментираш, ако съвеста ти беше чиста ти изобщо не би отварял този сайт...продължавайки да пишеш ти само доказваш на хората, че наистина си измамник...та нали те видях ме бе човек ти до толкова си изпаднал, че лъжеш даже и в цената на билетите..касиерката ясно и много отчетливо го каза...знам, че каквото и да кажа ти няма да спреш да мамиш за това те оставям в ръцете на господ дано той те накаже..теб и протежетата ти ..

Аз ще продължавам да изпращам групи, защото си имам договори и много ясно и точно се видя, а относно жълтото предаване на което се смя цяла Централна Автогара, по-добре си замълчи. Не знам дали знаеш ама в групата имаше 2-ма човека, които преди време бяха пътували с мен (една жена и един нисичък заварчик), жената искаше да даде интервю и се опита да говори, но много ясно, че изтриха записа. Имам всичко записано черно на бяло, репортажа траеше около 20 минути, а те излъчиха 2 мин. А на следващата седмица лично аз съм ги поканил, те трябваше да пътуват с мен до Чехия (като аз предложих да поема на целия екип разходите, за да направят репортаж с Чешката Агенция), но те се отказаха, защото вече не виждаха сензация с която да си вдигат рейтинга. Не ги устройваше факта, че не съм измамник и че нямаше как да са добрите самаряни в случая. Ти за толкова глупав ли ме имаш, мислиш ли че не съм си представил необходимите документи в полицията, ако е така значи си много ограничен човек. Така, че не ме занимавай с глупости за пореден път ти го казвам. А относно жълтото предаване, толкова са тъпи и банални, че скоро време ще паднат от ефир, след като С.Т. спечели делото срещу тях и на 2-ра инстанция. В България законите са такива, че без твое съгласие, никои няма право да те снима, те не са компетентни органи, нито имат разрешение от каквато и да било институция да се занимават с тази дейност, следователно не са законно предаване. Не виждаш ли колко са смешни, след като направиха едно предаване с 3 различни случай, дадоха някакви момчета, които самостоятелно са си заминали от България при някаква си Ирина, говорят ми за някакъв Морския, какво общо имат те с мен, никой не каза, но това аз го казах в интервюто, но те го отрязаха много ясно. А на дебелака мога само да кажа, че лъжата я няма за нищо, той и жена му са на по над 100 кила, колегата им смени 3 работи и все нещо не им изнасяше е то не може хем да спят в едно общежитие, хем да са на едно работно място от първия ден, то това да не им е "мандра". Те са единствените, които заминаха с мен и сами се отказаха от 3-те предложени им работи, защото разбираш ли жена му е супер манекенка и някой Чех ще я открадне. Боже Господи, хора на по 40 и няколко години се ревнуват, защото от 11 човека група, само на тях не им изнесе??? Но знаеш ли какво каза единия мъж, които е от същия град като дебелия, че този има някакви психични отклонения и не е с всичкия си. Защо не отидат да снимат хората, които са все още там. Другото, което искам да ти кажа, защо на следващата седмица никой не се върна да ми иска сметка, че е излъган??? Знаеш ли защо, защото хората работят все още там! Ние не предлагаме любовни квартири, а работа, общежитията са от самия работодател, аз там нямам думата!!!! И моля ти се намери си друго занимание, вместо да се занимаваш с мен, вече ми писна страшно много от теб и мисля да се правя, че не съществуваш!

Стоянке от Белово или по точно Цветомило от Враца, аз тук не обременявам никой а само споделям преживяното в Чехия благодарение на вашите "перфектни" услуги с Веско..едва ли вече някой ще ви се върже след като ви изкараха мръсните ризи в националният ефир,. искренно се надявам разследването срещу вас да продължи и един ден да ви вкарат на топло за винаги, може би така такива ужилени като мен от вас ще успеят да си върнат радоста от живота..R.I.P.|   За тези които са пропуснали да гледат предаването ..ето ви линк:

Никола, искам да ти кажа, че имаш явен проблем с Василев, които трябва да си го решите по между си без да обременяваш хората 10 съраници с едно и също. Ти си на всяко "гърне, меродия". Всеки си има право на мнение, аз лично съм доволна от Василев и реших да го споделя. Остави хората сами да преценят дали да му гласуват доверие или не, а недей след всеки коментар написан от някого да ае бъркаш и ти. После твърдиш, че не го правиш от злоба, напратив злобата ти е повече от очевидна. Повечето хора са написали по 1 коментар, било то хубав или лош и край, а ти не спираш. Нещото което най-много ме ядоса е че и мен изкоментира. Успех на всичк

Никола, злобата ти край няма. Ако пък ти си мислиш, че някой ти вярва, много се лъжеш. Как пък всичките хубави коментари са написани от мен, това са имена, дати и факти. Лесно, който има желание мога да му покажа списъците със заминалите с мен хора, да се уверят сами, че има такива хора, заминали с мен на тези дати, които казват. Само, че ти не фигурираш в списъците ми, така че се откажи, ГОСПОД гледа, но аз какво ти го казвам и без това достатъчно те е наказал. И ти казах, престани да пишеш, защото си страшен смешник, хвани се на работа някъде, а недей да спиш пред компютъра с фикс идеята да пишеш по мой адрес, това е смешно, злобно, трагично, недостойно и глупаво! Аз ще продължавам да имам всяка седмица групи и ще има все по-хубави и по-хубави коментари, защото хората са доволни, жалкото е че не всеки има възможност да пише и да ме подкрепи.

Искам да благодаря на Стоянка за хубавите думи! Тя имаше съмнение относно сигурността, защото беше прочела коментарите, но реши да ми гласува доверие и аз не я подведох. Не я подведох нито за миг, също така, Петя и Наска, жените с които замина.