Пауърнет ООД / Powernet /img/frontend/nomap.png"

Пауърнет ООД / Powernet

Фирмата ни е супер. Отношението на изпълнителния директор към всички служители е на ниво и много мениджърски постъпва към проблемите. Според мен вие техниците сте неблагодарници извивате ръцете на човек който ви дава хляб в тази икономическа криза в която всички съкращават вие взимате много добри заплати, а в същото време сте неграмотни с основно образование.

Къде ще отидете може би.

Петър Даскалов НЕ Е крадец и лъжец за разлика от други.Кога по- точно не е решил проблем на техник?!?!?!?!?!?ТОВА, ЧЕ ГОВОРИТЕ ЛЪЖИ ПО НЕГОВ АДРЕС И ПО АДРЕС НА ОТГОВОРНИЦИТЕ няма да промени мнението ни.НЕ СМЕ СЛЕПИ.КРАЙ НА ЛЪЖИТЕ, ИНТРИГИТЕ и ЗАПЛАХИТЕ!ДА точно така това е политиката на сегашния изпълнителен директор.В момента ни извива ръцете и се опитва да подкопае доверието ни един към друг...НЯМА ДА СТАНЕ!!!!

Колеги,
Всеки от нас в някаква степен изживява създалата се ситуация в компанията, но не смятате ли, че сценария , който се разигра днес и бяхме въвлечени(нас техниците!)е някаква битка за власт. Кокала е много апетитен! Мен лично не ме интересува кой ще хапва кокала, но пък знам при предишния BOSS какъв сме го яли- ще припомня за някой от нас : глоби с три цифрено изражение (за неква тъпотия или плод на въображението на началника); глоба на всеки пропуснат разговор на GSM- 10лв.; поел си задача, постарал си се да я свършиш , ама не си я приключил административно- глоба от 10лв. на ден; и много др. Та така, не ми го хвалете, не е цвете за мирисане! Какво ни трябва?: редовно да си взимаме паричките, който сме си изкарали( а те не са никак лоши), да си харесваме работата (мен ме кефи)и да си тумбиме мацките.
А това, което го драскат колегите не граничи много с истината! Гледам и едно от шевчетата(Д.Д) е писал, ама е прекалил малко с достоверността- за каква несигурност пишеш, като си получаваме заплатките редовно, караме служебните колици без лимит и си ги паркираме пред вкъщи. "Заплатите били ниски в бранша" , ако говориш за новобранка може, ама нема как, трябва му врема да се докаже. Колко са заплатите в бранша?, щото не мисля, че има някаква разлика и не е хубаво да се метка спам.

Казвам се Дамян Дамянов и от днес вече съм бивш Отговорник на Район ЮГ в Пауърнет. До момента два пъти съм си подавал молбата за напускане на въпросния господин Хинков, за да успея да извоювам вдигане на надницата на минимален брой от техниците си с 1 левче, за период между 6 и 12 месеца, при положение, че както е известно добре в бранша, не сме на водещо място по отношение на заплатите. Същите тези техници поддържат с 2 до 3 пъти повече клиенти от колегите в бранша. Независимо от това, единствената причина за подаване на молбите на колегите за напускане е неадекватното управление на г-н Хинков и насажданото чувство на несигурност. По отношение на ostavasht na rabota мога единствено да коментирам, че изказването му носи характерните белези на стила на господин Хинков и най вероятно е самия той, независимо че не е посмял да си напише името.

За да бъде едно мнение истинско,всеки трябва да стои с името си.
Именно поради тази причина аз заставам с името си и пиша тук.
Ако някой си мисли,че аз съм спекулирал,лъгал или съм се възползвал чрез кражба или някакъв друг начин,да го каже без да го увърта,в противен случай ще сметна,че това е платено или заповядано мнение и ще бъда принуден да изкарам много кирливи ризи за много хора работещи и работели в тази компания.Нямам проблем да ги изкарам наяве и изобщо не ме страх.Ако се наложи ще ги видите с истинските им имена,числа,факти и доказателства.Нека писачите и тези,които им нареждат(ако има такива)да се съобразяват с това.Не прекалявайте с простотиите по адрес на който и да е без да имате конкретните доказателства.По този въпрос толкова(засега).
Дължа извинение на всеки,който по някакъв начин съм засегнал по време на пребиваването си в тази компания.Колеги бивши и настояши,всяко мое действие е било продиктувано само и единствено с цел развитие и подобрение на качеството на предлаганите услуги.-Петър Даскалов(бивш техн.мениджър)

Положението е зле , но ще става и по-зле ! Няма уважение към хората, които се трудят и имат желание за реализация и развитие. Парите са малко, но не това е основния проблем. Хинков казва ,че пари има , има и проекти, имало и рационални решения, само че никой от тези 80% не може да ги види или усети тези девиденти. С това темпо , Пауърнет ще бъде следващата Аирбайтс. Само ще ви кажа - няколко колеги са получили увеличение на надницата си ЗАБЕЛЕЖЕТЕ !!! - с 1 лв. :Х :Х :Х Как мислите ??? Това дали е подигравка или просто е стимул тези момчета , както обича да се изразява Хинков , "да си скъсват задниците от бачкане " . Не правете грешката да работите във фирма мъртвец ! ! ! В момента си търса нова работа, съжалявам че се сблъсках с толко ограничени персони в живота си ! Иначе колегите са машини наистина , и са голяма част от тях са професионалисти и си обичат работата. Успех на всички!

Интересно защо след като беше уволнен техническия директор който всъщност не решаваше проблемите на техниците, става това. Май крадеца вика дръжте крадеца. Типично по Български.

Именно защото техниците не виждат и не усещат промените се стигна до това положение,подалите молби за напускане може да не са 95% но са поне 80%.
Ако се махнат тези 80% ще видиме кой каде ще остане да работи

Това НЕ е вярно. Подадените молби не са 95%. Това, че има хора които се поддават на манипулации си е за тяхна сметка, но не оставайте хората да потъват заедно с вас. Определени хора целенасочено лъжат, което не им прави чест. Сегашното управление е много по-добро от предишното. В старото знаете имаше огромни глоби, неуважение на персонала и непрекъснато увикване. Уволняваше се от днес за днес и не се спазваха правата на служителите по Кодекса на труда. Осигуряваха ни на минимална работна заплата и при уволнение или напускане не ти изплащаха дори изработеното. Да не говорим колко пари изнесоха от фирмата и че в момента сме в това положение заради тях. Може би техниците по райони не виждат промените от новото ръководство, НО преди нямаше реклама, промоции, търговски отдел, телефони, коли и мн. други. За един маркер трябваше да се обяснаваш като за взет милион. Аз незнам какво точно харесват на старото управление на деспотизъм напускащите, но е равносилно на самоубийство за фирмата а и за служителите. Колеги замислете се какво беше преди!!!

Днес, след събрание в централния офис на фирмата 95% от техническия отдел на ПауърНет ООД подадоха своите 30 дневни предизвестия за напускане.
Основна причина за случилото се е слабото развитие на фирмата след като тя беше поета от Изпълнителния Директор Д. Хинков.
Проблемите на техническия отдел, бяха представени на представител на инвестиционния фонд на фирмата.
Ако не настъпят крайни мерки в 30 дневния срок, 95 процента от техническия персонал (в т.ч. Ръкводителите на райони) ще приключат своите правоотношения с ПауърНет ООД.