Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

До "старата" госпожа отдолу:
Вместо да се радвате, че ви мислят за млада и да го приемете като комплимент, вие даже им вдигате скандал. И моят мъж е над 30 години и му искат лична карта за една бира, на което ние винаги гледаме с усмивка и с позитивно настроение. А и само да ви напомня, че по закон личната ви карта трябва да е ВИНАГИ с вас. Аман от такива хора! Върнете се в селото си и пазарувайте от селския магазин - там лични карти не искат. :)))

Изключително грубо отношение от служител в Лидл по време на новогодишните празници. Изисква лична карта на пълнолетно почти 30 годишно лице за да го обслужи на касата. Обяснението: "Вие сте, много млада. Няма лична карта, няма обслужване. Пречите на опашката". Хората не само, че не ме подкрепиха, но подкрепиха нея. Ако това събитие не се беше случило по време на празниците щях да си замълча, но това дълбоко ме натъжи и унижи. По закон нямат право да ни искат карта, а трябва да са любезни. Носех си телефона, от който можеше лесно да разбере, че не я лъжа. Разбирам да съм на 19,20,23 години, за да иска карта, но аз съм над 27 години. Дори не отговарям на определението за много млада, както ме нарече. Много млади са до 25 години. От 5 години пазарувам съвсем спокойно всичко в другите магазини (Кауфланд, Лидл, Била, Фантастико, Коме, квартални магазини) - алкохол включително. И не ми изискват документи. Да не говорим, че сега всички са с маски. Ако можеше да види цялото ми лице, нямаше да се държи така, но сега има пандемия. Аз съм възрастен човек и няма да седна да и губя времето, но тя изгуби моето. Просто исках да пазарувам за празниците. Но мисля, че това ще бъде последното ми пазаруване там. Не желая да ме унижават и да се ядосвам. Да не говорим, че половината неща, които исках да купя ги има само в брошурата, а на място стоките са други и с по високи цени. Действието се разиграва към 11 часа, първа каса (от към страната с безалкохолни) в магазина в "Надежда",дата 30.12.2020 г.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Във филиал 168 има много интриги

Стига сте ревали. Работата си е работа. Нито е лека, нито е тежка. Има физическо и психическо натоварване(много от клиентите са неприятни).В този момент когато няма много работа който може да кандидатства и да почва, да се пази защото има много болни в магазините.Ако сте амбициозни или много амбициозни и средно интелигентни може и да се развиете кариерно(не много но има такава възможност). Всяка минута която работите ще ви се плати така, че няма какво толкова да се реве за тезе 10-11часове смени. Не навсякъде е така, а и не е толкова често. Събота и Неделя които работят в магазин рядко ще почиват. Най-важното е да си вършите работата така както се очаква от вас и да не ви пука.

Ако искате да сте роб и да работите по шест дена в седмицата в които смени могат да бъда по 10/11 часа , да не знаете , кога ще ви свърши смяната заповядайте тук вие мястото . Парите са почти еднакви вече на тези в другите вериги. Ще научите над 200 кода за касиерстването ви отделно ще вършите работата на началник смяната, въпреки ,че взима двоино повече от теб . За почивка в Събота и Неделя забрави , само ако си симпатичен на шефа . Трупаш минус часове когато си в почивка на празници и почваш да ги връща със дълги смени по 11:30 часа с една почивка . Шест часовите смени не получават почивка въпреки закона , 25ст. на час нощен труд и най-смотаната операционна система за работа от всички вериги.Ще трябва да касирате колко се може по бързо защото ви отчитат скорост , което рефлектира върху теб , особенно негативно отношение от клиентите отделно шефовете те хокат , защото се състезават с другите магазини. Клиентите там могат да си правят каквото си поискат , за тях ти си боклук работещ в скъп магазин и ти нищо не можеш да им направиш, защото така искат от теб шефовете в тази верига за тях клиента е цар , сещай се робе...

Не започвайте работа като охрана към фирма Енигма Гард. Ще бутате кошници и зареждате по регалите. За съжаление нищо общо с охранителна дейност. Лилд заплаща добре на фирмата, но до охранителите големи и добри заплати не стигат. Пълна подигравка. Пиша това, за да ви предупредя.

Много са интересни,пускат обяви за работа постоянно,кандидатстваш през странната им платформа и след 2 дни получаваш автоматичен имейл от тях че не си одобрен,защото видиш ли имало кандидати отговарящи в по-голяма степен на техните изисквания.След седмица обаче пускат същата обява за същата позиция.Не знам това някакъв маркетингов трик ли е,да присъстват обявите им постоянно в джобса обаче реално не търсят работници според мен.Моето лично мнение е,че фирма с постоянни обяви за работа в интернет не е коректна и има сериозни проблеми с текучеството на персонала си.Не знам,тези които са кандидатствали или работили да споделят.

68 обяви за работа в сайта за работа джобс. За мен това говори че фирмата е неадекватна. Да си касиер и да чистиш тоалетна, да печеш хляб и зареждаш да бачкаш за 5 ма души дето ги няма... Файда от голямата заплата...

Заплата се взима на всяко 15то число на месеца. Искам само да попитам... Някаква практика ли р да се набутват хора, които са само с връзки и някакъв нищожен опит в фирмата? Ей, за едни 200лв. отгоре и вдигане на краката цял ден - г*за ще си съдерете, мениджърчетата. :) Желая ви успех. С това темпо. Загубите на сериозен персонал бързо ще се увеличват, но по-лошото е, че никога, за нищо на света - достойните хора няма да кандидатстват при вас. Благодаря!