ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Най- некоректната фирма, която може да съществува. Некоректна към служители, некоректна и към клиенти!

Здравейте! Наблюдавам, че има няколко хорица отговарящи за интерактивната война водеща се тук.Което говори достатъчно колко я е закъсала фирмата за работна ръка, но така е, като има некоректно отношение. Ще дам мнение от това, което съм видял и нищо пресилено и нищо спестено.
1. За разлика от другите фирми, на МК Явор им се свидят за заплати. С колкото по-малко минат и с по-малко хора, толкова по-добре за тях.
2. Поставят се таргети, но реално да се достигнат е невъзможно. Няма възможност, с която да удовлетвориш нуждите на клиентите, а там където има някаква възможност, цените са непосилни за повечето клиенти. Иначе казано, трудно ше стигате таргет и ще трябва да си стоите на твърдото заплащане.
3. Доста често консултантите поемат задължения, които не им влизат в длъжностната характеристика, понеже 99% от ръководството са или некомпетентни, или просто глупави и мързеливи. Мога да подкрепя, че единственият коректен пряк ръководител е О. Савов. Всички други са назначение на принципа на "шурибаджанащината" и си мислят, че сами са успели в живота, което трябва да Ви е червена лампаничка, че ще се избиват комплекси над Вас. Момчетата трябва да свикват, че ще поемат задълженията на складови работници, като ще им се подмятат трохички в сравнение с това, което вземат складовите работници. Жените трябва да свикват, че ще поемат задълженията на управители и мениджъри без да им се заплаща за това.
4. Ще Ви се бавят заплатите ще се бавят редовно, понеже бавят борчовете си към фирмите, с които работят. Това пък води към забавяне на поръчките на клиентите и ще Ви доведе доста разправии и караници с тях (нищо, че е работа на управителите). Има и друг един фактор бавещ парите- нуждата на шефовете да си влагат в чалга певци, спортистчета и някои "елитни" забавления.
Последното забавяне на заплатите е 6 дни.
5.Лъжи- лъжите на управлението във фирмата са безкрайно много. Ще Ви залъгват с повишения, с различно заплащане, че никога вече няма да се забавят и т.н... НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ! Научени са да лъжат, за да могат да си задържат работниците.
Това е, което мога да кажа засега. Ако се сетя още нещо ще споделя. Успех и всички започващи там и се надявам, че всеки започнал отсега нататък да хване добър период на фирмата. И нека този текст е червен сигнал за Явор, че имат отвратителна политика, с която сами ще си затрият бизнеса..

Здравей те! До всички ,който се замислят да започнат работа в мебелен магазин Явор -гр София Ринг Мол . Редовно се бавят заплатите и това е нещо нормално за тях никой не ти дава обяснение . Относно управителя О. Савов е много коректен и точен винаги ще влезе в положение за разлика от регионалния мениджър Т.Герджиков ,който никога не е доволен от работата ти и лъже по навик ,както клиенти така и служители!Ако не желаете да се подиграват с вас за малко пари по добре не започвайте !

Тъпата фирма затваря магазините в София,Търново и Бургас.Пролича си професионалното ниво на този кенеф!

СТАНА ОЧАКВАНОТО КОЛЕГИ,ОСВЕН ЧЕ СЕ ГАВРИХА С НАС ,СЕГА И НА ПЪТЯ ОСТАВАМЕ.В СОФИЯ ЗАТВАРЯМЕ И ДВАТО МАГАЗИНА И ЗА БУРГАС ЧУХ,А ЗА ТЪРНОВО НЕ ЗНАМ.СЕГА НА БЮРОТО ПО ТРУДА ЩЕ ВЗЕМАМЕ ПО 200 ЛВ С ТЕЗИ НЕРЕАЛНИ ОСИГУРОВКИ.АКО НЕ НИ НАКАРАТ ДА ПОДПИСВАМЕ ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ ДЕ.

Ужасена от работата в Явор. Условията в магазина са ужасни. Няма климатици, няма пари само те лъжат за парите - повече от 500 лв трудно се взимат почти невъзможно. Кесиш прав за нищо по цял ден, умираш от жега. Даже клиентите не спират да се оплакват че е страшна жега. Стоката е 70% боклуци. Само се залъгват хората. Не почвайте работа там само ще съжалявате 100%

Аз бих могъл да кажа единствено положително мнение относно МК Явор! Работната среда е повече от приятна, а управителят е супер разбран човек.

Единственото, което всеки уважаващ себе си човек може да направи, е да пренебрегне ришените от съдържание коментари на пуберите в този сайт.

Хахахаахх не така Чавдар и Явор са най-големите,хаха хубаво ги наредихтее хаха

Станислав е задник.

Аххаааха,лайненцето,това е най-правилното определение,което съм чувал за даден човек,хахаххах.Хубав магазин е Явор,но с 1000лв оборот на ден,сабираме заплати цяла седмица,мнооо якоо.Много ми е интересно защо всички говорят против Чавдар,а тук мълчание??