МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД /img/frontend/nomap.png"

МАСТЕР СТИЙЛ ПРОФАЙЛС АД

Много жалко за счетоводният отдел разбрах че тази новата главна счетоводителка ви разказва играта но нещо да споделя разбрах за нея че нищо не струва в предишните работи на много хора е изяла хляба. Винаги от начало се приставя любезна надмена много компетентна и във времето се разбира че нищо не струва от колкото се преставя .Задаите си сами въпроса защо е напуснала предишната работа за да дойде в Мастер Стийл Профайлс АД.

Това е фирмата от която все още сънувам кошмари и ме побиват тръпки. А мина доста време... Един съвет към тези, които са се насочили към Мастера - не правете компромис със себе си, времето си, уменията си и нервите си! Ще съжалявате! В тази фирма се толерира единствено безропотното послушание, лицемерието. Обстановката е тягостна, възуха с нож да го режеш. Дано след като Бичев не учавства в управлението възможно е нещата да са се променили, но дълбоко се съмнявам, защото комплексите се предават по наследство... Изключително достойни и креативни хора напуснаха, защото в тази смехория, наречена фирма, се ценят не качествата на хората и служителите и кой с какво може да придоносе, а това кой колко е послушен... За собствени идеи ЗАБРАВЕТЕ, там не е позволено, защото по този начин натривате носовете на Босовете, че мислите повече от тях. Бичев, Чемишев, Апостолов - съжалявам ви!!! Далече няма да стигнете, това ви е тавана на компетентността, поне се вслушвайте в опита и идеите на кадрите, които са ви направили реверанс, като са дошли при вас....

Няколко неща за фирма "Мастер" . Относително нормално заплащане , работна обстановка - не искам да си спомням дори. Изключително спокойна на пръв поглед , но ужасно лицемерна. Колеги - хора , които могат да успяват само с конфликти и портене пред шефовете. Като цяло голяма и стабилна фирма. Собственика дава шанс човек да се докаже, проблема обаче е , че оценката му е изключително субективна. Иска да плаща малко до средно , а да получава СУПЕР много . Няма как да стане. Мастер е фирма за някой , който иска да се учи . Мастер не е фирма за квалифицирани кадри , търсещи достойно възнаграждение за труда им. Там влизаш , скатаваш се и имитираш дейност. В прочем съвет към всички търсещи - фирма като Мастер , която пуска по 10 обяви на месец за една и съща длъжност сами си правете сметката дали искате да сте там. Относно директорката - много млада , недотам квалифицирана , без никакви качества да работи с хора , изключителен индивидуалист , който същевременно иска да се прави на човек , но не и се отдава . Знае само да топи хората и да си играе със съдбите им , все едно служителя е длъжен да търпи като животно. Съветвам всички , които сте имали акъла да влезнете в този сайт. Спрете да си губите времето и не ходете в Мастер , там нищо хубаво няма да Ви се случи. Дано съм бил полезен.

Работят усилено там в Мастер, плащат редовно, но се надявам скоро да осигурят и безопасни и благоприятни условия на труд. Служителите им мръзнат през зимата, а през лятото изпукват от жега. Но имат пръстов отпечатък за достъп...Отношенията не са изградени на база екипна работа, а на близки с началниците... Скъпи началници, започнете промяна в мисленето ви в посока оценяване на доказани работници, осигурете условия на труд и почивка, разработете социална политика. Има какво да се направи още в Мастер. Служители ви са ваш актив..

Здравейте на всички бивши и настоящи служители на тази фирма.
Прочетох внимателно всички коментари.
В момента тече обява за оперативен счетоводител, интересуват ме няколко неща, за да направя избор дали въобще да кандидатствам по обявата:
голямо ли е текучеството в счет.отдел;
гл.счетоводителка Весела Попова ли е още, доколкото разбрах от коментарите част от негативните мнения са спрямо нея;
и не на последно място - работна обстановка и заплащане

Благодаря предварително на всички отговорили

Здравейте, на всички бивши и настоящи служители в "Мастер".
Кандидатствам по обявата за външно търговски представител и бих била благодарна, ако получа малко повече информация за работата, отдела, условията, заплащане, работно време,ръководство, а и за фирмата като цяло.

Благодаря предварително.

Малко въпроси към ръководството на фирмата, но не и към г-н Бичев:
1. Много се репчехте за стари години, а сега къде сте, след като нас ни няма?
2. Защо не Ви виждам класацията сред 100 най-проспериращи фирми за 2008 година?
ОТГОВОРЪТ: Сега сте в сайтове като jobs.bg и zaplata.bg - търсите хора , но ние няма да се върнем да оправяме бакиите на бивши "другари" и "ДОНОСНИЦИ" , които всичко си преписаха на тях и обраха доверието на г-н Бичев и не само , но и тлъстите бонуси и заплати.

абе тоя от 2юни се представя за външен, но е повече от ясно, че е вътрешен човек, стига вече тъпанарщини. аре, разбрахме, че мастера за нищо не става и висящите вътре боклуци всякакси се мъчат да изкарат,че не е чак толкова зле!!!
били сме там, яли сме го, видяли сме го и с две думи е "жалка работа"

Към коментиращия /от 2-ри юни т.г./ ...
Абе, ти какво очакваш - участниците във форума ти били неясни или неполезни, админите ти не били на място ... Всеки е свободен да изразява собственото си виждане, опит, а ти отсявай, доколкото можеш. Или по-добре се пробвай, ако ти стиска. Не е критерий, че за да си УВАЖАВАН, трябва еднствено да носиш пари и с това да си и добър. Можеш да притежаваш и други таланти - всичко е въпрос на шанс и на среда. Или ти си просто един от "вътре" и ти се иска сайта да изглежда "според зависи"?! Във фирмата има текучество, обстановката е изключително /излишно/ напрегната и натеглива. Обаче, нали в България се учим, вкл. и на подобен опит. Мисля, че в "Мастер" всичко е въпрос на време. Но фирмата има модерно стоене и поглед - по всичко личи, че искат повече, но доколко ще е по-добре или на каква цена ... Този бизнес действително е труден, макар и не особено интелигентен - подобно на това и асоциациите са такива.
Така, че: носи си кръста, новобанецо! И бъди реалист!

Здравей, за каква позиция кандидатстваш точно?