Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Започнах от скоро и съм много доволен.
Фирмата си заслужава.
Хубав офис и млади хора...работата е динамична и интересна...едно от малкото перспективни счетоводни кантори в столицата, където наистина те ценят, уважават и предоставят възможност за израстване

Работила съм в тази чудесна фирма повече от 7 години , всички са отдавна и са готини. В момента работя в Австрия (Виена) и мога да ви кажа, че дори тук не съм срещнала толкова коректност и точност. Ако се върна , първо ще опитам отново в ДАЛ СИАТ. Имат си работа хората и с мързеливци и интриганти не желаят да се смесват или камо да се занимават. Евала на тази фирма! Много са коректни и разбрани и ако някой път се наложи да се работи допълнително всичко се заплаща, което е от важно за мен. Доста колеги минаха и все готини хора станаха, останахме приятели за цял живот с всички-от колегите, до шефовете. Препоръчвам на всеки, който иска да стане част от счетоводната професия. Желая Ви чудесни и усмихнати дни

Е айде сега-на мен пък ми харесва, че в кабинета се пуши – аман от непушачи, това ви е проблема!-изпушете една цигара и се успокойте най-накрая. В офиса се пуши в една единствена стая- голяма работа. Не знам какво му е наглото и гнусно на това?? Сега ще пишеш, че сме отвратителни, че ядем месо и месни продукти, да- като се съберем да се черпим най-много се харчи луканката :))))) а и половината пушим.. ужасно нагли сме, нали :))) А само това за ръката да ти кажа е знак на благодарност към по-възрастен човек и май някой друг е с палаво съзнание в случая ;))) Добре, че не си почнала работа при нас, личи си, че не си за тук, човек -злословещ и негативен по-добре да не става част от екипа ни.
Аз работя тук повече от 7 години вече и мога да кажа, че фирмата е една от най-добрата в това, с което се занимава, условията на труд са повече от добри- няма ограничения за отпуски, системата за заплащане е бонусна и тн. и човек наистина намира реализация, стига да иска (и да може, разбира се).

Миналата година ходих там на интервю. Беше просто отвратително!!! Първо чаках близо половин час, след което ме поканиха в кабинета на шефа, където трудно можех да видя стола от тютюневата мъгла, която се носеше из кабинета. С цялата си наглост през цялото интервю той седеше срещу мен и палеше цигара след цигара. Отвратително! Най-много ме шокира неговият въпрос: "Готова ли си да ми целуваш ръка, за да научиш занаят?". Моля?!? Просто няма такъв нагъл и гнусен човек! Всички в офиса бяха млади. Когато се прибрах поразучих тук-там за въпросния "шеф", който се оказа доста палав към някой служителки.

Аз преди няколко дни ходих на интревю в дал сиат и впечатления ми са доста положителни. Понастоящем работя при една приятелка в счетоводната и кантора и там е пълна скука, та си търся нещо по-интересно и място, където да се развивам.
Това, което видях там ме учуди много – доста приятелска и ведра обстановка, офисът е свеж и ме приеха доста добронамерено.
Цялата им инфраструктура е повече от съвременна, базирана на съвременни програми и приложения. Обслужват доста фирми, които са различни като дейност, а и има много чуждестранни. Доколкото разбрах са едни от първите счетоводни компании в БГ, но после видях и в сайта им, че са от 26 години на пазара.Това, което видях в офиса ми скри шапката – всички са млади и наблюдавайки клиентите с документи, които влизат и излизат, разбрах, че е точно мястото, което търся- да има работа и динамика. Сериозна работа. В кантората ми показаха работното място- последно поколение и всички служители се чекват с картова система в офиса и компютрите, с което се отчитат и изработените часове, както и обема работа и има принт сървер. Не съм виждал такава нещо до сега. В сегашната ми работа имаме 1 принтер и 3 ма колеги, които работим с някакви стари компютри, всичко си търсим в интернет и си изтъркваме обувките по цял ден да сновем между учреждения и клиенти за документи.
На мен много добре ми изглежда и очаквам да ми се обадят след интервюто, ако не пак ще опитам.

