МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД /img/frontend/nomap.png"

МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД

Кандидатствам за работа във фирмата и ме интересува коректни ли са работодателите (Бичеви),навреме ли се изплащат заплатите, каква е атмосферата,толерират ли се доносниците, с две думи струва ли си да започна работа в като асистент в администрацията ? Благодаря предварително за информацията!

Това е най-ниско платената фирма, заплатите се бавят с 2 месеца назад, минават 2 месеца подхвърлят ти някой лев и после чак след 20 дни, общо взето когато на шефа му хрумне тогава се плаща, няма такива ТОЧНИ дати за аванс и заплата-това са си екстри, много слаба организация на товарите в страната и чужбина, все товара не е готов, чака се, все си в преразход с нафтата....Не започвайте в тази фирма за нищо на света, освен ако нямате много здрави нерви и ако не искате да се храните с въздух, защото парите са....рядкост

абсолютна несигурност, ниско заплащане , забавяне на заплатите,ако си потърсиш правата те уволняват - ТОВА Е МАСТЕР в момента

Пожелавам успехи на фирмата и най вече на спедиторите!!!

Здравейте! Тъй като се интересувам от работа в горепосочената фирма(кандидатствам за работа),а мненията от по-ранен период са по-малко-моля,кажете наистина ли това е такава "гилотина" (към сегашният момент) ,както е описано в повечето мнения от предходен период? .Моля,някой запознат да каже,тъй като съдейки от моя гледна точка обявите актуализиращи се през седмица в сайтовете за работа не оставят приятно впечатление,освен ако не се извършва мащабна промяна в компанията.

Сламката, за която ще се хванеш и след месец ще ти кажат - не си достатъчно добър или просто нямаме нужда от нов търговец.... Липсва коректно отношение към служителите във фирмата. Толерират се интриганти и лицемери......

ако сте изпаднали в състояние на безизходица
това е ''сламката'' на вашето спасение Удавници

Уважаеми г-да Бичеви, текучеството на кадри /базата във В.Търново/ от Вашата фирма се дължи на взаимотношенията между ръководител база и подчинени. Проблема е от много години и се нарича Елена Бъчварова. Въпросната г-жа не приема факта, че може да има по-заещи и по-можещи хора от нея. Нейният принцип е:Аз и никой друг пред мен. Доста пъти преиначава нещата в своя полза, въпреки, че са заслуга на нейните колеги.По този повод мога да Ви кажа, че доста от клиентите не желаят да пазаруват от база В.Търново, тъй като неискат да комуникират с г-жата.Ако все пак за Вас е важно оцеляването на базата, вземете навременни мерки.
Препоръчвам ви го искренно!

Бяхме клиенти на тази фирма, но вече се отказахме да работим с тях по две причини.Първата е, че имат много недружелюбна /бих казала неграмотна във всяко едно отношение/ ръководителка на базата и  втората причина е високите цени.Във врема на криза смятам, че трябва да имат много по-гъвкава политика по ценообразуването.Също и хората който работят в тази фирма трябва да са на ниво, а тук и това липсва. Името на въпросната г-жа е Елена Бъчварова.

Незнам полезно или не, но е факт доколкото виждам, че В.П. вече не е главната счетоводителка.... и за нея полезно и за фирмата също.... проблемът е друг - трябва да изкарат една счетоводна грамотност шефовете.... А и освен това - мисля, че е абсолютно задължително да почнат да ценят кадрите си, според това което вършат, не според това, което не могат да свършат защото са натоварени на 110%, а главната счетоводителка например иска да ги натовари на 115%. Ако шефовете имаха по -преки впечатления, а не опосредствани чрез този и онзи.... или поне няколко различни канала за получаване на информация, щеше да е друго. Надявам се счетоводството да се развива и да става това, което трябва да е счетоводния отдел на Мастер.