Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Любен Каравелов 73&markers=София,ул. Любен Каравелов 73

Дал Сиат АД

Дори на някой хора да не им се вярва Дал сиат са един от най-коректните работодатели. Дори във фирмата съм била на 2 позиции и останах доволна като цяло

Братовчед ми работи там няколко месеца, започна като начинаещ junior. Понякога знам че организират работни групи когато има някаква допълнителна работа и съм го хващал да остава след работа и например ако сме някъде и той да закъснее малко за среща, но това смятам за нормално защото и при нас се случва. Мастото където се намират е в центъра, хубаво е че има къде да се паркира и като сме се разбирали да пием нещо след работа обикновено сме отсядали около неговия офис- има заведения и барчета . Друго- знам че имат много клиенти които са големи, също така и чужденци. Имт готини колежки също- доста млади хора са във фирмата му, но не ги познавам, само ми ги е показвал-ходят на някакви места заедно-боулинг и събития. Като цяло е доста доволен от работата си, не съм го разпитвал в детайли, но мнението му е позитивно, а той е сериозен човек и мисля, че фирмата си заслужава.

Ех Саше, Саше- пощади поне колежките, бе брат... виждаме, че отново си безработен и очевидно с много свободно време, за да пишеш толкова тук :))) успокой малко топката, никой вече не приема на сериозно нещата които пишеш. Айде лека

От пет месеца работя в Дал сиат и искам да споделя, че не съм срещала по-топъл и сплотен екип.

Като цяло, отношението към служителите във фирмата е на много високо ниво. Всеки служител получава честно, коректно и справедливо отношение, както във финансов, така и в социален и личен план. Работната среда за мен е повече от отлична.

Много съм щастлива, че имам възможността да работя с млади, компетентни и мотивирани хора, с които заедно се справяме в добри и лоши моменти.

Относно управителите и колегите - те са прекрасни хора, комуникацията и обратната връзка е изключително добра, с чувство за хумор са и отзивчиви. Всеки във фирмата се стреми да дава максимума от себе си и да помага с каквото може. От личен опит мога да кажа, че е управителите са коректни във всяко едно отношение и не мога да си обясня от къде идват тази омраза и тези лъжливи коментари по адрес на фирмата като цяло ?! Наистина гледам и чета, че за всички фирми има хора-тролове, които пишат някакви негативни измислици, но не знам какво целят ?! Няма значение де

Държа да отбележа, че негативните мнения, изписани тук, нямат нищо общо с реалността. Ако сте решили да започнете работа в Далсиат, направете го и се убедете сами!

За разлика от всички "АНОНИМКИ", аз ще кажа истината и няма да спестя нищичко.Работих близо година в тази фирма и до сега не съм видяла, служител който си върши съвестно работата да е бил ощетен от към заплата или отношение. Чета всички негативни коментари и виждам или махнати служители, поради злоупотреба с даден пост, или обидени от това, че са махнати поради НЕ справяне със задълженията си във фирмата или не одобрени на интервю

За управителката мога да кажа само, че е човек, която СИ върши съвестно работата и е нормално да следи всичко в офиса да е наред. Е тогава е нормално, служителите, които идват колкото да мине работния ден и да дойде заплата - да негодуват срещу нея. Тя е човек, който ако има забележка към някой служител ще я каже така, че хем да не го засегне, но и да се оправи даденото нещо.Никога не е било да дойде и да не поздрави , да не попита как сме, имаме ли проблеми, нужда от нещо. Е ако това е гаднярка, странна логика имат някои хора.

А на АНОНИМНИТЕ, които без да са наясно, че знаем, кои са, които се изказва негативно, ще кажа : Аз съм била от РЕАЛНО работещите и за допълнителната и не съм била никога принуждавана, а напротив- настоявах да дойдем в почивен ден да си свърша на спокойствие работата и да обуча новите хора, за да си помагаме. Това за клиентите е смешно и личи завистта и злобата на пишещия, което няма и да коментирам, фактите говорят сами- тази фирма е сигурно повече от 15-20 години вече работи и се е задържала успешна.

Колкото до това, че се плаща на тези, които работят и не на тези, които "се скатават и правят" - в това дори няма логика. Ако някой се "скатава", то това си проличава в резултатите му и такъв човек може да бъде "поканен" да напусне на база на тези резултати. Това за полата и роклята е направо смешно :)) Каква логика има една добра фирма да задържа такива хора, на които не им се работи?? Би имало логика само ако фирмата не държи на това да доставя качествени продукти на клиентите си.

Ето такива хора пишат тук и петнят името на фирми, които са осигурили по-добри условия на труд и заплащане от останалите в бранша. И да уточня НИКОЙ не ме е накарал да пиша тук, писах по съвест, защото бях потресена от лъжите които прочетох.

