Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Кандидатствам за работа в ЕНЕРГО-ПРО в гр.София за длъжност- Анализатор управление и реализация на производството. Някой може лли да ми каже нещо повече - условия, заплащане, отношение.

Любопитно ми е как Човешките Развалини намират балъци, които да работят за под хилядарка на месец, толкова ли е зле положението и как се оцелява с подобни подаяния, защото не мога да си го представя.

Основната цел години на ред е да се ебе майката на личния състав. Добри специалисти не останаха. Приемат се млади, неопитни, но ефтини. Никой не ги обучава. То няма и кой.
А иначе няма проблем, той тока си тече...Енерго винаги ще има. Кой ще работи в него няма абсолютно никакво значение. Важно е новия директор да козерува пред собственика с максимална печалба , но с минимални разходи.

Въпросната синдикалистка се движеше навремето с едни шменти-капели пласментаджии, пълни боклуци Пар екселанс, и след като ги наритаха си направиха синдикат на алкохолика, начело с един дебил. Явно все още имат разсейки тук там, след като по времето на Е.Он ги надушиха и почнаха да ги отстрелват.

Аз бих искал да кажа нещо за "човека-синдикат" -Доростолска! Човекът, който еднолично управлява синдиката. да се чували, че трябва да има секретар, касиер...все пак някакво ръководство....е, няма. Пълен диктат!!!
Човекът, който се е взел много на сериозно, забравил за какво е назначен( май си мисли че само св. пазар е работа и всичко друго е под нивото й)..когато желае тогава пристига на работа, цял ден оправя клюките и кисне на петнайстия етаж...за да станеш служител с единствени заслуги и за да се представиш за да станеш директор...Омайница, назначена за банкети...ХАХА, вервайте й!!!

Проблемът на компаниите ЕНЕРГО-ПРО Варна е в мениджмънта. Този мениджмънт, който ограничи всичко, откъдето се ограничиха процесите, и........ служителите спряха да работят. Машината е ръждясала и трудно някой ще я подкара. А и дори това да стане, ще отнеме много време. Назначават се директори и началници от външни малки фирми, на които ще отнеме дълго време само да разберат за какво става въпрос, а камо ли да започнат да работят и да станат ефективни.
Добре би било, на работа да се върнат бивши служители, които са били освободени, защото са били неудобни, напр. в РМС, АМ.
Успех на изпълнителния директор, голяма работа го чака.

Не ви е коректен въпроса, спрямо София или някоя дълбоко провинциална дупка, спрямо Варна ли се прави сравнение, където нещата откъм нивата на заплащане са забатачени. Вижте мненията и цифрите спрямо позициите във форума и си направете сметката. Иначе по отношение на стари и нови к....и, енерго про е една ковачница на кадри, но там са останали само чукове.

Здравейте , за първи път пиша в този сайт , искам да се обърна към служителите на “ Енерго -Про Варна”
Мисля да кандидатсвам за позиция , в гореспоменатото дружество.
Интересуваме как е заплащането , добро ли е спрямо заплатите в България ?

Няма как да бъдат мотивирани служители, които едва изкарват месеца със заплата, която получават.
По повод старите и новите кадри искам да добавя, че новоназначените служители, които все още не са запознати със спецификата на работния процес, не познават програмата на която се налага да работят получават по-високо заплащане за труда си!
Има нещо сбъркано във всичко това!
Аз лично, вярвам в Г-н Ангелов, че ще успее да превърне компанията във място в което всички се гордеем, че работим!

Да информирам новия колега: само с нови к.... също не става. Трябва оптимално разпределение на ролите между нови и стари. А и да Ви кажа честно, той и бардака вече не е толкова нов... Има ситуации в които със сигурност старите кримки от позицията на житейския си опит ако щете, могат да бъдат мнооооого полезни. Не ги подценявайте!
Бъдете здрави всички!