Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул."Антим I " 57 &markers=София,ул."Антим I " 57

Дал Сиат АД

Дългогодишни клиенти сме на СК ДАЛ СИАТ и сме доволни от услугите, които ни предоставят. Професионално отношение и ангажираност са положителните им качества, който са рядко срещани в днешно време.
Успех и продължавайте все така!

Нека да сме наясно с някои от нещата, които бившата ни колежка описва:

1. Допълнителните часове в ДАЛ СИАТ абсолютно ВИНАГИ са се заплащали, освен ако не висиш просто, за да отчиташ присъствие, защото това мила С се вижда (нищо, че си мислиш, че не)- всички сме били свидетели как оставаш и се скатаваш по офиса.

2. В офиса си имаме ЧИСТАЧКА, която чисти офиса и всички помещения, а това, че преди е трябвало да се почиства, както и да се грижиш за хигиената на работното си място се счита за нещо нормално, освен ако си свикнала да живееш на гърба на някой да ти чисти или и аз не знам- да не говорим колко е „трудно” да се почиства бюро с документи..:)))))

3. Вратата ти е посочвана не защото комуникираш по административни проблеми ами защото се занимаваш с интриги и сплетничество, нещо, което в ДАЛ СИАТ не се толерира и не харесваме.

4. Когато имаме някакви предложения или мнения по повод правилата в ДАЛ СИАТ винаги си казваме и нещата се обсъждат, събират ни и се взима някакво решение, което удовлетворява всички.

Работата си върви много добре, натоварване, разбира се, има – такава си ни е професията и смятам, че ДАЛ СИАТ е прекрасно място за професионално развитие и реализация. Не мисля за редно да пишеш по някакви форуми преувеличени неща с цел да навредиш, защото не ти отива.
Аз лично работя в компанията от доста време, а преди това съм работила по други счетоводни къщи и мога да ви кажа, че тук условията са доста по-различни, отношението е съвсем друго, отнасят се с теб с уважение, заплащането никога не се бави ( за разлика от предишното място), като цяло съм доста доволна. Може би не могат да я оценят точно такива, които не са имали опит и сблъсък с други фирми от тази сфера и съответно не могат да направят сравнение.

Дават се неприлично много извънредни часове, които не са свързани, с недобре свършена работа, а разбира се със желанието да се печели повече на гърба на служителите. Те естествено не се заплащат.
Не намирам за нормално счетоводителите да вършат административна работа и да заместват трима души администрация, както и да вършат ролята на чистачи веднъж в седмицата по предварително зададен график. Има професия хигиенист.
Доста недомислици от гледна точка на административния ред. Почнеш ли да комуникираш по тези проблеми и по това че се чувстваш много натоварен, ти посочват вратата. ТАКА, ЧЕ ПОЧНЕШ ЛИ ТАМ е по-добре да си затваряш устата и да бъхтиш.
А ако не харесаш шефа и собственика по добре си тръгни. Това е естествено.

Най-добрата фирма в своята сфера.Колективът е единен и всичко се решава от всички заплащането е мн.добро и самите собственици се съобразяват с персонала си и с положението на всеки един от служителите си.
Аз лично искам да благодаря на мениджърите за тяхната коректност към мен и на всички мои колеги макар и бивши.

Мислех да не пиша, но ще пиша, тъй като искам да се знае, че считам себе си за голяма късметлийка, защото работя в СК ДАЛ СИАТ. До сега не съм попадала на по-добро място за работа. Условията са доста добри, а работната атмосфера е повече от страхотна- динамична, натоварена и разнообразна- идеална предпоставка за старт на страхотна кариера в сферата на счетоводството. Не приемам, както повечето хора около мен, работата, като някакво досадно задължение, напротив – ходя с голямо желание, защото се чувствам полезна, както за себе си, така и за компанията и клиентите, а това е доста важно за мен

Работата тук е много добре, условията ме устройват и са коректни. Добро място за професионална реализация!

Работя в Дал Сиат от доста време-повече от 3,4 години. Фирмата ми даде възможност да постигна две от най-важните неща за един човек в професионален план - израстване в личните ми умения и позицията ми.Компанията е изключително стабилна и върви нагоре, има много клиенти, които са и много различни, което пък от своя страна разнообразява и обогатява нашата работа. Заплата е средна за бранша като от време на време човек може да си изработи някой бонус стига да поиска, както и има различни премии. Най- на сметка си да си тийм лидер - така вече нямаш работно време и можеш сам да си планираш деня, а и не даваш дежурства. Текучество има, но е под средното в тази сфера, а и кандидати за работа май не липсват. Вярно е че идват доста млади и неопитни хора, но в тази благодатна среда те много бързо напредват. Колегите като цяло са много готини,не само като професионалисти, а и като купонджии - винаги си изкарваме супер яко както на тиймбилдингите, така и дори като се съберем да се черпим за някой повод. Като цяло е от добрите фирми, но има и какво да се желае. Офисът е готин и се намира в центъра, дразни ме, че е малко шумно понякога, но затова пък винаги можеш да си сложиш слушалки :)) Като цяло фирмата е яка, но определено не е за всеки, пък който не смята така- алтернативи има много

Аз съм на настоящ служител на фирмата и съм изключително доволен от цялостното отношение и работна обстановка. Много подходяща работа за млади и амбициозни хора с желание да се развиват в сферата на счетоводството!

хаха :) доста смешно изказване е това, че задължително да се ходи с пола. За несправилата се с работата бивша колежка ще припомня основните елементи на бизнес облеклото при дамите, пренесено в стандартите за работа на компанията, и по-конкретно, че 2 дни в седмицата е желателно да се ходи с пола, рокля и т.н. както и да изглеждаш добре, чист, да миришеш приятно и неща, които не биха били правили впечатление на един нормален човек с амбиции в която и да е сериозна професия. Това със собственика и че спи с всички се изтърка вече- оставете го човека на мира или измислете нещо по-интересно, а за това, че работим денонощно- благодаря, не знаех, че в лицето на другите изглеждаме такива POWER машини -така е, ние сме супер герои!! :))
А, да и забравих- наистина ми е много зле, когато седнем да се почерпим за някой празник- да пием и да хапнем, особено лошо пък му е рожденика, когато получи подарък от колегите- направо е ужасно, горкия той.
Мила Р, която си писала по-долу коментара, всички знаем коя си, недей да обиждаш хора, които са ти дали шанс за развитие. В крайна сметка от всеки сам зависи дали е неговото място или не, но да преувеличаваш така и да говориш неистини не е присъщо на човек, който е с претенциите на интелигентен такъв.
Компанията си е много добре, както и условията там. Ние самите сме си доста сплотен екип и ако някой нещо не му харесва просто си го казва и си го променяме към по-добро, няма място нито за драми, нито за негативни емоции.

В момента съм вече бивш служител на компанията и съм в друг град. Времето, което прекарах в Дал Сиат ми даде много. Научих страшно много нови неща и успях да развия нови умения и компетенции.
Имах възможността да общувам с най-различни колеги. Те са не само са добри професионалисти, но и страхотни хора. Винаги, когато съм имала нужда от съдействие, помощ и подкрепа съм го получавала.
Ако сте намерили подходяща позиция за вас в компанията, не се колебайте да кандидатствате - това е фирма на над 20 години, утвърдена и авторитетна в бранша.
Това, което бих посъветвал всеки кандидат за работа е да посети офиса и сам да се запознае с условията. Писанията на разни хейтъри не носят стойност за никого, освен за задоволяване на личните комплекси на пишещия.