УЖАСНА ФИРМА
УЖАСНО ОТНОШЕНИЕ
МИЗЕРНО ЗАПЛАЩАНЕ ЗА ХОРА С ВИСШЕ

Най-ужасната фирма на света е ДАЛ СИАТ. Ще те принуждават да ходиш с рокли или поли на работа и с високи токчета. С елегантен панталон било забранено. Това си е чист публичен дом за мен. Ще те карат да казваш къде ще си събота и неделя и откъде минаваш за да се прибираш вкъщи. Чудя се дали да им се обадя и като съм в тоалетната да им кажа какво правя. Системно се седи след работно време да се работи, а даже и събота. Ако работите в тази фирма ставате роби. Бащата на шефката Аднан е доста похотлив (ясно защо са задължени жените да са с поли и рокли). Да не говорим,че от бивш техен клиент знам че хич не ги бива в счетоводството. Пълни некадърници. Ще ви омажат яко нещата със фирмата. А да работиш там е немислимо, пак казвам ползват за роби хората. Много често се работи и по празници. Всички добри коментари се пишат от шефката или нейното смешно протеже Деси. Позната беше там на интервю и са и казали всичко обратно на лошите коментари от този сайт. Те са пълни смешници. Въпросната Деси и шефката Дима нон стоп са в този сайт и щом има лош коментар веднага пишат хубав. Тази счетоводна къща е една голяма измама. Перат яко пари от благотворителност и тем подобни. В тази измислена смешна счетоводна къща се върти яко черно счетоводство. Повечето служители и хабер си нямат от счетоводство. Лично се познавам с някои от служителите и ги знам на какво дередже са. Лично знам от настоящ служител,че всичко там е гола вода. Подиграват се яко с хората. Карат ги да се обличат жените само с рокли и поли- даже ако може и по бански да са на работа ще е най-добре. Шефката е облечена като повлекана,но държи сметка на другите. Нейния баща политика в кавички когато е в офиса само гледа по краката на жените и по полите им и ходи и целува всички наред. Пълна твар е управата на тази скапана фирма. ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И ДА НЕ СТЕ СТЪПИЛИ ТАМ НИТО ЗА ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА, НИТО ЗА ДА ИМ ИЗПОЛЗВАТЕ УСЛУГИТЕ. Който е бил клиент на тази фирма е скъсан от проверки и от глоби от НАП. А КОЙТО РАБОТИ ТАМ ИЛИ Е РАБОТИЛ СЪЖАЛЯВА ЖЕСТОКО ЧЕ СЕ Е ПОДВЕЛ ПО ЛЪЖЛИВАТА ОБЯВА. ТОВА Е ФИРМА ПЪЛНА СЪС СМЕШНИЦИ.

Като бивш вече служител искам да споделя и моят опит във фирмата, защото виждам, че на места се пишат глупости. Започнах работа там преди няколко години в счетоводния отдел в София, като в началото бях младши счетоводител. Позицията, за моя изненада, всъщност се оказа доста отговорна. Идеята е правилно да си вършиш нещата, да мислиш бързо, както и да научаваш наистина доста информация и четене. Докато смятах,че израстване тук няма да има за мен всъщност постепенно започнах да застъпвам задачите и на по-опитните колеги и попаднах в среда, където всъщност имах желанието да се развивам. Изкарах близо две години на този пост, но поради здравословни причини на член от семейството се наложи да напусна и заминах за друг град. Работата наистина беше динамична и интересна. Техниката се предоставя от фирмата и е на много високо професионално ниво, много по-добро от местата, на които съм била преди.Плащането винаги беше на точната дата, при болнични и отпуски няма никакъв проблем, хората са готини, имаше и бонуси, но не за всички винаги, гледат като има повече работа и мисля, че е по преценка, но не съм сигурна,
На всички които се чудят, това е мястото за реализация и развитие. Благодаря за отдадената възможност да науча нови неща.

Преди три, четири години реших да се занимавам със счетоводство, тъй като учих това и започнах да търся работодател, който би ме приел като кадър без опит в областта а и реално и никакви много знания. След редица интервюта в различни компании, нямах голям успех. Приятел ми спомена, че Далсиат разширяват централния си офис в София и реших да кандидатсвам по пресните обяви в "Джобс".

След няколко дни бях повикан на интервю, като ми се каза още по телефона, какво е къде и тн. На първото интервю присъстваха главния мениджър, а на следващите още двама мениджъри на отдели, чиито имена няма да споменавам. Задаваха ми разнообразни въпроси, тона на разговора беше делови и основно на работна тематика, питаха ме и неща относно какъв човек съм и предишен опит, но от време на време и това какво искам и как съм напуснал старата работа, колеги и други подобни. След около 30 -40 минутен разговор, с усмивка и добри пожелания се разделихме. Не очаквах, че ще ме извикат на второ интервю защото както казах бях почти без никакъв опит, но това се случи.

На второто интервю бях посрешнат от споменатия по-долу мениджър. Имаше тестове по счетоводство и личностен, на който мисля че се справих. Беше ни обяснено, че няма правилно и грешно ами просто е за това да се види доколко човек е за тази работа реално.

Три дни по-късно реално започнах обучения, които преминаха чудесно и за почнах работа в отдел "счетоводство" в единия от екипите в София.
Заплатите са над средните за страната и варират според заеманата длъжност, за всеки има възможност за бонус, който се изчислява по системата за съответната позиция.

Предлагат се допълнителни застраховки с различни бонуси, базирани на работният ви стаж в компанията. Има и карта за фитнес, плуване и други такива занимания. Екипа е изцяло от млади и усмихнати хора. Работи се от понеделник до петък. Компанията е много толерантна и лесно може да се направят индивидуални промени в графика ако ви се налага да отидете на изпит или да приберете детето си от драдина примерно.

Повечето от написаните неща по-долу са доста стари и нерелевантни. Споменатия шеф всъщност е шефка- омъжена сериозна жена с малко детенце, а що се отнася до заплатите- започват от 700-800 лева стартово за хората които не са работили преди това. Всеки човек, който върши работата си съвестно, получава коректно отношение отсреща.

Работя от 13 вече години за различни "пишман шефове", за тези няколко години прекарани в Далсиат съм останал с чудесни впечатления. Напуснах поради лични причини и препоръчвам на всеки който иска да се впусне в света на счетоводството, да не пропусне дапотърси своето място в Дал сиат. Успех на всички!

Саше, не ти ли писна бе братле да пишеш глупости само - мини да пием бира некой ден през офиса