Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Вие искате да работите за много пари?! Станете инженери, шефове, лекари, ИТ специалисти. НЕ МОЖЕТЕ?! Ами да сте учили и да сте станали бе?! Искате като прости касиери да взимате 2000лв. заради красивите си очи? Нещо не схващам? На българина не може да се угоди. Под вола - теле търси! Аз съм доволна от Лидл! На другите места за 8 часа ми плащаха толкова, колкото в лидл съм взимала на 4 часа + тук там някой извънреден час. Не знам какво още искате. Да Ви се кланят с питка и мед ли...

Моите впечатления: След назначаването самата фирма доста се е постарала да направи добро впечатление-обучения, подаръчета, ново облекло и тн
След това на ниво филиал се почва мачкането. Както каза някой преди това- всеки почва да ти се прави на шеф и да ти дава противоречиви и неясни сигнали,след което преекспонира негативно всяка твоя стъпка на всеослушание,за да изпъкне. Почти няма служител, който да не е плакал от унижение, докато го приемат в екипа, но не мога да разбера защо впоследствие и той постъпва така с новите! Нещо като в казармата,но това се толерира от ръководството за съжаление.
За работния график- не се спазва задължителният 36-часов интервал между смените при почивен ден, нито задължителните две почивки след шест последователни работни дни. Обещанието за почивни събота и неделя веднъж месечно е мираж, а отпуската се взима с клизма и не успяваш да я вземеш в рамките на годината, а често и следващата година, когато уж нямат право да ти я откажат. Оттам и парадокса- през лятото се вземат в пъти повече болнични отколкото през зимата!
Трудов стаж от другите вериги не се признава. Преди назначаването, между бумагите за разписване, ти набутват и декларация, че НЕ предоставяш документи за трудов стаж. Ако случайно прочетеш, какво точно разписваш, ти казват че не могат да те назначат, ако не е разписано всичко и те принуждават сам да се прецакаш.
Ако можеш да преглътнеш всичко това за една средна работна заплата- ти си човекът за Лидл, кандидатствай.

Скъпи колеги нека не игнорираме случващото се във филиал 132, а имено създаващото се напрежение и враждебна среда в колектива вследствие на всеобщо пазена тайна за интимните отношенията между Г.Симеонов и М.Бойчева, чиито последствия са негативно отношение и провокации между колеги на работното им място.

До булката по долу
Бульо стартовата заплата в най-добрият случай на касиер-продавача е 700лв чисто(по-големите градове).От скоро в София само е 800лв но ти си почнала преди 4 месеца и тогава бе 700 и там.Това много над средното ли ти се вижда?В малките градове заплатата е 550лв.
Tова е на ръба на средната работна заплата и под нея за страната до преди няколко месеца беше около 800лв

За пореден път маркетинга на литъла копае дъното(родна стряха).То бива бива бездарници но чак пък толкова.В момента изцяло се копира концепцията на Била(градините на Била).Гащници

Работех там кратко време. Поради лични проблеми свързани със следването ми се наложи да напусна. Прочетох доста от мненията и останах със смесени чувства. За 4 месеца там не видях нито лошо отношение нито натоварване. Всичко върви по план. Спазваш ли плана - всичко ще е окей. Да не говорим колко листове хартия са отишли за обяснението на всяка стъпка и на всичко, което ще ти се налага да правиш. Не си оставен на произвола. Имаш обучение, хората се стараят максимално да ти обяснят всичко като на дете от детската градина. Графика е променлив. Ако ти се наложи нещо спешно винаги ще ти направят компромис и ще намерят начин да си свършиш работата. Да не говорим за точността относно превеждането на заплатите и даването на купоните за храна. Работно облекло и други облаги. Заплащането е много над средното ниво.

Искам да попитам набирате ли служители за попада работа,на 6 часа понеже съм с малко дете.Благодаря предварително

бих искала да попитам някой може ли да ми даде меил на госпожа Денчева благодаря предварително

Здравейте
Искам да попитам някой може ли да ми каже някакви мнения и подробности за Лидъл който се намира в Надежда 3 част.
Благодаря предварително

Здравейте