Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Чета коментарите и се убеждавам, че от сайтове като този трудно можеш да си формираш обективно мнение за която и да е фирма. Странно е, че коментарите са в двете крайности. Ясно личи, че има някой, който хейти и то доста НЕаргументирано. Пишат се отявлени лъжи (които лесно могат да се проверят) с цел да се опетни репутацията на този и онзи
Аз работих в Дал сиат за кратко. Напуснах, защото офисът е доста далеч от вкъщи -пътуването ми беше в повече, а и осъзнах, че това за което съм учил реално не е това което искам да работя и професията, в която да се развивам.
Нямам лоши впечатления, не съм усетил лошо отношение-напротив, никога не са забавяли заплати, условията са доста добри, а и с някои колеги сме приятели и до днес.
Сега някой отново ще напише, че и моето мнение е платено и нагласено. Откровено казано ви съветвам да не вярвате на нищо написано тук, защото БГ работодател отдавна не е сайт, на който може да се вярва.

Фирмата предлага условия за развитие, ако има желание от страна на служителя за някакво обучение се намира винаги начин. Колегите в по-голямата си част са уникални хора.

Мениджърите са винаги на линия за да помогнат. Случва се да се наложи малко повечко работа на един път но няма пълно щастие . Мога да споделя че ако си кадърен и ти се работи това е мястото. Заплатата е според свършеното, не е еднаква за всички и идва винаги навреме.
Като цяло съм повече от доволен.

Бих препоръчал тази фирма като КОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ! Препоръчвам на всички който искат да работят и дават всичко от себе си да кандидатстват

Митко, и ти ли пишеш тук?? Защо не кажеш, че това е една от най-добре платените фирми в сферата или че условията не труд са повече от добри- тук не се е работило извънредно от няколко месеца, хората си имат лаптопи и си работят от вкъщи като има нещо. Да- по 6 часа на ден не само тук, а и където и да е няма да работиш и горко му на шеф с човек, който "работи" като теб. Тук ВСЕКИ може да си излиза отпуска колкото си иска. Правим си всяка седмица снаксове и събития. Събота и неделя почти НИКОГА не се работи-освен по счетоводно приключване няколко пъти в годината. Имаме си допълнително здравно обслужване, служебни телефони, бонуси на тримесечие и куп привилегии. А ти, приятелю, тъй като нямаш и ден трудов стаж никъде ще ти кажа, че това, че недоволстваш, че се влиза и излиза с карти и е обезопасено с видеонаблюдение, говори само, че явно си правил и крил нещо, от което се притесняваш по време на работа. Иначе не виждам защо би те притеснявало такова нещо. Във всички бизнес сгради в т.ч. и в мола има същия контрол- събуди се, 21-ви век сме!!! Ако някога изобщо си намериш свястна работа мини да споделиш ТОГАВА как ти се струват нещата тук, без да лъжеш и преувеличаваш така нагло. И последно- със злоба, завист и неприязън нищо не се постига в този живот, не си губи времето така ами се ориентирай към нещо по-позитивно и градивно! Успех

Бях в тази фирма достатъчно дълго,за да видя как се експлатира труда на хората ! РАБОТИ СЕ НАД 16 ЧАСА на ден ! Някакви измислени дежурства,които те задължават да работиш събота и общо взето да нямаш личен живот .Тези часове не се заплащат,както и работата в неработни дни . Дори разбрах ,че наскоро са имали стажнти -ученици. Отношението към тези ученици е било същото . ПРЕНАТОВРВАНЕ СЪС РАБОТА И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СА ГИ КАРАЛИ ДА ОСТАВАТ ! Думи на човек от фирмата ,след като децата искат да си тръгнат точно след 6-я час : " КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ ? ВИЕ СЕМЕЙСТВА НЯМАТЕ ! " Таква експалтация на труд няма никъде по света ! ДА И ДА СЕ ХОДИ ДО ТОАЛЕТНА ПОД ЧАС И ВСИЧКО СЕ СЛЕДИ !

Отношенията във фирмата са коректни. Няма проблеми със заплати, отпуски, болнични и майчинства. Клиентите са интересни, като минус е, че не се случва често да се виждаме лице в лице с тях. Много добро работно място, особено за начинаещи в счетоводната професия.

