Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

хаха :) доста смешно изказване е това, че задължително да се ходи с пола. За несправилата се с работата бивша колежка ще припомня основните елементи на бизнес облеклото при дамите, пренесено в стандартите за работа на компанията, и по-конкретно, че 2 дни в седмицата е желателно да се ходи с пола, рокля и т.н. както и да изглеждаш добре, чист, да миришеш приятно и неща, които не биха били правили впечатление на един нормален човек с амбиции в която и да е сериозна професия. Това със собственика и че спи с всички се изтърка вече- оставете го човека на мира или измислете нещо по-интересно, а за това, че работим денонощно- благодаря, не знаех, че в лицето на другите изглеждаме такива POWER машини -така е, ние сме супер герои!! :))
А, да и забравих- наистина ми е много зле, когато седнем да се почерпим за някой празник- да пием и да хапнем, особено лошо пък му е рожденика, когато получи подарък от колегите- направо е ужасно, горкия той.
Мила Р, която си писала по-долу коментара, всички знаем коя си, недей да обиждаш хора, които са ти дали шанс за развитие. В крайна сметка от всеки сам зависи дали е неговото място или не, но да преувеличаваш така и да говориш неистини не е присъщо на човек, който е с претенциите на интелигентен такъв.
Компанията си е много добре, както и условията там. Ние самите сме си доста сплотен екип и ако някой нещо не му харесва просто си го казва и си го променяме към по-добро, няма място нито за драми, нито за негативни емоции.

В момента съм вече бивш служител на компанията и съм в друг град. Времето, което прекарах в Дал Сиат ми даде много. Научих страшно много нови неща и успях да развия нови умения и компетенции.
Имах възможността да общувам с най-различни колеги. Те са не само са добри професионалисти, но и страхотни хора. Винаги, когато съм имала нужда от съдействие, помощ и подкрепа съм го получавала.
Ако сте намерили подходяща позиция за вас в компанията, не се колебайте да кандидатствате - това е фирма на над 20 години, утвърдена и авторитетна в бранша.
Това, което бих посъветвал всеки кандидат за работа е да посети офиса и сам да се запознае с условията. Писанията на разни хейтъри не носят стойност за никого, освен за задоволяване на личните комплекси на пишещия.

а и само да добавя също така във връзка с тези луди вътрешни правила освен, че жените трябва да носят задължително поли или рокли, мъжете трябва да ходят с официални панталони и ризи и никой нямаше право да ходи с дънки например, което за мен лично е безумица.

Общо взето там е за някой, който иска много работа и натовареност, критериите са високи и все някой ще се намери да те скастри ако объркаш нещо или съответно да те издаде пред екипния!

Има задължителни неща, които трябва да правиш и реално трябва да се съобразяваш - иначе получаваш предупреждение за уволнение и край.

Фирмата има луди вътрешни правила. За всяка годишнина трябва да черпиш, за рожден ден също, а другите служители са задължени да ти купуват подарък.

Работи се много, ама наистина много. Повече от 12 часа, а често и събота и неделя, като допълнителния труд не се заплаща. Общо взето забравяте за личен живот.

Облеклото за жените е задължително пола!

Собственика вече не се появява много чест в офиса, но пък сегашната изпълнителна директорка също не си поплюва.
Като цяло е хубаво, че собственика не се появява, защото е обществена тайна, че е спал с повечето си служителки!

Работя в ДАЛ СИАТ от 6 години и ще продължавам да работя още дълги години там. В Дал Сиат развиват служителите си не само професионално, но и личностно. И с ръка на сърцето мога да кажа, че благодарение на работата си там се промени и качеството на личния ми живот. Фирмата ни е супер с огромни възможности за развитие, според положението усилия!

Бях на интервю за работа по действащата обява и всичко мина нормално- питаха ме някакви странни нестандартни въпроси, обясниха ми подробно за компанията и това как протича работния ден, както и това какво се изисква от мен. Заплатата е ок, офисът е хубав и чист, предупредиха, че има срокове и понякога е напрегнато, но това е нормално разбира се, само мястото- това, че е в центъра е добре (казаха, че има наблизо метро и трамвайна спирка), но с кола ако си е "Зелена зона" и не знам какъв е варианта за паркиране за цял ден. Погледнах и договора и длъжностната характеристика- направи ми впечатление, че има доста документация- някакви стандарти за работа, правилник за вътрешен ред и регистри, което от друга страна пък е добре, за да са по-уредени нещата и всеки да си знае, тъй като в предишната работа беше абсолютен хаос в това отношение и беше доста натоварващо. За интервюто имаше още 3 кандидата освен мен, момичето там беше любезна и усмихната. Одобриха ме за второ интервю и се надявам да се обадят до края на седмицата, ако са толкова сериозни, колкото изглеждаха

Серго, престани да пишеш злобни коментари по адрес на фирмата- и ти и ние всички знаем, че си го заслужил това да те уволнят!! Както е видно ОТНОВО си без работа и хейтваш нас. Фирмата си е супер и колегите са готини- Да плаща се редовно-факт, да- след 18:30 ч остават да си доработват някои колеги- факт, има работа- така е, но да бягаме? Защо? Защото те уволниха тъй като не ставаш за работата ли и не можеше в нищо да се разчита на теб.. айде няма нужда. Аз съм си хепи тук, всичко е такова каквото трябва да е и вместо да изливаш озлоблението си тук, по-добре си намери нормална работа и заслужи уважението, което винаги си търсил и вместо да ни плюеш- ела мини да пием по една бира до офиса :)

Просто тези хора са уникални, няма такива втори.Бягайте от тази фирма.Забележете, че долните 5 - 6 положителни коментара са писани в рамките на 5-6 дни, а предишния преди тях е от преди година (силно отрицателен).Добавяйки и факта, че положителните коментари са почти идентични(споменават,че заплащането се изплащша редовно) показва, че са писани от представител на ръководството на фирмата. Най - много ме разсмя тезата, че не се стимулирало оставането след работа, а те дори на интервютата си не крият, че там се работи денонощно.Правете си изводите...

Не съм бил част от екипа на счетоводна къща Дал Сиат, но съм имал доста контакти с тях и преки наблюдения върху работата им. Мениджърите на всички нива там са компетентни и интелигентни млади хора, на които може да се разчита във всяко отношение. Трудно се намират такива партньори в наши дни. Иначе по мои наблюдения Дал Сиат има доста стегната структура и организация. Работят по утвърдени стандарти и дългогодишните им служители са като добре смазан механизъм и разбират без много думи, но опита си казва думата. Хората там са отдадени на тази организация и ги свързва нещо много повече от общия покрив над главите им всеки работен ден-това си личи. Дано служат за пример на всички, че вече са рядкост компаниите с този начин и високо качество на работа.

Работя от известно време тук-заплащането е добро, като зависи от квалификацията, положените усилия и качество на работа- доколкото си спомням никога е нямало закъснение на плащанията, а за мен лично това е важно. Има и бонусна система, както и такива при приключване на годината, извънреден труд и коледни празници. Развитието зависи от конкретния човек-може да си работиш спокойно и да си стоиш на ниво младши счетоводител, но може и да кандидатстваш за счетоводител, главен счетоводител, ръководител екип, ръководител отдел и т.н. като всичко е описано в Правилника за вътрешен ред - как се кандидатства, какво се изисква и др.Въпрос на личен избор .Компанията е акционерно дружество и някои от нас са и партньори в него, което допълнително носи привилегии. Полето за развитие е голямо. Всички в екипа са супер амбициозни, млади и мотивирани. Хубаво е да работиш с такива хора, защото покрай тях няма как да не се заредиш с енергия.