Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Скъпи колеги нека не игнорираме случващото се във филиал 132, а имено създаващото се напрежение и враждебна среда в колектива вследствие на всеобщо пазена тайна за интимните отношенията между Г.Симеонов и М.Бойчева, чиито последствия са негативно отношение и провокации между колеги на работното им място.

До булката по долу
Бульо стартовата заплата в най-добрият случай на касиер-продавача е 700лв чисто(по-големите градове).От скоро в София само е 800лв но ти си почнала преди 4 месеца и тогава бе 700 и там.Това много над средното ли ти се вижда?В малките градове заплатата е 550лв.
Tова е на ръба на средната работна заплата и под нея за страната до преди няколко месеца беше около 800лв

За пореден път маркетинга на литъла копае дъното(родна стряха).То бива бива бездарници но чак пък толкова.В момента изцяло се копира концепцията на Била(градините на Била).Гащници

Работех там кратко време. Поради лични проблеми свързани със следването ми се наложи да напусна. Прочетох доста от мненията и останах със смесени чувства. За 4 месеца там не видях нито лошо отношение нито натоварване. Всичко върви по план. Спазваш ли плана - всичко ще е окей. Да не говорим колко листове хартия са отишли за обяснението на всяка стъпка и на всичко, което ще ти се налага да правиш. Не си оставен на произвола. Имаш обучение, хората се стараят максимално да ти обяснят всичко като на дете от детската градина. Графика е променлив. Ако ти се наложи нещо спешно винаги ще ти направят компромис и ще намерят начин да си свършиш работата. Да не говорим за точността относно превеждането на заплатите и даването на купоните за храна. Работно облекло и други облаги. Заплащането е много над средното ниво.

Искам да попитам набирате ли служители за попада работа,на 6 часа понеже съм с малко дете.Благодаря предварително

бих искала да попитам някой може ли да ми даде меил на госпожа Денчева благодаря предварително

Здравейте
Искам да попитам някой може ли да ми каже някакви мнения и подробности за Лидъл който се намира в Надежда 3 част.
Благодаря предварително

Здравейте

Незнам сега да има конкурс за регионален на пловдив.Преди няколко месеца имаше няколко свободни места за регионални меринджеи и мисля че бяха взети хора които ще минат около 1г обучение.Ще обиколят няколко магазина и ще се обучават.Като цяло е сладка работа,влизаш в магазина и почваш:мръсно е;има дупки на хляба,нон фута е разхвърлен и няма разделители,има опашки на касите,ще гониш управителите да постигат зададените цели(има различни цифри които се гонят за отписи,инвентаризации,продуктивност и др.) и ще им бръмчиш на главите.Има и палави колежки ако ти се занимава:)

Бай Литъл .... какво ще кажеш за конкурса за Мениджър продажби за гр.Пловдив