ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Забравих да благодаря за мнението на Румен !!!
Браво Румене!!
Много точно казано.Ако ние сме прецакани поне да помогнем на тези които ще започнат или тъкмо се канят да започнат работа в явор.Затова хора пишете и пак пишете...
Който иска да ми зададе въпроси относно явора може да ме намери в социалната мрежа с истинското ми име Роза Парцалева.

Така значи, аз да кажа че имам познати дето бачкат ощр там. Жал ми е!!!! Какво да ви каа... няма кинти, обещават ви 600 лв взимате 400 а ви осигуряват на по-малко дори!!!ЖАЛ ПОГРОМ УЖАС!!!!
откааааз
сериозно не мога да повярвам че някой е готов да бачка за 400 лв и да е доволен, да се кефи че го цакат ииии така!

Относно казаното от Розчо Парцалев...
мога да ви кажа че писаното от него и подобни постове не са на консултанти работили или работещи в явор.
Няма логика човек да бачка за 1000 лв. и после да му намалят заплатата на 250 лв да не се оплаква.Всеки идва в явор да печели пари /често обещават на интервюто/ а не заради красивите очи на управителя.
Ако този същия Розчо Парцалев работи и получава както и аз...
няма как да пише такива небивалици.Ако сте забелязали драги читатели само негативните постове са истински а именно хора които са се сблъсквали с работата в явор всички останали положителни са изкуствени или казано на прост език някой следи какво са написали гадно за фирмата и веднага се представя за колега от фирмата който е щастлив да работи за 200-300 лв. и навсичко отгоре коментира мненията на колегите си като ги вини че се оплакват за лошите условия.Познавам много хора във фирмата и искам да ви уверя че няма такива хора с такива имена които хвалят фирмата и са доволни да бачкат за 100 лв на месец  и да ги пускат по 10 дни в неплатен отпуск всеки месец.... няма да се повтарям от предишните постове.

До всички които са решили да се пробват в МК Явор .
вие сте на интервю за работа в МК Явор :
1) когато ви кажат каква е минималната заплата която ще получавате , поинтересувайте се дали това е брутната или нетната сума . ( в случея това ще ви е максималната за около 8 месеца в годината)
2) работното ви време ще е от 8.45 до 21 + !?!?!?! като единственият почивен ден извън графика ви ще е 1 януари (кофти е като ти се падне почивен  по график ;-) )  Платен отпуск 20 дни ( но няма да ти кажат че като се изчисли по формулата   а*в/с = 14 дни ) .За неплатени няма и да стане дума .
3) ще ви кажат че когато преминете на постоянен договор ще имате много привилегии на фирмата и преференции за теглене на заеми от банка ОББ ( като разберете на колко ви осигуряват , попитайте в банката за какъв кредит можете да кандидатствате, и ако са в добро настроение няма да ви се изсмеят а ще ви дадът съвет да не давате 30 лв за одобрение на документите от банката защото ще са пари хвърлени на вятъра.)
4) ще ви уверяват че колкото повече работите толкова повече пари ще получавате (само дето колкото и да работите ще получавате толкова колкото те са решили - по симпатия )
5) тук само казват истината - (отнася се за складови работници , монтажници и шофьори )  работата е свързана с вдигане и пренасяне на тежки кашони и мека мебел . Няма лошо само дето не можете да си представите когато дойдат 2-3 камиона със стока и работниците в склада (4 работника) трябва да транспортират стоката до склада и да я подредят ,което се прави на ръка , а по между това още 100 задачи имат да свършат .
6) това е извън интервюто -  ако все пак започнете работа въпреки всичко , през определени периоди ще бъдете привиквани да се разписвате върху разни документации , моят съвет е да четете преди да подписвате и ако имате възможност се допитвайте до правен служител дали сте в правото си да откажете да се подпишете .