Дългогодишни клиенти сме на СК ДАЛ СИАТ и сме доволни от услугите, които ни предоставят. Професионално отношение и ангажираност са положителните им качества, който са рядко срещани в днешно време.
Успех и продължавайте все така!

Нека да сме наясно с някои от нещата, които бившата ни колежка описва:

1. Допълнителните часове в ДАЛ СИАТ абсолютно ВИНАГИ са се заплащали, освен ако не висиш просто, за да отчиташ присъствие, защото това мила С се вижда (нищо, че си мислиш, че не)- всички сме били свидетели как оставаш и се скатаваш по офиса.

2. В офиса си имаме ЧИСТАЧКА, която чисти офиса и всички помещения, а това, че преди е трябвало да се почиства, както и да се грижиш за хигиената на работното си място се счита за нещо нормално, освен ако си свикнала да живееш на гърба на някой да ти чисти или и аз не знам- да не говорим колко е „трудно” да се почиства бюро с документи..:)))))

3. Вратата ти е посочвана не защото комуникираш по административни проблеми ами защото се занимаваш с интриги и сплетничество, нещо, което в ДАЛ СИАТ не се толерира и не харесваме.

4. Когато имаме някакви предложения или мнения по повод правилата в ДАЛ СИАТ винаги си казваме и нещата се обсъждат, събират ни и се взима някакво решение, което удовлетворява всички.

Работата си върви много добре, натоварване, разбира се, има – такава си ни е професията и смятам, че ДАЛ СИАТ е прекрасно място за професионално развитие и реализация. Не мисля за редно да пишеш по някакви форуми преувеличени неща с цел да навредиш, защото не ти отива.
Аз лично работя в компанията от доста време, а преди това съм работила по други счетоводни къщи и мога да ви кажа, че тук условията са доста по-различни, отношението е съвсем друго, отнасят се с теб с уважение, заплащането никога не се бави ( за разлика от предишното място), като цяло съм доста доволна. Може би не могат да я оценят точно такива, които не са имали опит и сблъсък с други фирми от тази сфера и съответно не могат да направят сравнение.

Дават се неприлично много извънредни часове, които не са свързани, с недобре свършена работа, а разбира се със желанието да се печели повече на гърба на служителите. Те естествено не се заплащат.
Не намирам за нормално счетоводителите да вършат административна работа и да заместват трима души администрация, както и да вършат ролята на чистачи веднъж в седмицата по предварително зададен график. Има професия хигиенист.
Доста недомислици от гледна точка на административния ред. Почнеш ли да комуникираш по тези проблеми и по това че се чувстваш много натоварен, ти посочват вратата. ТАКА, ЧЕ ПОЧНЕШ ЛИ ТАМ е по-добре да си затваряш устата и да бъхтиш.
А ако не харесаш шефа и собственика по добре си тръгни. Това е естествено.

Най-добрата фирма в своята сфера.Колективът е единен и всичко се решава от всички заплащането е мн.добро и самите собственици се съобразяват с персонала си и с положението на всеки един от служителите си.
Аз лично искам да благодаря на мениджърите за тяхната коректност към мен и на всички мои колеги макар и бивши.

Мислех да не пиша, но ще пиша, тъй като искам да се знае, че считам себе си за голяма късметлийка, защото работя в СК ДАЛ СИАТ. До сега не съм попадала на по-добро място за работа. Условията са доста добри, а работната атмосфера е повече от страхотна- динамична, натоварена и разнообразна- идеална предпоставка за старт на страхотна кариера в сферата на счетоводството. Не приемам, както повечето хора около мен, работата, като някакво досадно задължение, напротив – ходя с голямо желание, защото се чувствам полезна, както за себе си, така и за компанията и клиентите, а това е доста важно за мен