Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Много добра фирма. Получаваш си всичко редовно, без закъснение, има и бонусна система. Точност по отношение на йерархия, стандарти за работа, отпуски и работно време. Ясно определени задължения и отговорности- написани и общодостъпни за всички. Препоръчвам!

Серго, престани да пишеш глупости, не знам за какви „големи фирми” говориш, но както виждам ОТНОВО си без работа и уволнен най-вероятно за същото- интриги, самочувствие без покритие и некомпетентност. Не знам кой спи с шефката, но това е пълен абсурд, което пишеш, както са и очевидни за всички и подбудите, с които пишеш.. Не виждам нищо лошо в това да се дава шанс на можещи и знаещи хора, без голям стаж, да започнат професионалната си реализация тук. Има доста привилегии, хората са човечни и най-важното- всеки е оценен подобаващо. Ако няма знаещи и можещи, както казващ, не знам как би могла да е една от водещите счетоводни къщи в страната и то за повече от 25 години )))), а и както каза колегата- мини да пием по една бира до офиса и успокой малко топката  (cheers)

Тук пишат едни и същи хора, за да вдигат рейтинга на фирмата. Такава трагедия няма никъде. Хората, работещи там, са без никакъв стаж. Взети от университетите и си мислят, че като са вкарали две фактури и вече са в бизнеса. Ливанец да учи на счетоводство??? Та той не може да пише! Като ви се дава реализация и поле на изява, защо седите да се трепете за 800 лв? Само шефовете пишат мненията тук, както и тези, които спят с тях! Като се махнах от там в големите фирми ми се смееха, когато казвах къде съм работила. Женски интриги са на много високо ниво, а тук говорят за колектив.Не се лъжете да ходите там, ако наистина сте можещи и знаещи, там такива няма!

Много са свестни и коректни хората.Подкрепям и препоръчвам!

Абсолютни коректни работодатели, добро и приятелско отношение във всеки един аспект. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, справедливи, директни и сериозни! Препоръчвам!

Прекрасна фирма, прекрасен екип от професионалисти, прекрасна атмосфера!

Радвам се, че работим заедно! Благодаря ви!

С.Василева

Започнах от скоро и съм много доволен.
Фирмата си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване

Работила съм в тази чудесна фирма повече от 7 години , всички са отдавна и са готини. В момента работя в Австрия (Виена) и мога да ви кажа, че дори тук не съм срещнала толкова коректност и точност. Ако се върна , първо ще опитам отново в ДАЛ СИАТ. Имат си работа хората и с мързеливци и интриганти не желаят да се смесват или камо да се занимават. Евала на тази фирма! Много са коректни и разбрани и ако някой път се наложи да се работи допълнително всичко се заплаща, което е от важно за мен. Доста колеги минаха и все готини хора станаха, останахме приятели за цял живот с всички-от колегите, до шефовете. Препоръчвам на всеки, който иска да стане част от счетоводната професия. Желая Ви чудесни и усмихнати дни