Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Изключително добра и успешна компания, което предполага и много завистници и злонамерени хора около нея, което пък от своя страна не е нищо ново в условията на нашите географски ширини :))

Условията са доста конкурентни спрямо останалите, както и обстановката, отношението и др..
Който не вярва да отиде сам да се увери- това си личи отдалече. А бившата колежка Симона, по-добре да не пише, защото стана вече банална..
Местоположението е в широкия център и има наоколо доста заведения за хранене и кафета.
Заплащането е спрямо резултатите и старанието, а и има бонуси, както ежемесечно, така и на тримесечие-така че не може никой да се сърди за нищо.
Винаги се влиза в положение за отсъствия и отпуски, а ако някой си има лична работа, винаги има разбиране и уважение отсреща.
Инвестира се в нова техника и програми, удобствата са налице.
Колегите са приятелски настроени и отзивчиви- никой няма да те отпрати или да ти откаже нещо. Атмосферата е чудесна за работа!
Има възможности за развитие ако си по-амбициозен- всичко е заложено в правилника и стандартите за работа

Със сигурност е място, където ако искаш да се развиваш и да св реализираш- ще успееш, но ако си мързелив, с непрокрито самочувствие, лъжеш и се скатаваш- нямаш място!! Винаги се плаща навреме, няма напрежение между отделите, както обикновено се случва

Минус е ако идвате с кола, звлвна зона в и няма къде да се спре за по-дълго, а също и това че когато излезе нещо спешно трябва човек да се ангажира, за да се свърши, но пък в тези случаи е хубаво, че колегите са сплотени и помагат и реално никога няма да те оставят сам да се оправяш или да те зарежат.

Друго не се сещам, екипът е с млади хора, работещи във фирмата от повече от 5 години като има от време на време такива като тази по-долу, където ги уволняват и после пишат под различни имена в нета по форумите от злоба, но като цяло нещата са доста спокойни, работи се по планове за работа, правят се оператовки всяка седмица и тн. Успех на всички пожелавам!

Най - скапаната счетоводна къща, където служителя е буквално роб, бива ежедневно унижаван, принуждаван да стои след работно време до 10ч вечерта ежедневно, не се допускат мобилни телефони и разговори, трябва да се дава писмена молба ако ще напускаш града през уикенда, предизвестие 3 месеца.Положителните коментари ги пише управителката, така е от години за да успее все пак да излъже някой да започне работа при тях!

Май някой си тества чат-ботовете.

Дългогодишен клиент съм на кантората и смея да твърдя, че са едни от най добрите в тази сфера. Изключително съм доволен от предоставените услуги и ги препоръчвам на всички.
Поздрави на целият екип на ДАЛ СИАТ и не обръщайте внимание на коментари с неясен източник с цел уронване на престижа ви

Както лесно може да забележите в долния коментар, едно изречение е в женски род, друго в мъжки!
Абе ти транс джендър ли си или трол?

Аз лично ще споделя мои впечатления от първо лице, за да е ясно. Повече от 3 години работя във фирмата и съм реално единствен специалист на тази длъжност.
Най-много ми харесва отношението на Управителите - с много уважение, коректни, изключително приятелски, винаги мога да разчитам на тях, дават ми свобода на действие и възможност за допълнителни курсове, обучения и т.н. Изключително са позитивни и отворени към нови идеи. Винаги се стараят да създават удобство на служителите, което е важно за всеки един от нас.

Като цяло сме млад екип, помагаме си, намерих много приятели в Дал Сиат.

Откакто съм във фирмата виждам как тя се развива и съм сигурен, че ще продължи така, което дава възможност за кариерно развитие както на настоящите служители, така и да наемем нови.

Харесва ми, че са много толерантни по отношение на работното време, сама организирам работата си и мога лесно да изляза за кратко при необходимост или да си взема отпуска без много бюрокрация.

