МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД /img/frontend/nomap.png"

МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД

Не желая да ме числят към хората, които плюят по фирмата - първоначалното ми, а и досега запазило се впечатление е за голяма компания с доказани възможности и безспорен просперитет, с позитивна тенденция за развитието си. Само ще кажа, че има "правило" всеки във фирмата да "прехвърля топката" на някой друг. Което незнам дали е направило впечатление на най-висшия миниджмънт. Въобще не е вярно казаното няколко поста по-нагоре, че всеки си има някакви ясни параметри на работа - напротив, всеки ден можеш да чуеш, че нещо не си свършил както трябва, след като от никъде не ти е обяснено КАК ТРЯБВА ДА БЪДЕ. Според мен тук е ролята на менидъжърите да обсъдят проблемите, които са неизбежни (собено за разрастваща се компания) достатъчно делово и най-вече ориентирано към резултати, а не към взаимни обвинения. От голямо значение ще е има тогава и по-цялостния поглед върху работата от страна на собственика, и достатъчната му воля за вземане на по-твърди решения, стига да не са прибързани.

Работя във фирмата от почти 6 години. Мисля, че съм видяла доста неща за това време. Започнах като секретарка, в момента се занимавам с доставките. Екипът е млад и амбициозен, работа има и то доста, така че, за хората, които идват с идеята просто да убиват време това не е точното място. Идвайки на работа тук ти се дават ясни параметри какво точно се очаква от теб, ако мислиш, че не можеш да се справиш – не се захващай, защото ще се търсят резултати. Сам си прецени. Аз съм срещнала подкрепа и разбиране от ръководството и от колегите и в личен план. Не казвам, че проблеми няма, но пък ние сме тук, за да ги разрешаваме и мога да кажа, че заедно успяваме.

Здравейте! Имам един въпрос към работещите във фирмата, които са така добри да я представят в такава добра светлина. Та въпросът ми е... А има ли някакви недостатъци въобще?! Защото ако няма.. това е ЛОШО!!!!!
И мненията Ви не ми изглеждат реални!

Ще имате и имате нужда от нови хора, затова е добре да не пресилвате нещата. Просто хората не вярват на "розови" обещания и описания. Вашите мнения звучат както звучат мненията на тъй наречените " управници на държавата"... а именно, че ВСИЧКО Е РОЗОВО и даже МНОГО РОЗОВО. Мисля, че като достатъчно ИНТЕЛИГЕНТНИ хора, както сте се описали Вие разбирате какво имам предвид :)))
Написах това по повод на Вашата обява за - машинен инженер

"МАШИНЕН ИНЖЕНЕР
Ref.No 1515
Описание и
Изисквания Инженер машини и съоражения.Изготвяне на оферти,количествено стойностни сметки.Компютърна грамотност:WORD,EXEL,AUTOCAD
Категория Производство
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място Пловдив / Област Пловдив / България
Дата 08.04.2008
Заплата 800 BGN на Месец

Лице за Контакт христо костадинов
Email [email protected]

Организация Мастер Стийл Профайлс АД
Тип на
Организацията Фирма / Организация

Директно търсеща служители. "

Предварително благодаря от името на ВСИЧКИ ТЪРСЕЩИ РАБОТА!!!

Казано честно липсва добра организация. Дори някои хора да си признават, че има наета плява, не виждам как с подобна организация ще се задържат и по-ценните кадри/просто не го виждам/. Но пък и другия опонент е прав - че рибата се вмирисва от главата. Дори да имаме прекрасни професионалисти, средата може да ги смачка и прогони, защото с липса на диалог - казано по-точно хоризонтална и вертикална комуникация - всичко, дори и добрия професионалист се съсипва. Затова не са чудни случаите, когато добри професионалисти циклят на границата между отказване и желание да променят нещата, и честно казано повечето отпадат, защото осъзнават, че второто е невъзможно... а в същото време се шири шуробаджанащина и изплуват онези с остри лакти и афинитет към бюрократщина.

Според мен е готина фирма, ако имаш потенциал.

тука лизачите са се проявили досущ както се мазнят в офиса, а пък тоя смешник психопортретиста може би е онзи измислен психолог на фирмата, истината е , че фирмата смърди отдалече съдейки по главата на рибата, а именно ..... ......., това го казвам щото се опитах да бъда клиент на тази фирма и това беше голяма грешка

???

