Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Варна-F169
Най-голямата шуробаджанащина.
Едни работят, други мрънкат, трети лижат задници с телешки език.
Липсва персонал,липсва колегиалност, липсват и ръководителите.
Много оплаквания има, но има хора които си затварят очите за удобство.

Та след 10 години работа,вече си тръгнах...Обстановката стана до такава степен отровна,че човек трудно би издържал на злобата,на водата,която му подливат и на несправедливостта,която възтържествува!Значи,колкото по-глупав си или се правиш на такъв и същевременно на неразбрал,честито,ти си човекът,който ще оцелее в тази верига!Масово съвестни и можещи си тръгват,но това разбира се зависи от местната управа...Вероятно има места,където нещата са ок,но повярвайте не са мн :) ,пълно с желаещи да управляват,без да си дават сметка,че за това трябва да имаш нужните качества и умения,не само желание,но да не забравяме,че то няма и кой да работи....

Тотален шит е тая фирма.....Пътя е 1 час,отделно ти ебават майката,ако не си ухилен и дружелюбен с останалите....и да,всички трябва да сте едно голямо еба....извинете,семейство....

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Добра заплата ,ако живееш сам и не издържал семейство,за сметка на много работа и се водиш касиер,но не си само това.гледат да пестят пари от към наемане на повече хора.работила съм точно 6 месеца към тази верига и се махнах , защото колегиалност просто нямаше.хора на по добри позиции или направо такива , които аз наричам-Шуробаджанаци гледат да те тъпчат.и наистина не е работа за хора които не им се работи поради каквато и да е причина.

ПРОДУКТИВНОСТ ПРАВЯТ ДА МОЖЕ 1 ЧОВЕК ДА СЕ РАЗЧЕКНЕ НА ТАЯ ХАМАЛСКА РАБОТА. И да спестят от заплати стотинки,а изкарват милиони за реклами, завършват годината с милиони печалба. И знаете ли защо се прави това защото няма работа в България защото всеки се доказва на по големия шеф. А един път кати те научат да тичаш като хамстер ти вече си свикваш с това томпо.

1 точка

Кандидатствах за работа в Лидл. Проведохме телефонно интервю и ми казах, че ще се свържат с мен по имейл с какъвто и да е отговор. Казаха, че ме прехвърлят не регионално ниво. След това се обадиха още веднъж с цел телефонно интервю и сед като им казах, че имам направено вече такова, обещаха да се свържат с мен. И от 16.09.2019 ни имейл, ни телефонен разговор, нищо. Много съм разочарована от тяхното отношение. Поне да не обещават нещо, което не могат да изпълнят - обратна връзка.

Някой ще сподели ли мнение за филиала в Стара Загора на хаджия та благодаря :)

Съгласен съм с повечето отбелязани и коментирани неща в предпоследното мнение,искам само да допълня и ужаса с текучеството не персонал...За последните месеци,докато бях във филиала "камшика си биха" 5 души и не всички от тях бяха работници със стаж от няколко месеца,а от няколко години,т.е. добре са запознати с начина на работа,достатъчно устискаха,за да има време да се подобрят нещата...Тези,които остават просто нз как ще издържат,все се търсят хора ,все не се намират...така ли на никой не му се работи в тая държава?....И отговора е ,че при тези условия все по-малко "балъци" ще работят

Телефонното интервю на български или на английски е ?