Парцалева! Аз съм Парцалев! Бившите служители са бивши или защото са били некадърни и са изгонени или защото сами са напуснали по някакви лични причини! Не мисля, че твоето мнение каквато и да си ти предполагам консултантка може да е най-обективното във цялата фирма! Представа си нямаш дори съм сигурен колко хора работят в тази фирма и видиш ли мнението на една трябва да е миродавно за всички! Да бе да...намери си друга работа и си пиши за новия работодател...Успех...Най обичате да плюете...вижте се себе си...и аз не съм 100% доволен от работата си тук, но за сега не мисля да напускам, защото като си върша задачите добре си имам сигурна работа и в хубавите месеци вземам добри пари. Това, че вие и в силни и слаби месеци не изкарвате нищо си е просто защото толкова си можете! ПС. Далеч съм от най-оборотните магазини на фирмата!!!

Браво на колежката Димитрова !!!
Наистина изчерпателно изказване, аз самата исках да изкажа тези неща но не успях да си подредя мислите и примерите .
Много точно си описала цялата ситуация която е наистина много тежка / за тези които сме още на работа /.
Все още немога да намеря пари за да си платя разходите за месеца.
Най-наглото бе това че тези дни тръгнаха проверки по магазините с тайни клиенти /така споделиха колеги от наши магазини/които ти се подиграват.На всичкото това трябва да си идеалния консултант а именно да получаваш малко,да работиш повече,не задаваш глупави или някви въпроси,не се оплакваш.... и всичко друго освен заплата...
Евала колежке...дано има повече хора като всички нас които си пишат мнението.

Абе като чуете "Явор" бягайте колкото се може по-надалече, нито си копувайте от мебелите им , които са 95% с рекламация, нито пък се хващайте на работа там. 100-процентови мошенници са, не дават и на половината от това което са обещали на интервюто за работа, Работят на принципа като има голям оборот - не изплащат бонуси, а като е слаб месеца - режат с двоен замах, т.е. нито си на таргет сам да си правиш заплатата, нито си на твърда заплата, която да получаваш независимо дали е силен или слаб месеца. А относно работното време пак си прецакан, има едни измислени оперативки преди и след работно време, които ти увеличават раб. вр. на 13ч. От към осигуровки пак си прекаран - само на 400лв.те осигуряват а не на реалната заплата.Управителя специално в Бургас с инициали Ф. М. е пълна нула, карай че се бие в гърдите постоянно че е педагог. Той въпросния господин работи само по симпатии и изгони всички кадърни хора от магазина, остави само тези които му снасяха инфо и които си мълчат, когато той ги хапе. Но както се казва: НЕ СЕ ЗНАЕ ОТ МАЛКОТО ПРАСЕНЦЕ, КАКВА СВИНЯ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ!!!!! Та мили бъдещи и настоящи работници на МК Явор, бягайте, бягайте и пак бягайте докато не сте потънали да гуша в лайна в тази свинеферма.

Крадци и мошенници тва е Явор , как така ще ни крадът изработените бонуси трябва СЪД за тея гадове ще ни вземат честно искараните пари !!! СЪД

Колко е удобен сайта ви..
Следя постоянно мненията на този сайт. Как някой напише истината а тя е негативно мнение за фирмата  .... веднага коментара е изтрит.
Сигурно си подбирате истината сами а не чакате някой да я сподели.
Та да се върнем към темата с откраднатите пари от персонала.
На тези които не успяха да прочетат изтритите постове от администраторите ще кажа само няколко неща...
парите които си изработиха консултантите а именно бонусите / на някой от тях бе по 200-300 лв/бяха отменени със стара дата.Примерно ако утре ще си взимате заплатата то днес ще ви кажат че нямате никакви бонуси от 200-300 лв. /които сте си изработили през месеца/ те просто са отменени със стара дата/.Бонусите се дават от производителя на изделието а не от фирма Явор !!! Тези бонуси стимулират един консултант да направи продажба на диван или антре като естествено увеличават оборота на магазина /на даден производител/ и така производителя се отблагодарява на консултанта с определена сума пари.Ако фирма Явор бе лоялна към служителите си тя предварително щеше да афишира това на една оперативка вместо това фирмата реши да си задържи парите полагащи се на персонала.
Ако този пост се изтрие значи сайтът ви е толкова лоялен колкото фирма Явор

Амии какво да кажа, като гледам колегите си пак им дават по 300-400 лв заплата и ги пускат в неплатени, въпреки че имат платени....да вземат да си оправят бакиите, че ще им.....Много са зле, по-добре бягайте, освен ако наистина не сте на зор :)