ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Моето мнение е (бил съм и в 2та магазина в София) че по жалко отношение от страна на "началниците" (визирам тези в Явор Надежда , момчетата от Младост бяха на 6+ и ест напуснаха :Д ) НЯМА !!! Човек с голямо търпение съм , но тези хора ме изкарваха извън релси всеки божи ден ! Пари не се изкарват в тази фирма , освен ако не си от продаваЧКИТЕ (asslicker-i)  Безработен съм в момента и дори и за  1000 лв не бих се върнал в Явор :)

Не си заслужава да се работи в Явор поради няколко пречини : намалят заплати с месец назад ,не ти дават целите заработени бонуси , използват те за хамалин вместо да продаваш ,мениджърите и управителите се крият ,когато има проблеми с клиент, пускат те постоянно в неплатен отпуск почти за месец след което не вземаш пари ,абсолютна гавра , не си правете труда да работите в Явор за 450-500 лв

Браво колеги !!!
Няма такава държава /имаше една песен/ ...аз пък ще кажа че няма такава фирма /като тази/...
как може да изрежите заплатите на персонала си със стара дата???
значи всеки един от нас има разходи и всеки си прави някакви сметки.Аз лично трябва да платя квартирата с всички комунални както и университета си наравих проста сметка колко би трябвало да взема накрая на месеца /понеже сме на таргет и се пресмята лесно/та също така доста бонусчета имах за този период.... в един момент ми казват че няма да получа изработената сума пари....щяли да ни отдържат от заплатите СЪС СТАРА ДАТА !!!!! аз лично незнам как да си платя всички сметки накрая на месеца за другте колеги незнам ....лъжете хората които ви вадят парите...да не станете накрая генерал без армия...

Юли всеки може да бъде заменен въпроса е с кого, дели ще е по добър или просто ще се примириш. Относни липсата на работа вече месец  откакто напуснах и все съм на мнение че направих правилния избор. Да не си мислиш че съм почнал да работя,  не съм. В Явор се работи винаги в очакване на по добри времена но уви не идват. Миналата година казваха нека да мине зимата заплатите ще се вдигнат. После казваха сега хората са на почивка нека мине лятото. После нека да дойдат празниците и сезона на промоциите, но уви пак нищо. А, за малко да забравя докато работиш в Явор забрави да почиваш по празниците. Работните дни са 364 почива се само на 1 януари и то защото технополис не работят и зградата е заключена иначе щеше да е работен ден.
Все пак за тези които мислят да започнат работа в Явор знайте, че работата е много и от това което съм видял за година и половина е че ти плащат толкова колкото си искат , а не колкото си заработил. За да вземеш над 1000 лв означава да работиш не като вол а като стадо волове т.е. освен твоита работа да вършиш и на колегите, а те не са малко хора. Ако се налага да плащате квартира от около 350-450 лв. знайте че от януари до апри-май ще спите на улицата или мама и тете ще ви я плащат за да оцелеете.

Абе я стига сте мрънкали и сте се държали като незаменими. Вие май не разбирате какво се случва около вас. Трябва да останете малко без работа за да го оцените. Смешници
Напуснах и се преместих и сега съм без работа
я не си ритайте хляба и мислете малко преди да говорите глупости, защото не знаете какво е

до "един от всички " -като за начало можеш да се представиш с истинското си име . Ще ти отговоря на най-важният въпрос "какво ме задържа  в тази фирма " - допада ми работното време като график , и че като монтажист по цял ден не съм в магазина .Да , смятам че хората от склада , монтажниците  и шофьорите не  вземаме като заплата това което заслужават . А що се отнася за частните монтажи , аз не съм на работа в тази фирма за да разчитам на това да изпадне частен монтаж , а когато  има такъв парите които ще взема от него ще са изкарани с труд , и за твоя информация съм пращан  на такъв монтаж само веднъж . Относно това дали ставам за нещо или не можеш да попиташ всеки един служител от магазин-Надежда .Не зная от колко време работиш в тази фирма , но искам да си дадеш мнението и в началото на следващата година , когато получиш възнаграждение от типа 500-550 лв .

