Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Дългогодишен служител съм и смятам, че това е мястото, където един професионалист може да се развива пълноценно. Фирмата е една от най-добрите в бранша и като знам какво е на други места съм щастлив, че работя именно тук. Заплатите са винаги навреме, компанията е утвърдена-от 25 години е, уважавана е сред партньорите, има много клиенти, разнообразни казуси, готино местенце за работа :)

Работя във фирмата от доста време и мога да кажа само положителни неща към момента. Изплащането на заплатата е винаги навреме, офисът е готин, колегите също. От Ръководството винаги са били изключително коректни- никога не са отказвали молба за отпуск или почивка, винаги влизат в положение, когато има затруднение, което е много важно за работния процес. Ходим всяка година на зимен и летен тийм билдинг, като напр. след месец и нещо сме на СПА-почивка за няколко дни :)) С колегите ходим на кино, да спортуваме и пием по някоя бира от време на време. Работата си е понякога натоварваща, понякога спокойна, но това е нормално, когато професията е толкова отговорна и се работи със срокове. Компанията се разраства с бързи темпове и е уважавана от доста години в бранша, което само по себе си представлява привилегия ако работиш и успееш да се задържиш там. Радвам се, че съм част от екипа!!

Бях на интервю за работа в тази фирма, както и на пробен ден след това и ми направиха доста добро впечатление. Офисът се намира горе-долу в центъра-широк и приветлив, доста добре оборудван, светъл и уютен. Екипът е млад и си личи, че е доста квалифициран и са доста отзивчиви. Наоколо има местенца за хапване и кафенца. Заплатата е добра особено за хора с малко практически опит, шефките са готини. Привилегии няма кой знае колко освен служебен телефон и коледни премии (така разбрах). Системата на работа е доста стимулираща, но предупредиха, че няма място за хора, които чакат всичко наготово и не им се работи. Като за фирма от този ранг са доста земни и приятелски настроени, без никой да се надува или да се прави на много важен.Работното време е от 8:30 до 18ч като изрично предупредиха, че не толерират стоенето допълнително в офиса освен ако не е нещо за довършване. Аз съм доволна!

Фирмичката си е екстра, колегите са свежари и общо взето е купон!
Страхотно място за развитие и плащат добре.

В момента работя във фирмата,дългогодишен служител съм и съм доволна на този етап. Ако не бях доволна от работата си тук едва ли щях да се задържа толкова много години тук. Всеки си има трески за дялане и няма как всички колеги да са идеални, но твърдя че сме сплотен екип от професионалисти-всеки в неговата си сфера и може да се разчита всеки един. Офисът е хубав, условията за работа са модерни и приветливи, мястото в центъра е комуникативно. Натоварването е нормално за счетоводната професия като зависи от това колко искаш да се развиваш. Заплатите никога не са се бавили и се изплащат редовно. Радвам се, че съм част от екипа,създадох приятелства и ходя с удоволствиена на работа, което за мен е най-важното!

Аз лично много харесах работата си в Дал Сиат. И като обстановка, и като колеги, като местоположение дори ми беше удобно в центъра. Но действително е място, където един човек би просперирал и би се развил, ако е амбициозен и схватлив. Средата там е много динамична и счетоводството си е специфична материя, така че острите и бързи умове биха го усвоили по-добре. Не е работа и място за всеки,но пък влезеш ли ще се научиш и ще ставаш все по-добър с всеки изминал ден. Благодарен съм за възможността, която получих да работя там и да се запозная с такива умове и професионалисти.

Бивш служител съм и мога да кажа само хубави неща за ДАЛ СИАТ – никога не са се бавили с плащането, атмосферата е динамична и зареждаща, както и шефовете са доста добри и справедливи. Тези глупости смятам, че са писани от някой уволнен и озлобен служител.

Вчера бях на интервю за работа. Първо ми връчиха един лист/ анкета  на пръв поглед със съвсем нормални въпроси. Направи ми впечатление, че искат ЕГН. Не го отбелязах в листа, вс епак това е лична информация.
По едно време дойде при мен секретарката и сложи небрежно пред мен една папка с принтирани статии за собственика на компанията. Стана ми комично, но нали съм на интервю за работа....
Влезнах при собственика на компанията и той ме помоли да си оставя чантата отвън. Попитах го от какво се страхува....Какъв му е проблема. Гледаше ме страснато и твърдо настояваше да си оставя чанатат отвън...
Подадох си ръката, стиснах му я и му казах, че интервюто ни е приключило :-)
Та, моля някой да ме светне - от какво психическо заболяване страда този човек?

Аз съм от тези, които се забавляват, когато има директно предаване от Парламента. Винаги се хваля, че в България не е скучно.
Когато чета работодател.бг мога да твърдя, че и тук е не по-малко забавно.
Едни хвалят себе си и пишат петици, а други плюят и съответно пишат минус пет, а самите създатели на сайта, в правилата съветват да сме обективни и уважителни.
По отношение на шефа на тази фирма - не е ли достатъчно известен в бизнес форуми, и в медиите, и в youtube, за да не му лепят етикети, независимо дали по отношение на народност, или по дурги белези.
От интернет се знае със сигурно, че не е турчин, дори може да се прочете, че е роден в Ливан. А сега как на бивш работник не му е известно това?
Той се целува с всички - това лошо ли е? А когато се целува с другите, а те не се ли целуват с него?
"Дал Сиат не струва" това би ли могло да е име? След като това е мнение, не е ли редно да се каже защо?
"Всички се държаха отвратително" - от това се разбира, че или всички лоши са се събрали на едно място, или този, който се оплаква е толкова скапан, че не можа да спечели един колега.
А за фирмата - след като оцеля 24 години, едва ли няма качества за коректен партньор.

Най-фалшивата фирма. Просто нямам думи. Ще се сетят кой съм ако кажа кога съм работил там и за колко време... Накараха ме да напусна, всички се държат отвратително. Турчина (шефа) се целува с всички жени там. Искат да се работи нон стоп и да ден да има по 124 клиента желаещи да са към Взел Сиат и да се остава след работно време. Има някакъв офис на фирмата с рекламна табела на някаква фирма за самолети (България Еър май беше) и на шефа не му пука за нищо.