Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Здравейте. Бихте ли споделили коректна ли е фирмата? Виждам че постоянно пускат обяви... Освен работа на каса, какво друго прави касиерът? Какво искат, за да те повишат?

Много особена фирма ...

Нищо не и е наред...

Вместо да наемат персонал ,разчитат на текущия и често оставаш 1 час след работа да дозареждаш...

След 4 месеца ти хвърлят едни 50 лева повече и това е..

Почивка почти не ползваш,и работиш гладен...

Клиентите едни глезени , и груби..

Мога ли от к- п (касиел-продавач) да стана зам.или млдши зам.управител?

Днеска по Нова дадоха за шунката 150гр на литъла че в България струва 3.29лв а в Германия 2,30лв.Ало по-големите от мене меринджеи вземете се в ръце че хората ще ни намразят с 10 пъти по-малки по размер заплати от германеца плащаме с над 40% по-скъпо за някоя като тази шунка стоки.
Да кажа и нещо положително след над 6 г продаване на поморийска ракия набедена за приморска в касовия бон това нещо най-накрая е управено и се изписва коректно на косовия бон.Да каже обаче за баланс и нещо не до толкова положително пак някой глупак е вкарал Бургаско бира кенчето под наименование Bourgaska бира. Абе гламанаци спрете да пишете на маймуница и управете и Gushanska боза.
Кърби голям си бил шегаджия

Чист магазин, стоките винаги пресни. Персоналът винаги готов да помогне. Като човек който търси заместители на някои йрано с фруги, персоналът веднага ми препоръчва и най-искрено казва дали са го пробвали или не!

Някаво мнение за филиал 120

15 години обикалям Европата и съм видял доста магазини. От половин година съм тук и съм приятно изненадан от Лидл България. Магазинът на Лидл е единственият приличен в градчето. Стоките са добри, особено зеленчуците, а обслужването е почти като в "белите" държави.
За съжаление хубавото свършва до тук. Цените, ако щете вярвайте, но на някои продукти са почти двойни! Направо не можах да повярвам, че един от любимите ми продукти е близо два пъти по-скъп отколкото в Германия и Италия! Други стоки, пък са по-скъпи дори когато са в промоция?!?
Друг проблем е неправилното разпределиние на служителите. Навярно в по-големите градове се пазарува постоянно, но тук става на вълни... Особено от 5 до към 7 вечерта е много натоварено. Тогава със сигурност трябва да се отварят 1 или 2 каси повече, но някой път момчето (управителят) казва, че каси има но няма касиери!? Извиват се опашки, хората се сърдят... Ако това се случи в някой от немските магазини, имайки предвид клиентелата, може да се стигне и до бой с ножове, там обикновено охрана няма... И като казах охрана, знам че всичко се плаща, ама не може охраната да изглежда така! Единият дядо, да може да ми бъде дядо, все едно ще умре всеки момент... каква охрана е това?
Това исках да кажа. Като цяло съм доволен, че има Лидл в града, но съм разочарован от надутите цени и като цяло от нивото. Бидейки най-добрият магазин в града, а защо не и в страната от Лидл може да се постараят повече... Знам, че целта им е печалбата, ама дори една овца ако почнеш само да я стрижеш, едва ли ще изкара дълго...

Благодаря, бай Литъл. Не съм безработна, затова и се колебая в момента.

Ако си безработна няма какво да се чудиш.Почваш ако не ти хареса(понесе)си тръгваш.Виж ако си имаш работа и да я напуснеш заради литъла е друго нещо.На приказки невярвай.За всеки е различно,едни са доволни от работата други не както навсякъде е

Здравейте, какво е мнението ви за ЛИДЛ в Търговище? Четох не много добри коментари и сега се колебая дали да опитвам изобщо там.