ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Някой може ли да сподели информация за работата в централния офис, тъй като дотук чета само мнения на служители извън него?

Здравейте :) Аз съм студент от УНСС и правя една разработка по дадена тема и се чудех дали можете да ми кажете борсовия код на фирмата, тъй като спешно ми трябва информация от финансовите отчети, които са свободно достъпни в саита на борсата

Чета коментарите за фирма ЯВОР от много време ... и всеки е прав за себе си.
Фирмата прилича на Титаник , потъва бавно и сигурно :(
Хората, които обслужват клиентите на фирмата са истински герои!!! С неналична стока, уговорки и лъжи за качеството на артикулите, ако направиш продажба си истински герой. Относно заплащането ... нещо го удрят на  едно към гьоторе, а рязането на бонусите с минал месец си беше ВЪРХА !!!
Ръководството на моменти не взима адекватни решения на най-наболялите теми (правилни, неправилни - каквото стане, направо режат без изибщо да са премерили).
Някои винят колегите с негативно мнение ... недейте така!!! Всеки има право на мнение. Убидно е когато ти кажат отивай вкъщи - НЕПЛАТЕНА!!! И накрая като вземеш фиша сумата да е меко казано мизерна :( Жалко е ! Всеки има разходи и си прави някаква сметка, не ходим на работа за развлечение.
 Има други решения ... има други пътища. Не ви караме да откриете топлата вода, драги "ръководни кадри", просто се застъпете за нас работниците и взимайта по-адекватни решения на проблемите.
Ако някой ме попита защо не се махна от фирмата, щом не ми изнася ще му кажа, че си харесвам работата. Това че някой е решил  да ме спъва на всяка крачка, не означава, че ще си ида с наведена глава.

Драги ми Розчо Парцалев !
Незнам каде дават такива пари в тази фирма явно по другите обекти или в ОФИСА но мога да ти кажа че дори и менеджърите не зимат такива заплати.Също така по най-новите открити обекти дават по_високи заплати за да не стреснат новобранците.
Няма такива заплати !!! Писаха ми колеги които са възмутени от твоите сметки.Ще помоля колегите да си пишат коментарите за да не си помислиш че те лъжа или си измислям.Много добре разбирам че вие от офиса единствено имате интерес да пишете положителни неща за можете да нормализирате рейтинга на фирмата в сайта...факт...
За хората които нямат към това отношение ...питайте...
"..не питай старило а питай патило..." казва народа....

Розчо ти добре ли си ? Къде ги видя тез пари ти .В силните месеци ако вземеш 800 лв с БОНУСИ е добре, но сега и бонусите ги няма .Грешни сметки си правиш.Фирмата е пред фалит за мен пълна фантасмагория е заплатите са вече 400 лв ЧЕСТИТО

Парцалева, аз съм Парцалев! Ако сметнеш средно аритметично по твоите криви сметки и изчисления ако 9 месеца вземаш по 600лв = 5400лв и 3 месеца силни успяваш да докараш по 1300лв =3900лв = 775лв на месец през годината!? средно на месец се взема повече от 600лв. и то доста от месеците. Често консултантите през силните месеци си докарват по доста над 1300лв в силните магазини. т.е. съвсем спокойно около 800-900-1000 лв се пада да е средната работна заплата. Това че пръстите ти са широко отворени и неможеш да си направиш сметката е друг въпрос.

Относно това дали съм се срещала с бг производители за да оговоря бонуси- не съм!Има хора които ги оговарят тези неща и съобщават на персонала си за да могат да го мотивират за продажби на определени артикули.
Когато има някаква подобна оферта за нас персонала естествено на първо място е да продаваме продуктите с бонус /все пак заплатата ни зависи от това също/ и статистиката си го показва на яве.
А колко ми е годишната заплата могат да отговорят хората които я дават...за това няма да споделям.
Единствено мога да кажа дали тя ми стига или не и за какво си харча заплатата ако е толкова интересно/квартира на месец 200лв.+2х900 лв. за образованието ми за година +ток и вода всеки месец/.Но тук вашият въпрос бе за да ме контрирате ... че ако сметна за една година колко съм получавала нямам право да се оплаквам...отговорът е само един ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА !!!
Тези пари които съм изкарала бяха с таргет, повече продаваш-повече взимаш +бонуси които не са малко.Елементарно.Ако работим по старата система за заплащане или сегашната.... то не съм мотивирана и мога да се скатавам колкото си искам - заплатата няма да се промени или най-малкото което е да работя с един клиент два пъти повече време и т.н. но няма да правя оборот.Затова коментирах в предишните постове че парите които бяха обещани от таргета не се дадоха на персонала /а стоката е продадена/...изводи?!!! Ако не е кражба то какво е? Вие ми кажете как ще се почуствате като дойде края на месеца и ви кажат че тези 200 лв. не са 200лв...... а просто забрави за тях... както и да е...вече разбрахме що за хора сте , толкова кадърен персонал ще изгубите .

Здравейте Парцалева,
 Имам два въпроса към вас.
1 Кога  срещнахте Българските производители,за да договорите бонуси?
2 Каква е годишната заплата?
                      ps Годишната заплата се обявява преди всички данъци.

Забравих да благодаря за мнението на Румен !!!
Браво Румене!!
Много точно казано.Ако ние сме прецакани поне да помогнем на тези които ще започнат или тъкмо се канят да започнат работа в явор.Затова хора пишете и пак пишете...
Който иска да ми зададе въпроси относно явора може да ме намери в социалната мрежа с истинското ми име Роза Парцалева.

Така значи, аз да кажа че имам познати дето бачкат ощр там. Жал ми е!!!! Какво да ви каа... няма кинти, обещават ви 600 лв взимате 400 а ви осигуряват на по-малко дори!!!ЖАЛ ПОГРОМ УЖАС!!!!
откааааз
сериозно не мога да повярвам че някой е готов да бачка за 400 лв и да е доволен, да се кефи че го цакат ииии така!