Деласпорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Офис Парк Пловдив, бул. Свобода 65А&markers=Пловдив,Офис Парк Пловдив, бул. Свобода 65А

Деласпорт ООД

Мнението ми е изцяло за програмистката част:
Фирмата като цяло е ок. Нивото на програмистите е доста ниско, рядко може да срещнеш човек, който не е посредствен. Повечето са младежи с по 2-3-4 години опит, някои от тях вече RND мениджъри, но не знаещи основни неща. Ако ще си програмист, се въоражи с търпение и си гледай твоята градинка, защото другите и да им кажеш, че нещо не е ок, най-много да почнат да ти говорят зад гърба. Всъщност това интригантско поведение не е нетипично и чуждо за фирмата - говоренето и злобеенето към някой можещ е доста силно. Добри практики в работата като цяло не се следват, а ако опиташ да наложиш такива, най-вероятно предложението ще бъде отхвърлено, защото "хората ще напуснат". А те ще напуснат, защото хем не искат да научат нищо, хем не искат да си вършат съвестно работата, а само нещо да се произведе. От към проекти и технологии фирмата е много добре, ползват се cutting edge неща. За жалост никой от имплементиращите ги не е прочел грам документация или книга по темата, а само копира туториали от интернет. Има два основни езика - java и php. Java хората са значителни нива над php, но за жалост и при тях има липси. Офисът е скандален - прозорците не се отварят, можете да предположите какво значи това. Доколкото знам скоро ще бъде сменен, надявам се с по-нормално място. Заплащането ми се струва че е над средното за сектора. Наскоро дойдоха доста хора от sbtech, които мисля че вдигат нивото във фирмата.

За времето, което съм прекарал аз във фирмата съм видял положителни и отрицателни неща, но това го има навсякъде. Моето мнение отразява това, което аз съм видял и преживял за прекараното време там и съм сигурен, че то не може да обобщи всичко случващо се във фирмата/фирмите - лично аз бях служител на GTM във ВИП в София. Ще се опитам да бъда максимално обективен на база моят опит.

Питър Хол е добронамерено гръмогласен, но лично аз не съм го виждал да бъде несправедлив, към когото и да е. Тъй като с него споделяхме една стая, съм виждал много пъти как защитава служителите си и когато някой е желаел да бъде повишен от позиция в неговият отдел му е съдействал за това. Видял съм как е помагал на хора, които искат да израстнат и в други отдели. Сигурен съм, че не на всички, но то и от всяка пръчка свирка не става въпреки че много хора в нашата страна имат по-високо самомнение за себе си, от колкото им се полага. Вярвам, че е професионалист в това което прави, защото много го харесва, а и мисля, че се старае в работата си и гледа да е справедлив към служителите си. На мен не ми е бил пряк ръководител и поради тази причина считам, че имам обективна оценка за работата му и отношението му към служителите.

За ВИП-а - ех тоя ВИП - "кой с кого таковата", си е негова работа и ако това не пречи на работните процеси, изобщо не трябва да бъде обект на коментари според мен. Пряката ми ръководителка, по времето, когато бях служител беше Ралица. Тя си гони интересите и интересите на фирмата и за нея знам, че защитава екипът си и се старае да създава в него, спрямо даденостите добра работна среда. Всичко останало си е нейна работа.

С коментираните други началници, лично аз повече от добър ден и довиждане не съм си казал и за това и няма какво да напиша, но не съм ги чувал да викат по никой. Отностно "тънката част" във всички фирми се назначават и "отговорници по ветровете". Преди тази фирма съм бил достатъчно дълго работодател, а и съм работил на достатъчно много места, за да мога да напиша горното.

Хората или колегите в преобладаващата си част са готини хора. Отностно заплащането винаги може да е повече, но в нашият отдел е било ок.

Разбира се има и неща, които не харесвах, като локацията, непроветривият офис, поради което получих за кратко респираторни проблеми и разни "други дреболи". За това и реших, че не е моето място но пожелах да напиша, едно според мен обективно мнение, на базата на това, което аз съм видял и преживял. Разбира се не искам да обобщавам, че сега или в другите отдели е така.

Като обобщение - фирмата е ок и съм видял с очите си, че тези които се стараят и работят, могат да се развият лесно от едно ниво, на по-горно. Така беше по мое време.

Ерев тов, бъдете здрави и обективни в мисли, действия и писания.

