Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Уважаеми Г-н Анастасов,

Радваме се, че още се срещат такива амбициозни и целеустремени млади хора като Вас и Ви благодарим за проявения интерес към нашата компания.

Във връзка с подадената кандидатура за работа се свързахме с Вас, за да Ви насочим към установения ред за кандидатстване и картотекиране по надлежния ред, тъй като длъжността е обявена през сайта jobs.bg.

Счетоводна къща ДАЛ СИАТ е компания с над 27 годишен опит, с установени практики и стандарти за работа и не толерира заобикалянето на приети процедури. Още повече, във връзка с Вашите упреци към нас, тук сме приемствени към хора БЕЗ ОПИТ, тъй като смятаме и сме се доказали като добра школа за амбициозни специалисти и имайки предвид, че академичното образование в България към момента, за съжаление, не отговаря на нуждите на пазара в бранша. Разбираме Вашето раздразнение относно процедурите, но уви капацитетът ни към момента за работа в Централния офис на компанията ни в гр.София, за която са вакантни позициите, е с екип до 15 човека.
Оценяваме и сме поласкани от Вашето постоянство и множеството съобщения тук и мейли на електронната ни поща, и за това, че днес все пак сте кандидатствали през сайта jobs.bg и Ви уверяваме, че кандидатурата Ви ще бъде разгледана с приоритет, в следствие на Вашето огромно желание да станете част от екипа на ДАЛ СИАТ !

Имайте предвид, че ако междувременно се запълнят обявените вакантни места, до 30.09 ще бъдат открити още 4 /четири/ нови такива за финансови и счетоводни длъжности, във връзка с реализацията на нов бъдещ проект и ще се радваме да разгледаме кандидатурата Ви отново.

Привет,

Така, значи писах на официалния сайт на "Дал Сиат" АД, изразих моето огромно желание за работа, желание за развитие, обясних подробно, защо и каква ми е мотивацията да кандидатствам точно при тях. След два дни получих обаждане, с молба да пусна /CV/, бяха изключително любезни. Понеже аз не съм от тези, които висят в jobs.bg и нямам регистрация, направих си актуално /CV/ + снимка и мотивационно писмо строго по етикет и го изпратих забележете в страницата на "Дал Сиат" АД отдел "Кариери", официално място за кандидатстване за работа. В понеделник получавам обаждане, че трябвало още веднъж да изпратя /CV/, защото виждате ли, трябвало да бъде през jobs.bg, и тук вече идва странното, начина по-който се опитват да "отпратят" кандидат, който явно не е "достоен" за работа при тях. Обадих се по-късно и йм за да ги попитам защо е нужно да повторя цялата процедура и през сайт за работа, но ми вдигна дама, на която се наложи да обясня цялата ситуация по казуса, тъй като не беше на ясно, а отсреща получих отговор, "а вие сте кандидат за работа, не сте наш клиент" еми г-не ако има нещо ние ще ви потърсим, за сега е това.
Значи до като ме мислеха за клиент отношението бе едно, след като рабраха, че съм кандидат за работа, вече стана съвсем друго /не казвам, че беше арогантно, но .../
Жалко, че получих такива добри референции, жалко, за хубавите думи за тях, а брат ми е един от мениджърите в компания от голямата четворка и той ми каза, "добри са, с добро име се ползват", но в моите очи това не се опроверга, а напротив.
Дано да съм единствен, дано само към мен е било това отношение. Все пак йм желая успехи...!

Привет на екипа Ви,

От много време искам да работя в "Дал Сиат" АД, но явно поради това, че нямам много стаж /около 3 години/ и съм малко над 30 години, може би затова не ми се обаждат с покана за интервю. А само как ми се работи, какъв хъс и каква амбиция имам, но как да я покажа, просто не знам. Брат ми е старши одитор в една от водещите одиторски компании от Big four и ми казва доста добри отзиви за "Дал Сиат" АД, ама на не ми се обаждат и не ми се обаждат ...
Ако има място, в което ми се работи, то това е "Дал Сиат" АД и ще продължа да кандидатствам, дори си мислех да им напиша, че съм готов без заплата да работя един-два месеца, само и само да им покажа и докажа амбицията си за работа и развитие точно при тях ...

Мястото е супер, работната обстановка е на ниво, екипът са много свежи и настроението винаги е добро! Все така- напред и нагоре !

Весели празници, Дал Сиат! Чудесна компания с добър екип!

Никол и Жоро
BG trade

Коректност, лоялност, и спокойна работна среда. Винаги всичко е на време и управителката е страхотен човек!

Тук съм от известно време. Като цяло отношението към служителите е много добро от страна на шефовете, а и колегите са мега свежи и готини. Всеки, който иска да бъде професионалист, това е мястото! Пожелавам успех на фирмата и знам, че тя ще се развие много добре занапред.

Работих за Дал сиат около година и бих искала да споделя, че съм много доволна от условията, които ми предложиха както и от заплащането. Условията за работа са перфектни, офиса е готин, извънредно се работи около приключване и нещо ако има спешно при проверки и ревизии, колегите и шефките са весели хора. Винаги съм получавала заплата си навреме.

Cамо едно искам да кажа … когато дойдох в ДАЛ СИАТ преди около 3 години се научих на повече счетоводство отколкото в университета за 5 години и няколко други уж големи счетоводни къщи по София където се помещавах преди това. Фирмата си е екстра, условията на работа също, както и хората тук.

Всичко друго са празни приказки – щом даваш и получаваш. Никога не бавят заплатите, работата е спокойна и общо взето е купон

Фирмата много ми харесва, работя тук от известно време. Такива фирми са рядкост за България - имаш ежедневен контакт и връзка с шефовете, работиш в модерна съвременна база с готини мотивирани колеги, условията са добри, заплащането отговаря на труда! Даже вече си имаме и машина за сладолед :)) за мен лично е удоволствие да работя в тази фирма!