Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Ако искате да сте роб и да работите по шест дена в седмицата в които смени могат да бъда по 10/11 часа , да не знаете , кога ще ви свърши смяната заповядайте тук вие мястото . Парите са почти еднакви вече на тези в другите вериги. Ще научите над 200 кода за касиерстването ви отделно ще вършите работата на началник смяната, въпреки ,че взима двоино повече от теб . За почивка в Събота и Неделя забрави , само ако си симпатичен на шефа . Трупаш минус часове когато си в почивка на празници и почваш да ги връща със дълги смени по 11:30 часа с една почивка . Шест часовите смени не получават почивка въпреки закона , 25ст. на час нощен труд и най-смотаната операционна система за работа от всички вериги.Ще трябва да касирате колко се може по бързо защото ви отчитат скорост , което рефлектира върху теб , особенно негативно отношение от клиентите отделно шефовете те хокат , защото се състезават с другите магазини. Клиентите там могат да си правят каквото си поискат , за тях ти си боклук работещ в скъп магазин и ти нищо не можеш да им направиш, защото така искат от теб шефовете в тази верига за тях клиента е цар , сещай се робе...

Не започвайте работа като охрана към фирма Енигма Гард. Ще бутате кошници и зареждате по регалите. За съжаление нищо общо с охранителна дейност. Лилд заплаща добре на фирмата, но до охранителите големи и добри заплати не стигат. Пълна подигравка. Пиша това, за да ви предупредя.

Много са интересни,пускат обяви за работа постоянно,кандидатстваш през странната им платформа и след 2 дни получаваш автоматичен имейл от тях че не си одобрен,защото видиш ли имало кандидати отговарящи в по-голяма степен на техните изисквания.След седмица обаче пускат същата обява за същата позиция.Не знам това някакъв маркетингов трик ли е,да присъстват обявите им постоянно в джобса обаче реално не търсят работници според мен.Моето лично мнение е,че фирма с постоянни обяви за работа в интернет не е коректна и има сериозни проблеми с текучеството на персонала си.Не знам,тези които са кандидатствали или работили да споделят.

68 обяви за работа в сайта за работа джобс. За мен това говори че фирмата е неадекватна. Да си касиер и да чистиш тоалетна, да печеш хляб и зареждаш да бачкаш за 5 ма души дето ги няма... Файда от голямата заплата...

Заплата се взима на всяко 15то число на месеца. Искам само да попитам... Някаква практика ли р да се набутват хора, които са само с връзки и някакъв нищожен опит в фирмата? Ей, за едни 200лв. отгоре и вдигане на краката цял ден - г*за ще си съдерете, мениджърчетата. :) Желая ви успех. С това темпо. Загубите на сериозен персонал бързо ще се увеличват, но по-лошото е, че никога, за нищо на света - достойните хора няма да кандидатстват при вас. Благодаря!

Има закон за дискриминацията, който трябва да заведе ЛИДЛ под отговорност. Бихте ли споделили защо 50-55-60 годишни кандидати за работа, здрави, динамични, работещи, с подходящ опит и отговарящи на условията не ги наемате. Дори не провеждате разгвори с тях, а пускате шаблонно съобщение, че сте се спряли на друг, по-подходящ кандидат. След това пускате същата обява.
По-възрастните, трудоспособни хора не са ли подходящи?

На моята прекрасно изглеждаща и здрава 59 годишна майка, с опит и повече сила от 30 годишните и отказаха кандидатурата от почти всички магазини с активни обяви във Варна и продължават да пускат същите обяви. А е човек с опит в същата сфера и отговарящ на всички условия. Да не говорим, че на място служител на ЛИДЛ и каза, че наемат до 45 годишни, което е ДИСКРИМИНАЦИЯ!

Бих искал да попитам информативно на кое число от месеца се превеждат заплатите?

Някой да даде мнение за склада в Кабиле и по-точно отдел Управлиение на стоки? Доста често пускат една и съща обява...

За Жените ако са с една идея по-умни

Няма да се съгласят да работят там

за 800 лева

Не ти стигат за Наема в София

В Гърция и Германия могат да ви дадат 2000 евро

Или Арабските емирства

За Мъжете работата в Склада е Тежка
Да зареждаш стока
И да дърпаш, едни тежки Палети с количките

Маринела мисля че така се казва .Толкова сърдит и намусен човек до сега на съм виждала.Някаква заместничка е във магазина в Балчик.Как работят тези хора к нея .Случвало ми се е да я питам нещо ,тя вечно не може да ме упъти.