Деласпорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Офис Парк Пловдив, бул. Свобода 65А&markers=Пловдив,Офис Парк Пловдив, бул. Свобода 65А

Деласпорт ООД

Деласпорт не е добър работодател, не е добър продуктов доставчик и не е добър бранд!
Развитие (освен парично докато не стигнеш тавана), няма абсолютно никакво! И от тук фрустрацията- когато съзнателно хората усетят гигантското лицемерие и това, че баламосвани и употребяван докато им се повтаря колко важна част са от 'семейството'.
Нищо чудно, че толкова хора са развали такъв обсесивен хейт. Тия от мениджмънта са тотални дебили на толкова ниско ниво, слабо ми е познанието по балкански езици да го опиша.
Привилегии: прогресивно нсмаляващи
Натоварване:доста, което идва от алчност, некадърност и най вече липса на стратегии

Потенциал:плачевен
Когато отидох в офиса в Пловдив за първи работен ден Екатерина(hr) ме попита аз за какво съм там и как се казвам!? дори и договор нямах изготвен.

Още в първата пандемия нямаше спазване на мерките в Пловдивския офис.
Пряк ръководител - Рами. Всичко е хаотично, постоянно има неясноти или се променят проектите, по които се работи.
И да кажа, за Пловдив заплатите на програмистите не са кой знае какво. Има хора, които стоят на една заплата с години.
И като отвориха офиса в София веднага заплатите бяха по 2 или по-големи от това, което съм чувал от колегите да комуникират.
А най-селското е, че ваучерите в пловдив бяха по 40лв. а в София 60лв. Какво е това деление на офис пловдив и софия? малко дискриминиращо и е обидно. да не сме втора ръка хора?
всеки прави нещо по някой проект, без да е наясно какво прави, постоянно се променят задачите. Иначе колегите са готини.
Има кафе, мляко и плодове в офиса. Кафето не е кой знае какво, но пък е безплатно.
Аз лично съм работил по няколко от сайтовете. Проблемът е в текучеството и липса на организация и комуникацията в DEV отдела.

Вече съм бивш служител, който напусна по собствено желание. Фирмата е в хазарта и онлайн залагания и казино доставчик. Имя няколко сайта.
Фирмата наистина не бих я препоръчал. Обещания големи, за заплата, условия и т.н. Нищо не се променя след 6месечния период, а на думи лъжат. Не се предоставя длъжностна характеристика при постъпване на работа, не се плащат командировачни - при пътуване между офисите София-Пловдив. Не се спазват противоепидемични мерки, НИКАКВА дезинфекция при зачесяващите ковид болни в офисите. Някои ги пускат в хоум офис, други не. Зависи от прекия ръководител.
При всичките им претенции за велика фирма - Уундоусите на служебните компове са нелицензирани! Купуват евтина храна и напитки и си мислят, че някой ще се впечатли. Впечатляват се 20 годишните дечурлига. Всички крещят като ненормални. Дани - шефчето врещи всеки ден, и постоянно си държи ръката в гащите, все се чеше по чатала или задника.
Има една Анка - вечно и тя крещи с един дразнещ фалцет. Евреите са първобитни като общо впечатление. Другите еврейски шефчета - стават. Рамито е готин, макар че и той се прави на луд.
Язък за претенциите колко велики са. За хора без опит или студенти става, иначе не бих препоръчал.

Компанията няма нищо общо с това, което ви се рекламира. Става единствено и само за хора без опит, които нямат добра оценка за себе си. Малка част от хората са наистина на мястото си. Заплащането е минимума, което можете да вземете, а социалните придобивки са под всякаква критика. Еврейско управление на процесите. Симпатични, но доста глупави HR-ки.

Не си губете времето, освен ако не сте го закъсали!

Нямам думи за тази фирма„ HR-а на идея си няма какво точно става„ много съм разочарован.
Тази Екатерина седи и ми говори глупости през цялото време„ и само се изтъква„ държанието и е недопустимо грубо.
Няма обратна връзка„ нито си държат на обещанията, като цяло много несериозни хора.

Пълна заблуда и губене на време!

Ок е компанията предвид негативните коментари.

Не е толкова зле.

Бях буквално излъган от фирмата, като имаше риск това да има доста сериозни последствия за мен.
Такова непрофесионално отношение, не бях срещал в никоя фирма досега.
Беше ми казано, че съм приет на конкретната позиция, след като минах 2 интервюта (при положение, че ми казаха че има 1).
HR отдела даже ме притискаше да напусна по-рано стария си работодател, въпреки срока в предизвестието ми, на което не се съгласих.
Два часа по-късно след този разговор, от HR отдела изненадващо ми звънят за да ми кажат, че е изникнало трето интервю, и трябвало да се направи спешно. Под спешно разбирайте в следващите 2-3 часа, независимо че беше средата на работния ден. Думите на HR-а бяха "то само ще ти обяснят за фирмата на това интервю". И познайте дали беше така. Питаха ме въпроси свързани с изисквания, които въобще не бяха упоменати в job description-а.
На следващия ден ми звънят да ми кажат, че въпреки факта че миналия ден са ми звъннали да потвърдят че съм приет, вече са променили решението си.
Не мога да кажа на всички които четат мнението ми, да не кандидастват в тази фирма, но определено мога да ги предупредя, че сигурността там е нулева. Аз мога само да се радвам че не почнах при тях, защотото не се знаеше какво можеше да си измислят по време на пробния период, така че да премахнат даден човек.

Както повечето хора, така и аз, преди да отида на интервю за работа, проверявам онлайн коментари за бъдещия работодате. Е, попаднах и аз на Деласпорт! Видях тук супер отрицателните изказвания, но въпреки това, както всеки интелигентен човек, реших да проверя сам, а не сляпо да вярвам на писаници в нета.
Контактна ме една мацка в Линктин, харесала ми профила, а-у и ме покани на среща в офиса им във Вертиго, до Мол България. Отивам аз, хубаво местенце, посрещнаха ме две HR-ки, интелигентни, усмихнати, после говорих и с един от Менижъртите, абе, срещата мина добре. Заплата беше супер, имаше дори куче в офиса, което много ме изкефи! Бързо получих и обратна връзка, не ме одобриха, искали по-опитен. Тъпо ми стана, няма да крия, но въпреки това искам да споделя, че компанията и хората са си ок, даже мнооого ок. И дори пак бих кандидатсвтал там след време. Пиша,защото се дразня, че хората бълват само помия, дори,когато не е вярно. Ако някой не се е справил добре или не са го викнали на интервю, не значи, че компанията не струва. Хора, спрете да обвинявате другите за собствените си неуспехи. Аз съм зрял мъж на 30 години и много се дразня на незрели изказвания!

Не ги знам какви са, що са, кой им е шефа и какво бил направил, но представителките на отдел Човешки Ресурси са просто епични.

Ангажират хора с оферти, след което изчезват, като продължават да спамят за същата позиция. Абсолютно никаква представа си нямат какво търсят, нито какво ще работите, с кой екип и кой ръководител. Не преувеличавам, буквално не знаят как да пишат на български. И тези трябва да правят подбор на кадри, смях.

Излагат фирмата, пък каквато ще да е тя. Щом наемат подобни за ЧР, логиката ни води до въпроса какъв ли е състава... На всеки нормален човек с 5-10 години опит в сферата веднага му става ясно, че няма защо да си губи времето с подобна компания.