Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Фирмичката си е екстра, колегите са свежари и общо взето е купон!Понякога си е натоварване обаче.
Страхотно място за развитие и плащат добре като цяло

След няколко години работа в ДАЛСИАТ и аз реших да споделя мнението си за фирмата.
Сменил съм поне 15 "работи" преди тази, и с ръка на сърцето мога да кажа, че ДАЛСИАТ е най-добрият ми работодател до момента.
Коректни са в абсолютно всеки аспект, и мога с чиста съвест да ги препоръчам на всеки, който иска да работи в счетоводната сфера.
Естествено(за моята позиция ) има и дни в които хабиш доста нерви, но като цяло компенсацията си заслужава ( не става въпрос само за паричното й измерение).
Тук трудът и старанието се оценяват, и поне по мои наблюдения, колегите които заслужават ги издигат.
Дано се увеличат работодателите от нивото на ДАЛСИАТ в България!

Млад екип, доста интензивна работа но и коректно отношение. Препоръчвам...

Млад екип, доста интензивна работа но и коректно отношение. Препоръчвам...

До преди няколко месеца работих във фирмата, мога да кажа само хубави думи. Работи се много динамично, с млади и позитивни хора. Заплащането е доста над средното за тази сфера за София, като има и бонуси чат пат. Управителите са много либерални и подхождат винаги с разбиране. За времето в което работих там научих много нови неща, натрупах опит който ще ми бъде полезен. Всеки, който има шанса да бъде одобрен за работа в Дал Сиат, ще може да се потопи в тази атмосфера!

Уважаеми Г-н Анастасов,

Радваме се, че още се срещат такива амбициозни и целеустремени млади хора като Вас и Ви благодарим за проявения интерес към нашата компания.

Във връзка с подадената кандидатура за работа се свързахме с Вас, за да Ви насочим към установения ред за кандидатстване и картотекиране по надлежния ред, тъй като длъжността е обявена през сайта jobs.bg.

Счетоводна къща ДАЛ СИАТ е компания с над 27 годишен опит, с установени практики и стандарти за работа и не толерира заобикалянето на приети процедури. Още повече, във връзка с Вашите упреци към нас, тук сме приемствени към хора БЕЗ ОПИТ, тъй като смятаме и сме се доказали като добра школа за амбициозни специалисти и имайки предвид, че академичното образование в България към момента, за съжаление, не отговаря на нуждите на пазара в бранша. Разбираме Вашето раздразнение относно процедурите, но уви капацитетът ни към момента за работа в Централния офис на компанията ни в гр.София, за която са вакантни позициите, е с екип до 15 човека.
Оценяваме и сме поласкани от Вашето постоянство и множеството съобщения тук и мейли на електронната ни поща, и за това, че днес все пак сте кандидатствали през сайта jobs.bg и Ви уверяваме, че кандидатурата Ви ще бъде разгледана с приоритет, в следствие на Вашето огромно желание да станете част от екипа на ДАЛ СИАТ !

Имайте предвид, че ако междувременно се запълнят обявените вакантни места, до 30.09 ще бъдат открити още 4 /четири/ нови такива за финансови и счетоводни длъжности, във връзка с реализацията на нов бъдещ проект и ще се радваме да разгледаме кандидатурата Ви отново.

Аз също съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че тук сме една много креативна и спокойна компания, с различни хора, събрани на едно място, всеки цветен по своему. Има по-големи, има и по-млади колеги и колежки, с които така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време, което за мен лично е доста важно. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.

Хаха :))))
Това са пълни глупости-аман от уволнени, завистливи и озлобени некадърници, които висят в нета и с години не могат да си намерят работа, пишейки само негативи по форумите. Никой във фирмата не се осигурява на 4 часа и е смешно това за тормоза :)) физически – да, връзват ни за парното, когато не слушаме. Шефа от поне 7,8 години години е Жена и не знам на кого посяга- отново измислици, а това за заповедите на шефа е копирано от един сайт, на който и аз съм попадал. Екипът сме си супер, с изключение на такива недоразумения, като този човек, който си личи, че или са го изгонили на втория ден или никога не е работил там

Бягайте далеч от тази фирма!
В никакъв случай не подписвайте тежко обвързващият срочен трудов договор.
Осигуряват ви на 4 часов работен ден.
Работи се по 12 часа на ден.
Не си заслужава психическият и физически тормоз.
И почти нищо няма да научите за счетоодството.
А шефът им Аднанчо е психически нестабилен.
Ако сте младо и симпатично момиче почти сигурно е, че Аднанчо ще ви посегне.

Всеки служител трябва да знае и спазва 10-те заповеди на д-р Аднан Лидиянов*

1. Помни казаното от шефа;
2. Забрави всичко лошо, с изключение на заповед първа;
3. Не пожелавай стола, колата и вилата на шефа, а самия него;
4. Да не ти хрумва да притежаваш чантата, дебитната и кредитната карта на шефа, достатъчно е да се разпореждаш с тях;
5. Изслушвай внимателно колегите, а направи казаното от шефа;
6. Когато те извика шефа започни с думите, че напоследък все търсиш повод да отидеш при него, защото много ти липсва;
7. Не се хвали с успеха си пред шефа, без да предшестваш думите си с това, че постигнатото е благодарение на него;
8. Не лъжи, лъжите ти по заповед шеста и седма са предостатъчни за един човешки живот;
9. За грешка не посочвай име на виновник, шефът го знае преди да е допусната грешката;
10. Прощавай на всички, с изключение на шефа, прошката е добро дело, а по отношение на шефа е обвинение.
------------------
*3-тата заповед е обръщение към жените, както 10-тата Моисеева – към мъжете; докато в Библията мъжът е човека,
а жената е помощника, в Дал Сиат жената е счетоводителя, а мъжът – за съпоставка /забележката е на редактора - Деси/.

В сравнение други фирми в тази сфера-други кантори в които съм работил, в тази компания се цени личността, а усилията и постиженията не остават незабелязани и недооценени. Атмосферата в офиса е страхотна, заплащането конкурентно-сега малко е натоварено в това време на годината, но пък е веселба в офиса, признавам си :)))
Компания, която препоръчвам лично с две ръце !