МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД /img/frontend/nomap.png"

МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД

И аз мисля, че е много зле в тази фирма!

Колеги, май някой от вас не са прочели правилата за писане на мнения.

Моля просветете се сами :

1. Уважавайте себе си, за да ви уважаваме и ние!
Пишете коментарите си така, че да не се срамувате от тях по късно. Ако избягвате дребнавите нападки и пишете по съществор мнението ви ще има по голямо влияние.

2. Пишете културно! Пишете на КИРИЛИЦА!
Ругатни и расистки изказвания няма да бъдат толерирани. Коментари съдържащи личностни нападки и цинизми ще бъдат изтривани. Не пишете коментарите си само с главни букви.

Въпрос - Вие тук се опитвате да помогнете на хората да преценята дали Мастер Стийл Профайлс АД е правилното място за тях, или да омърсите името на фирмата и нейните мениджъри и служители?

Относно заплатите на "търговските агенти", изглежда някой от вас не са добре осведомени, но това показва колко добре информирани са те и на други теми засегнати в този форум.

За хората, които почесват глави като четат изложените мнения и се чудят да кандидатстват или не ще кажа следното - обадете се и проверете сами ;-).

Ние, глупчовците от Мастер-а пожелаваме на всички фенове и злонамерени личности много здраве и успехи!

Бъркаш критиката с критикарството. В критикарството няма нищо позитивно, защото целта на онзи, който я отправя, е негативна. Позитивна е критиката, тя винаги е директна. Какво позитивно може да има в един камък, хвърлен от някого, който се крие в тълпата (в мрежата)?! Единствената му цел е да разруши, да удари, да нарани, а не да помогне, да вгради, да поправи... Ти си един от тълпата, който хвърля камъни. Сега хвърляш по един, утре ще хвърляш по друг... Тълпата няма лице, не е личност - за какви личности и еволюция говориш тогава, щом като на теб ти е чуждо това като начин на живот?! Ти си единствено част от тълпата...

КЦМ не е критерий за успяла фирма. В Мастер има открити нови работни места, КЦМ скоро няма да съществува. Няма да съществува поради некадърността на ръковдството си, което се обгражда със себеподобни и всички те заедно доведоха КЦМ до сегашното положение на колапс и агония. Инерцията отдавна спря там.

Много си далече от това, което става в Мастер, но доста добре описваш себе си. По онова, което ти си фантазираш за някого или за нещо, което е непознато за теб, можем да разберем какъв/каква си ти всъщност ;)

дай да се пренесем на друго място, тук е некоректно да продължаваме в този дух, а :)))

skype: gatta_ellt

Това вече наистина минава всякакви граници! Не знам дали чета форум или вестник "Шок"!

Дами и господа, спрете да плюете, изказвайте се аргументирано и конкретно (ако можете, разбира се). Престанете да давате квалификации на хората, без да ги познавате достатъчно. А ако имате претенциите да ги познавате, имайте и смелостта да се изправите пред тях и да им го кажете.

Наистина не ви прави чест!

Темата за Мастера ли е или за служителя Дишлийски??? След като обвинявате някой извадете конкретни факти... и ги кажете където трябва. Ако не го правите вероятно обвиненията ви са неоснователни и просто сипете лични нападки!!! Разберете все пак, че ако някой не се справя с нещо шефовете му са първите хора които ще го забележат...съответно общите работници, пишещи във форума са последните :). Щом човека е там и си върши работата и си получава заплатата проблеми няма!!!

Вие не сте в час въбще, които си давате мнението. Като последен опит да дам доколкото мога обективно мнение, ще препоръчам на г-н мениджъра по човешките ресурси да даде задача на всички, но не елементарна, като какви сметки се използват за осчетоводяване на разходи за материали например, а да даде няколко задачи като например какво е ВОП, ВОД, износ, внос, защото да ви кажа точно тая част на счетоводството е куцала бая яко последните години, и има стотици хиляди левове попиляни по ДДС-та на митници, без да е ползван данъчния кредит. Няколко още казусчета по закони и теории и ... естествено съставяне на отчет, по зададена ОВ. За момента сигурно само 1-2-ма ще се справят по-добре от Станислав. А всички, които го плюете, сте направо жалки.

Аз работих доста време във фирмата. Всеки е човек на някого! В интерес на истината и аз мисля, че Станислав Дишлийски за нищо не става! Той дори не може да разбере какво му обясняват шефовете, когато му поставят задачи, не може да работи в екип и повече говори отколкото действа. Голям мазник изглежда и нищо чудно, че е бил уволнен за несправяне с работата от предишния му работодател.
Човешкия ресурс е най-набрусучения човек, който съм виждал. Не изслушва. Абе, ужас...

Личните нападки не са особено полезни, особено когато идват от хора, които очевидно се представят за нещо, което не са (т.е. външни за фирмата лица). Въпросният г-н Дишлийски е симпатичен и незлоблив тип, за разлика от тези, които са го оплюли. Освен това поне малко (или повече) си разбира от работата, а има хора, които хем са некадърни, хем са и лицемерни.

И за другия колега ще кажа нещо за да го защитя - още много ще има да роптаят срещу "новия" мениджър по човешките ресурси. Защото най-сетне се намери някой, който да задвижи система за реално оценяване на кадрите, особено на търговците, не само според направените продажби, но и според събраните пари от клиенти. Защото не може да си ТОП-търговец /за каквито се мислят някои/ докато раздаваш стоки на вересия или поръчваш ли поръчваш, ли поръчваш стоки, които после залежават, а ти отчитат само направените продажби, пък и те да бяха кой знае какво.....

Na men taka i ne mi stana yasno za koi ofis na firmata sa napisani mneniyata. Plovdiv, Burgas, Vealiko T&rnovo ili Stamboliiski...
V momenta ima svobodna pozitziya v Plovdiv za operativen schetovoditel. Nyakoi mozhe li da dade po-podrobna informatziya?
Shte vi b&da blagodarna!

Моля, кажете нещо и за работното време, заплащането и така популярният вече социален пакет, знам че за всяка дейност е различно, но поне дайте един пример