Лидл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Равно поле,ул. 3-ти март 1&markers=Равно поле,ул. 3-ти март 1

Лидл България

Всичко е супер

До тая шушумига дол която се е писала я стигнете се малко искам да я питам тя стегната ли е отзад. Или пуска на всеки втори регионален. Ебахти завалийката много пък си загрижена за тях. Сигурно има защо? Похвалили се какво си написала тук може пък да те повишат. Сигурно си много кадърна като гледам как прескачаш от една тема на друга личи ти, че си някоя лизегъзла. Жива и здрава да си и цял живот да работиш в кварталния лидл :))) Успех... И другия път по - смело може да си напишеш името по - богатия ти речник ние се сещаме...

Абе като ви чета коментарите ми става супер смешно. Някаква се радва на заплата от 400 лева. друг недоволства, че някой си спал с друг. Ми живеем в най - корумпираната държава няма нито съд нито нищо. Вие ми недоволствате за неправдата в лидл и някакви си смешни селянки не излезли от селото радващи се на 400 лв. Какво ще направиш с тея пари мадам?

Тоя Владе Гогов няма ли да му бият шута вече?! Нищо не разбира, а само вика по персонала. Пияница долна

1 точка

Работил съм в фирмата един месец.Обучаваха ме за зам.управител в края на месеца, един управител от Бургас- обучаващ, с физиономия на селяндур /подучух че сестра му е някакъв фактор в ръководството на фирмата/ ми каза, че ме освобождават.Беше ми странно, при положение че съм работил всеотдайно. Попитах каква е причината за освобождаването-отговори ми "много сте добър с персонала г-н ...."писах до София, но не получих отговор.Явно не съм влезнал в тона на управителите. Предполагам, че понеже позицията е апетитна с прилична заплата се е появил някой "наш" човек.
Интересно ми беше да науча, че в фирмата работят доста млади хора като управители и зам.управители завършили в чужбина,но има и момчета просто със опит които се изживяват като мениджъри.

Здравейте
Искам да попитам работата в Лидл става ли за студенти ?
И какви са смените ...от-до ?
Благодаря предваеително. :)

Двете почивки след 6 работни дни са задължителни бивш колега! Това, че не го знаеш си е твой минус, питай в инспекция по труда. А липсата на 36 часа означава: втора-почивка-първа, което поне при нас редовно се случва или нещо ти куца смятането.
Заплатата не оправдава нередностите,та все се ловите за нея.

Не само не съм бивш ами съм вече над 6г във фирмата.КАЖИ кое от това което казвам не е истина?Колежката по долу е казала правилно който иска много пари като заплата да стане едиси какъв.Това за отпускиите че не се дават е истиина.Има места на които не ти се дава да ползваш отпуска в определени периоди

Анонимно е лесно и много знаете иначе сте пълни шушумиги. Многознайкото: след 6дни работни никъде не пише, че почивните трябва да са ДВА. 36-часовата почивка няма как да не се спазва. Недоволни сте, зашото правата са ви големи и забравяте, че можете да се озовете на улицата или при някой бг работодател дето ще ви разкаже играта. Ама нека ви. Бай литъл къф си ти? Я си кажи името, сто на сто отдавна си изгонен като ти чета коментарите кой ще търпи такова злобно човече. Регионалните били с много сладка работа - напротив обират пешкира за всичко. Като ви дразнят те и МФтата, мили касиери, ми напуснете прав ви път. По кварталните магазини е много яко само да ви кажа и в Лафка също. Или пък станете и вие ръководни кадри ама то пък ви мързи да ротирате и да гледате в количката, щото това е много трудно.Отпуски не взимали завалиите айде бе! И няма други такива разглезени касиери по месеци наред съвсем спокойно да излизат в болнични. Както каза колежката на 4 часа искате пари и слава: учете и станете!

Най-накрая някой да засегне темата,а именно , похотливата М.Бойчева!