Пълен СКАМ са тия и в казино гуру брандовете им са с възможно най-ниските оценки или 0 от 10. Не бих се занимавал, че при тия ниски оценки кой ли играе?

Чета и се забавлявам. Нищо не се е променило. Не само в деласпорта се случват еетези неща с еб@@@@о. Навремето една от съпорта се натискаше на Дани и по някакво стечение на обстоятелствата стана шеф на антифрода. И после разправяше навсякъде, че Дани искал да е е**, но
тя го мразеше яко. Много се пускаше девойката. Ама не само тя де, шефката на hr също му се натискаше и мазнеше, че даже излизаха често заедно някъде и му докладваше какво се говори постоянно. Клюките и интригите никога не са спирали поне докато аз работех в фирмата. Между другото имаше доста гейчета навремето в офиса, не знам сега как е дали още. Нощните смени си правехме каквото искаме, беше забавно. Като чета явно някои още си работят там.

Като чета коментарите, оставам с впечатлението, че пишещите, просто са разочаровани, че не са в еб@...нето и за това пишат глупости. Едната пък чак не й дали 200 лв. Ама оооууу ти нещо а ? Иначе има ги тези работи, но слава богу в DEV отделът само чуваме за тях. Като съм започнал да пиша е хубаво да спомена, че може да ни вдигнат заплатите и да помислят за повече бонуси, че бая работа вършим, а само с потупване по рамото не става.

Здравейте хора, искам да ви кажа, че в сейлс отдела и випа беше същото. докараха някакви повлекани. шефката на випа се хвали също, че в предишната и работа шефа я таковал. и понеже там се завърза една групичка, и като направиха прехвърлянето от деласпрот към глобалтек маркетс започнаха да си правят каквото искат, намалиха бонусите ни, така и не разбираш кой кога имаш и си изпълнил таргетите. освен това, като ти дават само определени държави германия, италия, и т.н. и пеймънтс не работят не може да си изпълниш таргетите. всеки си прави, квото иска, идва си на работа когато иска и никой не контролира. шефките на сейлс идват на работа от дъжд на вятър, но искат от нас да постигаме таргети. а сайтовете и пеймънтите не работят като хора.

Разгледах техни обяви и мислех да кандидатствам в отдел Customer Service с Английски и Италиански език,но като чета мненията тук, оствам с впечатление, че това не е фирма а бардак. Била съм на такова място - не мерси! Не им се носи добра слава.

Подкрепям долното мнение на колежката. Така е! Мога да потвърдя на коледното парти, като дори имам снимков материал, как шефа Дани предложи тройка на Р. с големия шеф, който само идва от време на време в България. Чужденците се пробват, ама не им стиска, защото като си свали гащите и иска с****а на кривия му и грозен ... аз му казах 200лв. и си вдигна гащите. Да ходи жена му за без пари. Бил си забравил портфейла и нямал, това ми каза, ми може и по револют да ми преведе, нали е CFO, не ползва ли онлайн банкиране. Онзи плешивия дребния head of casino на казиното пък само искаше да гледа - извратеняк.
Явно не им стават от толкова наркотици.
Дани обаче си има любимки и си ги води насам натам. Някои и в Дубай отидоха благодарение на едното е....

Здравейте на който чете. Пиша, за да съхраня психиката на бъдещите служители от женски пол, които обмислят дали да започнат работа тук. Аз лично не издържам вече, защото никой не се интересува от професионализма ти, а всичко тук е като един клуб за запознанства и секс. Всички ейч ари и по-специално тези, които се занимават с подбор постоянно се хвалят с кого спят и какви позиции имат от този факт. Стигат до там да развалят и семейства с по две деца обсъждайки на работното място с кой мениджър се срещат по бензиностанциите. Другата пък как спи с големия бос и му праввела фелацио в кабинета преди интервюта. Никой никого не уважава, никой не иска да говори по професионални теми, единствено секс. Момичетата са млади, незрели, а те търсят точно това и в момента, когато подбират момичета. Подборът е катастрофа. Има едни дето се надпреварват в хвалби коя е спала с повече мъже от компанията и на кой колко бил голям и като подбират кандидатки ама да не била много хубава, че не искали конкуренция. Това е момичета, аз търся да се спасявам, вие не се подлъгвайте.

Хахахха смях, абе Питър Хол още ли натиска слижителките или се е кротнал ?