Доволен съм от допълнителните придобивки, макар и да не са колкото в ИТ сектора. Ползвам карта за градски транспорт, имам допълнителна медицинска застраховка, служебен телефон, имам карта за спорт, организират се фирмени партита и тиймбилдинг и др

Има какво да се оптимизира по отношение на заплащането, но като цяло съм доволна, защото получавам твърда сума и бонуси и така мога да изкарам отлична заплата.

Фирмата дава възможност на хора без или с малко опит. Препоръчвам Дал Сиат като изключително коректен работодател и отлично място за всеки млад човек, който търси възможност да се докаже като професионалист. Успех на всички!

Ама за коя фирма си чел, за Б.М.Инвестмънтс или за Дал Сиат? Омотахте се, вече бъркате страниците.
Или ви плащат да защитавате фирмата независимо къде се пише за нея?

Работя в Б.М.Инвестмънтс над 2 години вече и след като изчетох около 3 страници коментари, спокойно мога да кажа, че около 99% от хейтърските изказвания са абсолютен булшит и нямат нищо общо със самата атмосфера и отношението.

Фирмата си е абсолютно прозрачна, със стандартен трудов договор, осигуряване на реална заплата, платени отпуски и какво ли още не.

Заплатите се изплащат напълно редовно, не съм виждал закъснение нито веднъж и всички са адски доволни като си видят сметките.

Хората са много сплотени- нещо, което не бях виждал в нито една от компаниите, за които съм работил преди. Уважение си има мецду колегите, както и готовност винаги да се помогне.

Няма какво повече да обяснявам, както е посочено от мои колеги- нека всеки дойде и види сам за себе си!

Работя във фирмата от доста време и мога да кажа само положителни неща към момента. Изплащането на заплатата е винаги навреме, офисът е готин, колегите също.
От Ръководството винаги са били изключително коректни- никога не са отказвали молба за отпуск или почивка, винаги влизат в положение, когато има затруднение, което е много важно за работния процес.

Ходим всяка година на зимен и летен тийм билдинг, с колегите ходим на кино, да спортуваме и пием по някоя бира от време на време. Работата си е понякога натоварваща, понякога спокойна, но това е нормално, когато професията е толкова отговорна и се работи със срокове. Компанията се разраства с бързи темпове и е уважавана от доста години в бранша, което само по себе си представлява привилегия ако работиш и успееш да се задържиш там.
Не знам кой е трол, но самият факт, че толкова хейтват и завиждат значи има за какво и се радвам, за което!

Радвам се, че съм и част от екипа и не съм Деси, обаче ние знаем коя си ти и те разбираме защо си толкова ядосана :)) take it easy

Да, и аз съм го забелязал това! За Б.М. Инвестмънтс не дай си боже някой да напише мнението си, веднака, като по поръчка взлизат няколко доволни служители да хвалят! Тук е абсолютно същото. За Дал Сиат обаче знам, че няма нито един доволен бивш или настоящ служител и всички хвалебствия са пълна измислица, нямаща нищо общо с истината.
Не знам дали плащат на една и съща агенция да им пише коментари, Дал Сиат са стиснати, но може би Деси си е копирала на десктопа от профили на други фирми положителни фирми, понагодила ги е да пасват, примерно вместо кол център - счетоводна къща.
Аз съм чел коментари ( те все още са си по-надолу), които са писани за други фирми и са копи пейстнати.
Не се лъжете по коментарите тук, а вярвайте на очите си.Ако случайно се излъжете да отидете на интервю (в никакъв случай не пътувайте от друг град специално за него) питайте задължително:
- Заплата, осигуровки
- Работно време ( често ли се случва оставане до много късно)
- Какво е предизвестието (3 месеца)
- Може ли мобилния ти телефон да е с теб на работното място ( има майки с деца, на който хич не им е по - важна някаква си работа от собствените им деца!)
Обърнете внимание на това какво те ви питат, какви лични въпроси ще ви бъдад зададени и с каква интонация!
После си преценете сами. Не вярвайте на мнения туку така в БГработодател.

П.С. Хайде сега платения трол или ДЕси (който пише позитивите) - ти си имаш работа!