Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Много са свестни и коректни хората.Подкрепям и препоръчвам!

Абсолютни коректни работодатели, добро и приятелско отношение във всеки един аспект. Не разбирам хората, които имат велики очаквания за себе си, без да са подкрепени с желание за работа или познания и после търсят вината в другите.
Фирмата е добра за работа, хората са честни, справедливи, директни и сериозни! Препоръчвам!

Прекрасна фирма, прекрасен екип от професионалисти, прекрасна атмосфера!

Радвам се, че работим заедно! Благодаря ви!

С.Василева

Започнах от скоро и съм много доволен.
Фирмата си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване

Работила съм в тази чудесна фирма повече от 7 години , всички са отдавна и са готини. В момента работя в Австрия (Виена) и мога да ви кажа, че дори тук не съм срещнала толкова коректност и точност. Ако се върна , първо ще опитам отново в ДАЛ СИАТ. Имат си работа хората и с мързеливци и интриганти не желаят да се смесват или камо да се занимават. Евала на тази фирма! Много са коректни и разбрани и ако някой път се наложи да се работи допълнително всичко се заплаща, което е от важно за мен. Доста колеги минаха и все готини хора станаха, останахме приятели за цял живот с всички-от колегите, до шефовете. Препоръчвам на всеки, който иска да стане част от счетоводната професия. Желая Ви чудесни и усмихнати дни

Е айде сега-на мен пък ми харесва, че в кабинета се пуши – аман от непушачи, това ви е проблема!-изпушете една цигара и се успокойте най-накрая. В офиса се пуши в една единствена стая- голяма работа. Не знам какво му е наглото и гнусно на това?? Сега ще пишеш, че сме отвратителни, че ядем месо и месни продукти, да- като се съберем да се черпим най-много се харчи луканката :))))) а и половината пушим.. ужасно нагли сме, нали :))) А само това за ръката да ти кажа е знак на благодарност към по-възрастен човек и май някой друг е с палаво съзнание в случая ;))) Добре, че не си почнала работа при нас, личи си, че не си за тук, човек -злословещ и негативен по-добре да не става част от екипа ни.
Аз работя тук повече от 7 години вече и мога да кажа, че фирмата е една от най-добрата в това, с което се занимава, условията на труд са повече от добри- няма ограничения за отпуски, системата за заплащане е бонусна и тн. и човек наистина намира реализация, стига да иска (и да може, разбира се).

Миналата година ходих там на интервю. Беше просто отвратително!!! Първо чаках близо половин час, след което ме поканиха в кабинета на шефа, където трудно можех да видя стола от тютюневата мъгла, която се носеше из кабинета. С цялата си наглост през цялото интервю той седеше срещу мен и палеше цигара след цигара. Отвратително! Най-много ме шокира неговият въпрос: "Готова ли си да ми целуваш ръка, за да научиш занаят?". Моля?!? Просто няма такъв нагъл и гнусен човек! Всички в офиса бяха млади. Когато се прибрах поразучих тук-там за въпросния "шеф", който се оказа доста палав към някой служителки.

Аз преди няколко дни ходих на интревю в дал сиат и впечатления ми са доста положителни. Понастоящем работя при една приятелка в счетоводната и кантора и там е пълна скука, та си търся нещо по-интересно и място, където да се развивам.
Това, което видях там ме учуди много – доста приятелска и ведра обстановка, офисът е свеж и ме приеха доста добронамерено.
Цялата им инфраструктура е повече от съвременна, базирана на съвременни програми и приложения. Обслужват доста фирми, които са различни като дейност, а и има много чуждестранни. Доколкото разбрах са едни от първите счетоводни компании в БГ, но после видях и в сайта им, че са от 26 години на пазара.Това, което видях в офиса ми скри шапката – всички са млади и наблюдавайки клиентите с документи, които влизат и излизат, разбрах, че е точно мястото, което търся- да има работа и динамика. Сериозна работа. В кантората ми показаха работното място- последно поколение и всички служители се чекват с картова система в офиса и компютрите, с което се отчитат и изработените часове, както и обема работа и има принт сървер. Не съм виждал такава нещо до сега. В сегашната ми работа имаме 1 принтер и 3 ма колеги, които работим с някакви стари компютри, всичко си търсим в интернет и си изтъркваме обувките по цял ден да сновем между учреждения и клиенти за документи.
На мен много добре ми изглежда и очаквам да ми се обадят след интервюто, ако не пак ще опитам.