Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Кандидатствах наскоро в един от филиалите на Лидл. Интервюто се водеше от двама меко казано неадекватни уж началници . Единия не знаеше къде се намира . Задаваха страшно много въпроси за фирма в която работих преди 10 години и не помня повечето неща. Искаха и много лична информация . Накараха ме да си представя , че работя при тях и ми задаваха въпроси на който отговорих без проблем , защото имам доста опит в тази сфера, но явно на тях не им хареса това , защото на другия ден получих отговор , че не ме одобряват . Явно не им харесват хора който мислят. Да са здрави...

Имах възможност да изпробвам методите им на селекция в тази фирма. - Не съм попадал през животът си на такава трагедия! - Изключително зле подготвени с познания под екзистенц минимума.
После си направих да проверя професионалната квалификация на тези, които селектират кадри. - Както и очаквах тези хора са без какъвто и да е опит! - Едната завършила политически науки и изкарала една следдипломна квалификация по ХР, другата пък завършила ХР ако това може да се нарече професия! Да не говорим, че са на възраст около 30-те години...- Сиреч не само нямат подготовката, а ми и никакъв опит.
Никога не съм попадал на такава трагедия!
НЕ МЕРСИ! - НА ТОЛКОВА НИСКО НИВО НЕ СЪМ ПОПАДАЛ НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТЪТ СИ!
Неквалифицирани кадри подбират персонал... - Пълен цирк!

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

Работих до преди около година в Централния склад на Лидл в Равно поле, но напуснах, защото си намерих по-спокойна работа за същите пари.
Почти изцяло колегите бяха отзивчиви и правеха всичко необходимо, за да ти показват това, което не знаеш и т.н.
Има три главни отдела в склада - прием, комисиониране и изход стока. Тези три отдела имат по един ръководител, а над тях е шефа на склада (казва се Георги Чичиков). Та този Чичиков е най-противния и злобен шеф, който можете да имате. Но както почти навсякъде в България, кадърните хора са чираци. Под него има ръководители на по-ниско ниво (в т.ч. А.Алексиев, Г.Костадинов, Богатинов, Шулев и др. които са в пъти по-работливи от Чичиков) Аз не срещнах колега в склада, който да каже нещо хубаво за него. За много хора, които напуснаха преди мен, той е основата на напускането им, но никой не я казва публично.
Ако решите да кандидатствате за работа в склада, винаги имайте едно на ум и потърсете мнение на бивши и настоящи служители.
В Лидл ти трябва и малко късмет, ако попаднеш в хубав отдел/филиал, ще се чувстваш добре и ще можеш да прогресираш. Но ако попаднеш на кофти ръководители, ще те мачкат психически и ще ти трябва силна воля. Затова и отзивите тук са противоречиви, защото зависи от работното място. Познавам хора по филиали, които работят там вече 10-11-12 години.

Тъй като нямам фейсбук ще споделя мнението си тук. Искам да се оплача от охраната на фирма Енигма гард в магазина Ви от който пазарувах. Влезнах за промоция за препарат за съдове, попитах на касата, тъй като в магазина не намерих въпросния продукт. Касиера не бе сигурен, но затова пък охрната се намеси грубо и ми каза, че промото е свършило да се махам. Охраната беше само с бадж, черно яке, възрастен човек с негови си дрехи, стари скъсани черни обувки побелели от солта, необръснат, мирише на пот и мазна коса. Отговорих му, че промото не е свършило и го помолих да не се меси в разговора. Момчето от касата отиде да провери за промоцията, а междувременно охраната продължаваше да ме убеждава, че няма промоция на продукта, който търся. Касиера се върна и ми каза,че промоцията е валидна, но нямат от дадения продукт. Пожелах да се оплача от охраната на управител на магазина, а той каза, че това е външна фирма и нищо не може да направи. Фирмата е Енигма Гард и да си търся тяхното ръководство. А на вратата охранителят ме изпрати с думите " да ти го намаам у гъзо...". А отношението е повече от ужасно и плачете за един телевизионен репортаж по телевизията.

Лидъл ,Кауфланд и Била най-некоректните работодатели

Грубо отношение Викане ,Крякане, всеки ден те правят на Идиот?

Работното време е на смени

Първа ,втора и Нощни

15 дена в месеца Нощни смени

Освен Касиер трябва да зареждате и да

Теглите една Тежка количка с палети по 50 кг и повече

Като работите при тях 1/2 месеца и се опознаете ще видите що за стока са

Като на те пускат да Пиеш Кафета и Пушиш Цигари през 15 минути както си свикнал

И до Тоалетната трябва да искаш разрешение

И сега новото правителство на Кирил Петков искат да въведе Задължително Зелен Сертификат

Успех с търсенето!

Контролирайте охраната си от фирма Енигма гард. Държат се отвратително с клиентите си. Охранителите освен че са нелюбезни не носеха работно облекло, а баджа на охранителя си го бил забравил в тях. Трябваше да вика колегата си и да ми се обеснявят как и двамата били охранители. Никакви обноски и отношение. Направиха ми забележка че не съм си преместила кошницата около касовата зона. Вие клиент ли сте? Не, аз съм охраната, проблем ли има? И по какво да позная? Един чичко с негови дрехи и без бадж. Миришещ на пот, некъпал се от дни, с гнусна брада. Леле трагедия! Отвртена съм! Не пия алкохол, може освен на пот на алкохол да миришеше. Погнусена съм. Нямам и желания да стъпя и да пазарувам повече при вас!

Ако работите 1/2 месеца при тях и се Опознаете

Започват да си търсят причини за кво ли не да ви махнат

Защото ставате Неудобни и им знаете
Тайните и игрите, Далаверите

Успех

Какво е заплащането за касиер в София? Питам за приятел.

Tова са използвачи от лидл сам правиш всичко тези са по лоши от робовладелци не работете там аз се чудех защо толкова много хора напускат от там но сега знам защо