Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Мнение за позицията Регионален мениджър продажби? След обучението назначават ли се на тази позиция или някъде по време на обучението те закотвят и до там? Като цяло заслужава ли си да се кандидатства?

Някакво мнение за Лидл Севлиево. За зам.мениджър?

Ванкаааааа, без опит мениджър може да те направи само някой твой роднина :))) Всеки касиер с интелигентност близка до средната и 6м опит би бил по-добър кандидат от теб! Напоследък доста май ги издигнаха, поне така чувам, което е правилно, но само ако вземат повечко пари, иначе... Иначе те пак са си касиери, само че с повече отговорности и задължения... От друга страна управителите и заместниците, които са изгонени за некадърност се броят на пръсти, тъй че за какви отговорности говоря и аз...

Ще наемт ли работник за длъжност заместник мениджър филиал без опит и без роднина в LIDL?

Здравейте, мнения за ЛИДЛ студентски град ?

има ли актуална информация как е в помента положението във фирмата, основно в магазините?

Касиер - продавач - 900 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Младши Заместник - Мениджър Филиал - 900 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Складов работник в отдел Складово обслужване - 900 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Карист в с. Кабиле (обл. Ямбол) - 1000 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Групов ръководител– Прием стока - 1300 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Групов ръководител- Диспонент Изход стоки - 1300 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Сътрудник Управление на стоки -- 1300 лв. бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Младши консултант Проекти с мн. добро ниво на немски - 2.800 лв бруто + ваучери за храна 60 лв./месечно

Да,вярно е,но за филиали,които са в големите градове -Варна,София,Бургас и Пловдив.Виж обявите в jobs.bg

здравейте вярно ли е,че заплата за касиер/продавач е 900лв бруто и 60 лв ваучери за 40 часа работна седмица

Здравейте. Напуснах фирма Лидл на 30.04.2016 г. Искам да попитам, защо последния ми фиш не е дошъл и имам ли право на ваучерите си за последния ми работен месец. Фишът ми го няма наред с на другите служители и никой не знае нищо. Благодаря!