Пауърнет ООД / Powernet /img/frontend/nomap.png"

Пауърнет ООД / Powernet

Честито на г-н Хинков! С упорството да запази дебелата заплата и с неуместните си действия за PR, предопредели появата на новия синдикат на LAN техниците. Благодарности и на неговите поддръжници от провинцията, които ни изпратиха колеги, за бързото нарастване на членската маса.

Като клиент не мога да кажа хубаво нещо.....от около 10 месеца няма бол.бг и положението е трагично.... за тези 10 месеца имам почти 200 лева разговори само със съпорт-а, за ЕДИН И СЪЩ проблем (да не говоря колко пари са се навъртяли от висене на IVR-а. От онзи ден положението е network cable unplugged (Опитвам се да напиша този коментар от 10 минути и не уцелвам момента, в който кабелът е plugged). Същата тази мрежа работеше СУПЕР и при първата квартална лан-ка преди години, както и при бол.бг... Значи аз мога да плащам всеки месец, за услуга със съмнително качество, а като стане проблем, сладура от съпорта да ми казва (а и не само на мен) , че трябвало да се платят 13 лева, за да оправят проблема. Да ме извиняват администраторите на сайта,че ще спра с по-културния тон, ама: Да ви п**** и на "доставчика смотан!!"

До Митко и Вени:

Абе хора, как можахте точно на тези да оставите бол :~(

Във връзка с този конфликт ли се появи поверителна обява в jobs.bg за наемане на LAN техници - 25 човека?

Само да добавя, че Пауърнет от почти година насам е обединение на две фирми - Пауърнет и БОЛ.БГ. В този смисъл (и за това се намесвам) има две "стари ръководства" - едно от БОЛ.БГ, което си тръгна в началото на 2008-ма година и още едно от Пауърнет, което си тръгна някъде в средата на същата година. Добре е да се прави разлика между двете и да не се смесват. Въобще не ми хрумва да коментирам кое е добро и кое лошо, а просто за да не стане грешка в превода отбелязвам, че старите са две и са различни. Доколкото успях да се ориентирам, тук под "старото ръководство" се визира това на Пауърнет, а хората от БОЛ.БГ не са участвали в процеса на сливане и в последващите събития. Ако някой случайно има известни съмнения - не участват и в днешните по никакъв начин.

Димитър Ганчев
старият управител на БОЛ.БГ

"Колеги не плюите старото ръководство че е много вероятно то да се завърне изкупуваики евтино фирмата на 1/5 от цената на която я продаде преди 2год"

Явно за това е борбата де, да се свали ецната на фирмата, а техниците ... пушечно месо

Честно казано супер тъпо изпълнение, ако същите тези "напускащи" техници бяха стачкували и искали: увеличение на заплати, подобряване на работно време, колективен трудов договор и т.н., то по всяка вероятност щяха да постигнат нещо. Вместо това, супер неадекватно се поддадоха на чужди инсинуации /разбирай чужди политико-финансови интереси/ и тръгнаха да ги обслужват. Резултатът: остават без работа и с необслужени кредити. В същото време Шефа на фирмата продължава напред с нови служители, и без промяна в работните условия.
Апропо, ако исканията наистина бяха за горе-споменатите неща: заплати, работни условия и т.н. стачката щеше да има по-големи размери. и естествено резултати.
Толкоз от мен

Много е безсмислена сама по себе си тази (надявам се нагласена инсинуация) голяма правописна грешка, защото съобщението на Lan Tehnik e пълно с такива. Някой пише, че техниците са неграмотни и друг бърза ли бърза да напише най-неграмотното нещо писано от завършил някакво образование човек. Последното прозвуча крайно преувеличено сякаш, ама не може да се пише такаАААА ! Както и да е, това се знае, но моето послание е, че е глупаво да се нагласяват съобщения които да поддържат нечия теза!

Работя в тая фирма много отдавна и увеличение което да има логика и да е адекватно поне към годината в която живеем не е имало. За да стигнем до днешни дни когато на мои колеги заплатите са били вдигнати с 1 лев. Подигравка или ебавка е това? Говори се колко пари влизат във фирмата, а в крайна сметка никакви качествено реализирани проекти... Но можем да харчим бензин за Q7 нали? тая кола харчи за месец бензин вероятно колкото заплатата ми! ... :@ И няма лошо да се взимат големи заплати от шефовете, но щом фирмата се развива толкова добре, защо не се отразява и на хората които се грижат за нея?

"Фирмата ни е супер. Отношението на изпълнителния директор към всички служители е на ниво и много мениджърски постъпва към проблемите" да мъм вас може да е мениджърски но ние слушаме едно и сашто повече от полувин година и нема никаква промяна в нито едно отношение, единственото което се чуства е запад и нежелание за работа.
И това че на вас дава хяб е за наша сметка докато ние сабираме трохите.
По всевъзможни начини се опитваме да крепим мрежи и да пазим киенти и на края получавеме ништо.
Да не забравяме че последните промени в полужителен аспект за техническия отдел бяха при предишното ръковдство, било то лошо или добро.
Съшто така смятам че не е одачно да се излага образованието като фактор т.к. то не се взима под значение при определяне на поста и на заплатата по никъв начин.