до Румен
Почетох с интерес написаното от теб, но не разбирам нещо...
След като си там от година и не си доволен какво правиш там???
- или си мазохист , или май претенцийте са ти повече от възможностите, та затова си на това положение.
Вярно, че е натоварено, вярно че не е лесно, но не си единствения който иска да взима 2000 лв.
От месец на месец може да не е с много ,но парите се увеличават, а до колкото знам при вас монтажистите пада и частно, така че не сте толкова зле... в склада нямаме тази възможност за рзлика от вас, и работи м не по малко, но някои от вас имат претенции да са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ И НЕДООЦЕНЕНИТЕ

1 точка

Найдене , предполагам че работиш в Явор - Младост , аз работя в Явор -Надежда , не зная каква заплата вземаш нито пък ме интересува , ще ти кажа аз какво вземам .Работя в този магазин от една година най - високата ми заплата е била 750 чисто и то първата защото ни дадоха бонус за построяването на магазина (3 почивни дни за един месец ).В момента длъжността ми е монтажист (шофьор,складов работник ), в 80 % от случейте не си ползвам обедната почивка за да мога да се прибера навреме в магазина 21.00 , два месеца работим в намален работен състав защото доста хора напуснаха ( и ни беше обещано да ни бъдат увеличени заплатите ) , и за това че тези два месеца докато се ползваха отпуските аз не съм пропуснал монтаж трудовото ми възнагравдение се повиши от 780 лв (бруто ) на 800 . Така че аре само не ми казвай , че който каквото си изработи това взема .А относно това че само "софиянци " се оплакват не забравяй че по голямата част от служителите в Софийските магазини не са от София и нормално да се оплакват защото месечните разходи са им точно толкова колкото получават като заплата и честно си казвам нямам си и на идея тези хора как успяват да съществуват .Искам да кажа , че спокойно могже да се дават по-големи заплати , но чисто и просто фирмата се възползва от ситуацията в държавата .Мога да пиша още доста на дълго и на широко , но за сега мисля че е достатъчно , желая Успех на слувителите които ще обслужват магазина в град Бургас - "колеги " просто не знаете в какво се забърквате ;-)

Колеги,...приятели също така...става ми все по интересно защо в този сайт за нашата фирма пишат вече само хора от София...май се досещам защото са най-големите мрънкалници и все са недооценени...защо не се оплаква някой от Варна!? Перник!?  Рядко има някой от Пазарджик обикновено пак някой "недооценен" кадър? Да това не означава, че са доволни. Недоволни и "недооценени" винаги ще има. Фирмата се старае да запази работното място на всеки. Да имаше съкращения началото на годината, да сменяха се ръководства, но реално погледнато който продава добре печели не лоши пари и не си е загубил работата. Който се старае може да се издигне. Доколкото знам е доказано вече и в двата магазина в София мисля и във Варна ръководството е започнало от 0-та. Не пишете глупости и неверни неща. Погледнете себе си, работата която сте свършили и после се чудете дали сте оценени, а и самооценката за 2000лв я има всеки...и аз искам да вземам 5000 ама няма кой да ми ги даде. Доколкото знам първите по продажби сега вземат доста над 1000лв. 1200-1300!? Ако това са лоши заплати...ами станете вие първи аз не се оплаквам не съм първи но печеля достатъчно. Факт е че вече мога и сам да си определям заплатата с таргет и бонуси. Изводите ми за фирмата като цяло са, че който не работи няма да яде...ако искаш  да вземеш трябва да дадеш и това е. Хубави пари се вземат с добре свършена работа. Успех на всички.

Моля предстои ми интервю за работа във фирма "Явор" на позиция консултант-продавач. Моля, ако някой има информация може ли да ми каже какво е работното време, от колко до колко часа се работи и има ли почивни дни? Каква е работната заплата /бруто и нето/, на какъв осигурителен праг те осигуряват? Има ли възможност за развитие във фирмата? Ще съм Ви много благодарна за навременните отговори!