Пауърнет ООД / Powernet /img/frontend/nomap.png"

Пауърнет ООД / Powernet

Фирмата има потенциал,но недостигат служителите.Трябва да се назначат още и да се подобрят условията за работа. Ако има например повече техници - ще се отстраняват по-бързо проблемите, ако има повече хора в съпорта - ще могат да отговарят на повече обаждания и т.н. За да имаме повече клиенти също трябват промени, като например подновяването на мрежите и изграждането на нови. Иначе 95% от колегите са супер готини, но на повечето им е писнало да ги експлоатират и затова окапват един по един. Трябва да се обърне вничание и да се изгради система за повишаване на заплатите и бонусна система. Това е нещо нормално в повечето фирми, а при нас е мечта.Не е нормално да се бъхтиш и да не ти се отразява финансово месеци наред, та за някои и година. Ако искат един да върши работа за двама-трима трябва да го стимулират, а не обратното.

Мега зле е всичко в тази фирма и аз както една колежка бих скрил името на тази фирма, ако ме попитат къде съм работил. Изключително много "шефове", много поставени хора които просто стоят с ръцете в джобовете и казват, ти направи това, ти онова, страшно е да чуете тези хора на какви длъжности стоят ( та вие дори не сте чули за такива ). Организацията в фирмата е под всякаква критика, всеки прави каквото си поиска, това се получава заради огромния брой шефове, тъй като всеки решава да прати някои от работниците от едно място на друго и така цел ден разкарване.

Обобщение, фирмата е пълен провал.

Тази фирма беше горе долу добра, НО откакто се обедини с бол.бг всичко стана от лошо по лошо.В Пауърнет всеки знаеше каква му е работата.В Пауърнет+бол.бг всеки беше със сто длъжности а с 1 заплата.Особенно откакто си тръгна старото ръководство разни псевдо "шефки" толкова си превишиха правата, че всеки един нормален човек би си тръгнал.Жалко че новият изпълнителен директор така и не можа да разбере защо служители със стаж и опит си тръгват хей така.Докато не се изчисти ръководството от глупци със самочувствие (2-3 броя) които наемат служители по свой образ и подобие тази фирма ще затъва все повече и повече.ЖАЛКО.

КОМПАНИЯТА си е на НИВО....

КОМПАНИЯТА НИ Е СУПЕР!!!
НАЙ- ДОБРАТА! ВСИЧКО ДРУГО Е ЛЪЖА!!!!!

Не е място за мислещи хора.

Това е фирмата,която бих скирила ако ме питат къде съм работила!!!Съветвам всеки,който иска да работи тук - ДА НЕ СИ ГО ПОМИСЛЯ!!!Няма смисъл...единствено ако не си дебил,идиот или....Що се отснася до възможност за развитие...хахаха!Нека се посмеем всички дружно!!!Идея нямате за какви хора говоря...Едиствените свестни служители са малкото останали от Бол.бг!!!

вижте какво като един почти бивш служител искам само да ви кажа.......никаква работа нямате там.Първо не си заслужава нервите които ще изхабите ,второ перспективи за развитие - само за тези който правят с....и и трето (не ми се изрежда цялата бумащина)пълна подигравка с 90% от хората които си скъсваха г..а от работа - помислете си дали бихте работили някаде,където не се знае в кои момент ще ти кажат че вече не си им нужен!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????

Фирмата има много голям потенцял, но очевидно не успява да го управлява. Връзката на различни нива е просто неописуемо трудна. Всички средства за контрол на персонала, се използват само в ущърб, но не и за оценка на време за реакция, логика при предвижване и техники за отстраняване на авариини ситуации и др. подобни. Управлението на фирмата е много далеч от персонала, който работи по самата мрежа. Тотално са загубили представа как стават нещата в приложното ниво. Не ги виня за това, все пак за това са "ръководители" - за да ръководят не за да работят, но да наблюдават нещата и да знаят къде какво се случва, да знаят кой - какво може и да поставят кадърните хора на правилните за тях позиции. Както на повечето места тук вирее железния принцип "И да работя здраво и да се скатавам здраво, надника си тече"!
Заплащането е удволетворяващо за естеството на работа и натовареността.
Местоположението в повечето случаи е съобразено с местожителството на работника, за което - браво!
Потенциала за развитие сам по себе си е голям, но поради изключително слабата комуникация между нивата на управление кадърните и НЕкадърните остават незабелязани и се приравняват един към друг!
Привилегии има - Фирмата има сключени договори с някой институции за преференциални условия за нейните служители, което в някой ситуации може да спести доста пари и нерви за да се свърши нещо.
Фирмената сигурност - в прекия смисъл мога да кажа че за момента е на високо ниво, до толкова, че условията на труд за по-мързеливите и така да го кажа "неиздръжливи" колеги е непоносимо и те напускат, което от своя страна не принуждава управителния съвет да съкращава персонал. В този ред на мисли във Всички звена има недостиг на персонал, което затруднява спокойния работен процес на останалите, защото поемат повече задължения от нормалното. А фирмата не иска да наема нови служители, защото вижда че все по-малкото оставащи правят от нищо-нещо и бутат задачите напред.
Уважението е нещо много субективно в тази фирма. Един и същи началник днес те уважава, утре те тъпче - въпрос на настроение и благоразположеност!
За финал - Шапка свалям на "старите кучета" в тази фирма с чиито общи усилия успяваме да бутаме напред въпреки всичките проблеми.

AKO RAKOVODSTVOTO SE SMENI,VSEKI ZAPO4NE DA SI GLEDA NEGOVATA RABOTA I RABOTNICITE BADAT OCENENI NE KATO MEN NAPRIMER,MOJE BI NE6TATA 6TE POTRAGNAT.