Не съм емоционален тип човек,но написаното от "???" ме предизвиква да изразя мнението си - най-вече заради работещите в "МАСТЕР" "хайвани".
Уважаеми "???" , когато истинския човек не успява да се реализира,първо търси причините в себе си.Ти обаче определено не си от тази порода.Тогава потърси "обективните" причини - гени,първи 7 години,следващи 15 години и по-нататък-една явно неуспешна кариера,за която естествено са виновни всички други,но не и ти.
Недоумявам как нагло обиждаш "хайваните" знаейки,че лъжеш на 100% за образованието и способностите им - все пак ти си работил за кратко време с тях.
Дотук с емоциите.
"МАСТЕР СТИЙЛ ПРАФАЙЛС" е класирана под №14 в "топ 50" на най-динамично развиващите се компании в България за 2006 година,като е увеличила приходите си от 2004г. до 2006г. четири пъти/справка-класацията на "Капитал" за 2006 година/.
Основната заслуга за тези резултати е на "комплексирания човечец",активно подпомаган от "изперкалия невротик"
Приемам за нормално,че при такова развитие други дейности,като например подбора на кадри закъсняват,така че е съвсем нормално в такъв момент да се набира и "плява".
За скалата за оценка в този сайт.
Заплащане - според постигнатите резултати.
Уважение - когато си професионалист и уважаваш другите,уважават и теб.
Привилегии - безспорни - по-добри условия при кредитиране за всички,собствен транспорт,служебни телефони и т.н.
Фирмена сигурност - за тези,които могат и го доказват.
Съотношение работа/свободно време - в поза на работата,но все пак за това сме тук.
Потенциал за развитие - дори не е необходимо да се говори.
Местоположение - съвсем нормално,в промишлена зона.
Компетентност на колегите - все по-висока.
Работна среда - за една част служители - перфектна,за останалите се работи усилено по усъвършенствуването и.
Това е моето обективно мнение и понеже смятам,че времето на анонимните писма би трябвало да е отминало:
Казвам се Йордан Дончев и работя в "МАСТЕР" ОТ 2005 година.
В крайна сметка,уважаеми търсещи работа,проверете и изводите направете сами!

Ne iskam da pravja komentari otnosno sobstvenika ili po to4no izpylnitelnija direktor i tyrgovskiaj direktor,za6toto ne e eti4no sprjamo tjah,a i ne smjatam 4e sym 4ovek kojto trjabva da im davam ocenka.
Sled kato rabotja vyv firmata ot 4g. moga da kaja 4e za tozi kratyk period sym uspjala da se razvija i dokaja i ot pyrvona4alno postypila kato operativen s4etovoditel v momenta sym glaven s4etovoditel na Maser Steel Profiles i smjatam 4e tuk ima pole za izjava stiga da imash jelanie i ambicii,e normalno e ako ti lipsvat da ne uspeesh i da pi6e6 gluposti za firmata,samo 4ovek kojto ne moje da postigne sam ne6tata moje da govori takiva absurdni ne6ta za ostanalite.Smjatam 4e ne sym ”lizala zadni 4asti” na nikogo,za6toto ne sym ku4e,a sym 4ovek kojto ima dadeni zalojbi,koito ne smjatam da komentiram i ne sym ot horata bez obrazovanie,naprotiv vsi4ki vyv firmata sa s vis6e obrazovanie ot sredno upravlenskija ekip,a i ot vis6ite menidjyri sy6to i sym 4ovek uvajava6t sebe si,za6toto v protiven slu4aj bih napusnala i dejstvitelno ima kyde da otida,za6toto smjatam 4e vseki 4ovek ,znae6t vyzmojnostite si trjabva da ima uverenost da go kaje tova.Otnosno “tyrkaneto na stolovete” dejstvitelno se raboti dosta,no ne mislja 4e ima razviva6ta se kompanija,v kojato da ti davat darom pari bez da rabotis6 i smjatam 4e vseki polu4ava tolkova,kolkoto e pokazal.Iskam da kaja 4e atmosferata ne e podtiska6ta,a naprotiv dosta priatna,razbira se s malki izklu4enija ponjakoga,porodeni ot dinamikata v rabotata i vinagi moje da sre6ne6 usmihnati lica na mladi hora i kolegi,koito 6te ti pomognat, kogato si v truden moment.I kato za kraj iskam da kaja 4e tova e edna dosta razviva6ta se kompanija s prosperitet i bydeshte!

Бързо развиваща се и добре стояща на пазара фирма.Относно заплащането мисля че е обективно спрямо натовареността и качеството на работата.А за самата работа мога да кажа,че се работи здраво,който не му стиска да си търси другаде.Който не познава собственика на фирмата и Б.А. по-добре да не дава мнение,излиза клюкарски грозно направо жълти страници.