Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Отношенията във фирмата са коректни. Няма проблеми със заплати, отпуски, болнични и майчинства. Клиентите са интересни, като минус е, че не се случва често да се виждаме лице в лице с тях. Много добро работно място, особено за начинаещи в счетоводната професия.

Реших и аз да се включа с мнение.
Изкарах стаж в фирмата. Стажа беше за студенти 4 и 5 ти курс. Общо стажантската програма включваше 6 човека. Аз от България, едно момче от Гърция, момче и момиче от Унгария и момче и момиче от Полша. Стажа беше продължителност 4 месеца и беше платен. Първите 2 месеца бяхме в офиса им в Лондон. Фирмата беше подсигурила прилични апартаменти, в които да живеем. Момчетата и момичетата бяха разделени в 2 апартамента и всеки си имаше стая. Покриваха ни разноските свързани с работата. Нямам оплаквания, бяха се постарали доста. Следващите 2 месеца се върнах в България. Тъкмо бяха открили фирмата тук. Останалите стажанти се върнаха по техниче си страна в тамошните клонове. Изключение прави едното момиче от Полша, на което предложиха да остане и да работи в Лондонския клон. Българската фирма като условия и работа по нищо не се отличи от условията, които предложи Британската. Има няколко офиса в София не е само този, които е в сайта им. Фирмата е разделена на самостоятелни отдели и общо взето всеки си има офис. Имат отдел координация и проектно управление. Това е отдела, за който са най-високите изисквания. Като цяло колегите са много готини. Средна възраст на персонала - 27-30г. Много млади и целеустремени хора. Има доста хора, които говорят само английски, което си е страхотен минус. Шефа е колоритна фигура и действително е много навътре във високите технологии за проектиране и строителство като цяло. Обяснява всичко с някаква страст, която грабва и дори нищо да не разбираш ти е интересно да слушаш.
След като ми мина стажа ми предложиха да място в фирмата. Отказах им понеже имам да правя дипломна работа, която отлагам достатъчно дълго време. Надявам се когато я завърша все още да има място за мен там :)

Забравих да спомена, че формата на стажа беше супер странен. Нямаше много прилики с другите стажове, на които съм била по фирми или от университета. На този стаж всеки от стажантите беше привързан към екип, работещ по определен проект. Всеки стажант (още при кандидатстването) си казва каква е желаната от него позиция и най-странното е, че я получава. Моята позиция беше инженер автоматика и ме зачислиха към екип, които работеше по логистичен център във Франция. Стажа не минава в копиране на листа или размотаване, доста тегаво е.
Ако мислите да се пробвате за стаж там, определено внимавайте каква позиция пишете. Най-вероятно ще я получите и ако нямате базовите знания за нея ще се издъните. Доста тежък е стажа и реално това, което правите се преглежда и влага в проектите (ако не е грешно).

Дано съм била полезна на някой.

От много години сме клиенти на Далсиат, може би една от най-добрите счетоводни фирми в София,с която сме работили, тъй като преди това имахме неуспешен опит с друга счетоводна къща, с която имахме проблеми с комуникацията, ставаха много грешки и други неприятни последици. В това, с което с занимаваме наистина е доста важно да се реагира бързо, когато трябва и най-вече компетентно! Можем изцяло да разчитаме да тях, тъй като виждам, че се развиват, актуализират дейността си спрямо промените, които настъпват и винаги се стремят да извлекат максималното от възможностите на новата среда. Най-чистосърдечно препоръчвам Далсиат на всички, които търсят на кой да доверят счетоводството си.

NH&T International Service
инж.Антоанета Атанасова

Фирмичката си е екстра, колегите са свежари и общо взето е купон!Понякога си е натоварване обаче.
Страхотно място за развитие и плащат добре като цяло

След няколко години работа в ДАЛСИАТ и аз реших да споделя мнението си за фирмата.
Сменил съм поне 15 "работи" преди тази, и с ръка на сърцето мога да кажа, че ДАЛСИАТ е най-добрият ми работодател до момента.
Коректни са в абсолютно всеки аспект, и мога с чиста съвест да ги препоръчам на всеки, който иска да работи в счетоводната сфера.
Естествено(за моята позиция ) има и дни в които хабиш доста нерви, но като цяло компенсацията си заслужава ( не става въпрос само за паричното й измерение).
Тук трудът и старанието се оценяват, и поне по мои наблюдения, колегите които заслужават ги издигат.
Дано се увеличат работодателите от нивото на ДАЛСИАТ в България!

Млад екип, доста интензивна работа но и коректно отношение. Препоръчвам...

Млад екип, доста интензивна работа но и коректно отношение. Препоръчвам...

До преди няколко месеца работих във фирмата, мога да кажа само хубави думи. Работи се много динамично, с млади и позитивни хора. Заплащането е доста над средното за тази сфера за София, като има и бонуси чат пат. Управителите са много либерални и подхождат винаги с разбиране. За времето в което работих там научих много нови неща, натрупах опит който ще ми бъде полезен. Всеки, който има шанса да бъде одобрен за работа в Дал Сиат, ще може да се потопи в тази атмосфера!

Уважаеми Г-н Анастасов,

Радваме се, че още се срещат такива амбициозни и целеустремени млади хора като Вас и Ви благодарим за проявения интерес към нашата компания.

Във връзка с подадената кандидатура за работа се свързахме с Вас, за да Ви насочим към установения ред за кандидатстване и картотекиране по надлежния ред, тъй като длъжността е обявена през сайта jobs.bg.

Счетоводна къща ДАЛ СИАТ е компания с над 27 годишен опит, с установени практики и стандарти за работа и не толерира заобикалянето на приети процедури. Още повече, във връзка с Вашите упреци към нас, тук сме приемствени към хора БЕЗ ОПИТ, тъй като смятаме и сме се доказали като добра школа за амбициозни специалисти и имайки предвид, че академичното образование в България към момента, за съжаление, не отговаря на нуждите на пазара в бранша. Разбираме Вашето раздразнение относно процедурите, но уви капацитетът ни към момента за работа в Централния офис на компанията ни в гр.София, за която са вакантни позициите, е с екип до 15 човека.
Оценяваме и сме поласкани от Вашето постоянство и множеството съобщения тук и мейли на електронната ни поща, и за това, че днес все пак сте кандидатствали през сайта jobs.bg и Ви уверяваме, че кандидатурата Ви ще бъде разгледана с приоритет, в следствие на Вашето огромно желание да станете част от екипа на ДАЛ СИАТ !

Имайте предвид, че ако междувременно се запълнят обявените вакантни места, до 30.09 ще бъдат открити още 4 /четири/ нови такива за финансови и счетоводни длъжности, във връзка с реализацията на нов бъдещ проект и ще се радваме да разгледаме кандидатурата Ви отново.

Аз също съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че тук сме една много креативна и спокойна компания, с различни хора, събрани на едно място, всеки цветен по своему. Има по-големи, има и по-млади колеги и колежки, с които така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време, което за мен лично е доста важно. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.