Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

15 години обикалям Европата и съм видял доста магазини. От половин година съм тук и съм приятно изненадан от Лидл България. Магазинът на Лидл е единственият приличен в градчето. Стоките са добри, особено зеленчуците, а обслужването е почти като в "белите" държави.
За съжаление хубавото свършва до тук. Цените, ако щете вярвайте, но на някои продукти са почти двойни! Направо не можах да повярвам, че един от любимите ми продукти е близо два пъти по-скъп отколкото в Германия и Италия! Други стоки, пък са по-скъпи дори когато са в промоция?!?
Друг проблем е неправилното разпределиние на служителите. Навярно в по-големите градове се пазарува постоянно, но тук става на вълни... Особено от 5 до към 7 вечерта е много натоварено. Тогава със сигурност трябва да се отварят 1 или 2 каси повече, но някой път момчето (управителят) казва, че каси има но няма касиери!? Извиват се опашки, хората се сърдят... Ако това се случи в някой от немските магазини, имайки предвид клиентелата, може да се стигне и до бой с ножове, там обикновено охрана няма... И като казах охрана, знам че всичко се плаща, ама не може охраната да изглежда така! Единият дядо, да може да ми бъде дядо, все едно ще умре всеки момент... каква охрана е това?
Това исках да кажа. Като цяло съм доволен, че има Лидл в града, но съм разочарован от надутите цени и като цяло от нивото. Бидейки най-добрият магазин в града, а защо не и в страната от Лидл може да се постараят повече... Знам, че целта им е печалбата, ама дори една овца ако почнеш само да я стрижеш, едва ли ще изкара дълго...

Благодаря, бай Литъл. Не съм безработна, затова и се колебая в момента.

Ако си безработна няма какво да се чудиш.Почваш ако не ти хареса(понесе)си тръгваш.Виж ако си имаш работа и да я напуснеш заради литъла е друго нещо.На приказки невярвай.За всеки е различно,едни са доволни от работата други не както навсякъде е

Здравейте, какво е мнението ви за ЛИДЛ в Търговище? Четох не много добри коментари и сега се колебая дали да опитвам изобщо там.

Всичко е супер

До тая шушумига дол която се е писала я стигнете се малко искам да я питам тя стегната ли е отзад. Или пуска на всеки втори регионален. Ебахти завалийката много пък си загрижена за тях. Сигурно има защо? Похвалили се какво си написала тук може пък да те повишат. Сигурно си много кадърна като гледам как прескачаш от една тема на друга личи ти, че си някоя лизегъзла. Жива и здрава да си и цял живот да работиш в кварталния лидл :))) Успех... И другия път по - смело може да си напишеш името по - богатия ти речник ние се сещаме...

Абе като ви чета коментарите ми става супер смешно. Някаква се радва на заплата от 400 лева. друг недоволства, че някой си спал с друг. Ми живеем в най - корумпираната държава няма нито съд нито нищо. Вие ми недоволствате за неправдата в лидл и някакви си смешни селянки не излезли от селото радващи се на 400 лв. Какво ще направиш с тея пари мадам?

Тоя Владе Гогов няма ли да му бият шута вече?! Нищо не разбира, а само вика по персонала. Пияница долна

1 точка

Работил съм в фирмата един месец.Обучаваха ме за зам.управител в края на месеца, един управител от Бургас- обучаващ, с физиономия на селяндур /подучух че сестра му е някакъв фактор в ръководството на фирмата/ ми каза, че ме освобождават.Беше ми странно, при положение че съм работил всеотдайно. Попитах каква е причината за освобождаването-отговори ми "много сте добър с персонала г-н ...."писах до София, но не получих отговор.Явно не съм влезнал в тона на управителите. Предполагам, че понеже позицията е апетитна с прилична заплата се е появил някой "наш" човек.
Интересно ми беше да науча, че в фирмата работят доста млади хора като управители и зам.управители завършили в чужбина,но има и момчета просто със опит които се изживяват като мениджъри.

Здравейте
Искам да попитам работата в Лидл става ли за студенти ?
И какви са смените ...от-до ?
Благодаря предваеително. :)