ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Привет, чета мнения от 2011 година и искам само да се включа с един малък ъпдейт през 2024. Да ви кажа не случайно тва е една бавно умираща в кавички фирма. Тук говорим специално за магазина в Ринг Мол но и като цяло във всички положението най вероятно е същата пародия. Та относно Ринг Мол София ако някой се кани да ходи на интервю там нека ви обясня нещата как са и как протича всичко и моята история там.
Като за начало жалкото подобие на управител като ви викне на интервю ще ви разкаже един куп глупости за работата, колко сплотен и стегнат екип са , ще ви наговори един куп неща които нямат нищо общо с реалността и накрая за да изглежда сериозна фирма ще ви каже че има още 15 интервюта и ако вие сте точния човек ще се свърже с вас. Уви интервюта няма, за да ви вземе на работа първо трябва да сте някое младо момченце понеже единия от собствениците такива си харесва и докато не даде одобрението си той жалкото подобие на управител не може да вземе никой.
Да прескочим времето и да кажем все пак че сте точния човек и господина с повече комплекси от на улично куче кърлежите ви се обади започва готината част. Тошко, жалкото подобие на управител страда от много неща, очевидно е от тормозените деца в училище или не са го оценявали много, момента в който види че мнението му не е центъра на света и че имате повече интелект от него (което като цяло не е много трудно понеже той няма много) започват и вашите проблеми. Ще върви 24/7 след вас тайничко ще гледа и ще чака да ви хване в крачка за да има самочувствието да каже нещо и колкото и добре да се справяте, колкото и да ви хвалят хората ако сте от хората които си имат собствено мнение значи не ставате. Така беше и при мен, мазнеше се като кифла на богаташ до момента в който не видя че си имам собствено мнение и че не съм някоя шматка. С две думи таргета е хора които ги е страх да се изразяват за да им хвърли като на кучета от време на време, говорим евентуално 2500 заплата за да си кажат евала тоше ти си велик и да му хранят ниското самочувствие още и още. И сега някой ще си каже 2500 заплата пф много добре. Много добре да ама като сложиш 200 часа на месец 12 часови смени всеки ден тия 2500 си губят чара.. и пак казвам говорим само ако слушаш кво казва висшата форма на интелект там. Уви аз въпреки факта че ме поканиха за 3 месеца 4 пъти да започна работа при различни хора понеже явно според хората съм си вършил работата перфектно, нашият герой така и не ми даде повече пари понеже най вероятно му отворих още повече комплекси като му показах че не е центъра на света. Като стана време за заплати които сега се сещам не се знае кога ще получите един път е на 20 друг път е на 4 трети път е на 9 общо взето когато му кефне, та като дойде време за заплати седнахме да си говорим, наблюденията, тук говорим вече 2,3 месеца откакто работя там. Та попита ме господина: - Знаеш ли защо заплатата ти не расте?
- Защото виждаш че мнението ти не е центъра на света и че не съм като останалите да ти робувам му казах и той ми каза че той бил шефа, той определял заплатите, той и никой друг! И че съм бил от тоя тип хора които гледали да се скатават без да работят и тогава го питах що тогава за 3 месеца 4 пъти са ме поканили да сменя работата? И край глътна си езика изръмжа нещо колкото да каже нещо даде ми парите и приключи разговора.
След това и напуснах.
Ако ви се робува явор е вашето място! А ако сте кадърни хора които са научени да си изразяват мнението и да имат собствена преценка за нещата и да си отстояват позицията не сте за там.

Явор?!О не.Не го правете!Фирмата е супер зле.Отношението и условията са под всякаква критика.Няма никакви привилегии.Там не работиш за себе си,а вадиш пари за 2ма селяндури,които да стават по богати.Пилеят парите си за всичко друго-за гейчета,за фолк певици,за спортисчета,за спонсорства,само не за заплати или за развитие на фирмата.Служителите са като роби,правят всичко без значение дали им влиза в работата.Дори ги осигоряват на минимална залпата което в днешно време е смях.Поведението е като на пазара,не очаквайте привилегии като в голяма фирама.Всъщност и фирмата изобщо не е голяма,3 магазина на кръст са.Некоректни са дори към клиентите.Продават китйски боклуци с огромна наценка.Работите ва всички празници.Абе като цяло не става.Не си губете времето!

Силно препоръчвам, да подминавате обявите на тази фирма...

Всичко е на издихание (Инвентар/техника) пълна трагедия

Заплащането е месец на зад т.е на 45-я ден вземате аванс

Трудовите им договори са абсурдни

Не започвайте работа там искат във малък срок да знаеш голяма информация колкото и да се трудиш все ти намират косури как да се обличаш как да говориш.И нямате много свободно време събота и неделя също може да ви се падне да работите.Пазете сее !!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Заплатите се бавят с по 2-3 месеца.
Не стига, че се бавят, но и се дават начасти и не рядко са под уговореното.
Вероятно това е причината нивото на обслужване да е толкова ниско и мотивацията да е “0”.
Трудно ще се промени нещо, особено след като това се търпи от всички по веригата....
За тези условия-толкова.
С трици маймуни не се ловят!

Мога да дам подробна информация за ситуацията. Работя от 15 години, уредил съм много хора на работа и са много доволни. Звънете за инфо 0879486999 !!!!

Имам въпрос - какво е работното време за продавач-консултант и по 7 дни в седмицата ли се работи наистина ?

Ако имате много свободно време и НЕ ви трябват пари това е фирмата.

Най- некоректната фирма, която може да съществува. Некоректна към служители, некоректна и към клиенти!