Реших и аз да се включа с мнение.
Изкарах стаж в фирмата. Стажа беше за студенти 4 и 5 ти курс. Общо стажантската програма включваше 6 човека. Аз от България, едно момче от Гърция, момче и момиче от Унгария и момче и момиче от Полша. Стажа беше продължителност 4 месеца и беше платен. Първите 2 месеца бяхме в офиса им в Лондон. Фирмата беше подсигурила прилични апартаменти, в които да живеем. Момчетата и момичетата бяха разделени в 2 апартамента и всеки си имаше стая. Покриваха ни разноските свързани с работата. Нямам оплаквания, бяха се постарали доста. Следващите 2 месеца се върнах в България. Тъкмо бяха открили фирмата тук. Останалите стажанти се върнаха по техниче си страна в тамошните клонове. Изключение прави едното момиче от Полша, на което предложиха да остане и да работи в Лондонския клон. Българската фирма като условия и работа по нищо не се отличи от условията, които предложи Британската. Има няколко офиса в София не е само този, които е в сайта им. Фирмата е разделена на самостоятелни отдели и общо взето всеки си има офис. Имат отдел координация и проектно управление. Това е отдела, за който са най-високите изисквания. Като цяло колегите са много готини. Средна възраст на персонала - 27-30г. Много млади и целеустремени хора. Има доста хора, които говорят само английски, което си е страхотен минус. Шефа е колоритна фигура и действително е много навътре във високите технологии за проектиране и строителство като цяло. Обяснява всичко с някаква страст, която грабва и дори нищо да не разбираш ти е интересно да слушаш.
След като ми мина стажа ми предложиха да място в фирмата. Отказах им понеже имам да правя дипломна работа, която отлагам достатъчно дълго време. Надявам се когато я завърша все още да има място за мен там :)

Забравих да спомена, че формата на стажа беше супер странен. Нямаше много прилики с другите стажове, на които съм била по фирми или от университета. На този стаж всеки от стажантите беше привързан към екип, работещ по определен проект. Всеки стажант (още при кандидатстването) си казва каква е желаната от него позиция и най-странното е, че я получава. Моята позиция беше инженер автоматика и ме зачислиха към екип, които работеше по логистичен център във Франция. Стажа не минава в копиране на листа или размотаване, доста тегаво е.
Ако мислите да се пробвате за стаж там, определено внимавайте каква позиция пишете. Най-вероятно ще я получите и ако нямате базовите знания за нея ще се издъните. Доста тежък е стажа и реално това, което правите се преглежда и влага в проектите (ако не е грешно).

Дано съм била полезна на някой.

От много години сме клиенти на Далсиат, може би една от най-добрите счетоводни фирми в София,с която сме работили, тъй като преди това имахме неуспешен опит с друга счетоводна къща, с която имахме проблеми с комуникацията, ставаха много грешки и други неприятни последици. В това, с което с занимаваме наистина е доста важно да се реагира бързо, когато трябва и най-вече компетентно! Можем изцяло да разчитаме да тях, тъй като виждам, че се развиват, актуализират дейността си спрямо промените, които настъпват и винаги се стремят да извлекат максималното от възможностите на новата среда. Най-чистосърдечно препоръчвам Далсиат на всички, които търсят на кой да доверят счетоводството си.

NH&T International Service
инж.Антоанета Атанасова

Фирмичката си е екстра, колегите са свежари и общо взето е купон!Понякога си е натоварване обаче.
Страхотно място за развитие и плащат добре като цяло

След няколко години работа в ДАЛСИАТ и аз реших да споделя мнението си за фирмата.
Сменил съм поне 15 "работи" преди тази, и с ръка на сърцето мога да кажа, че ДАЛСИАТ е най-добрият ми работодател до момента.
Коректни са в абсолютно всеки аспект, и мога с чиста съвест да ги препоръчам на всеки, който иска да работи в счетоводната сфера.
Естествено(за моята позиция ) има и дни в които хабиш доста нерви, но като цяло компенсацията си заслужава ( не става въпрос само за паричното й измерение).
Тук трудът и старанието се оценяват, и поне по мои наблюдения, колегите които заслужават ги издигат.
Дано се увеличат работодателите от нивото на ДАЛСИАТ в България!

Млад екип, доста интензивна работа но и коректно отношение. Препоръчвам...