Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Четох мнения и се забавлявах.
Искам да кажа следното: Фирмата трябва да промени отношението към служителите си. Това може да се случи с нов директор ЧР, човек, който е бил в голяма фирма и който има нужния капацитет. Трябват персонални промени в директорския състав - директори, които да могат да комуникират, да знаят какви са задълженията и отговорностите на дирекцията и служителите им. Управителния съвет да започне да се занимава с важните неща във фирмата - заплати, инвестиции, цена на тока, обучения и други, а не с на кой му духа, на кой му е тъмно, на кой му е прекалено светло или на кой му скърца стола. Такива мрънкачи винаги ще има, докато нямат достатъчно работа.
Искам да работя в интелигентна фирма, да ми се уважава труда, да ме обучават всяка година.Да има ръководители с интелект, за да не се налага да правя с дни безмислени неща.Много ли искам?

Защо махнаха К. Минев? Време е да разчистят управителите РОЦ!

Най-добре забравете за Божков, вероятно ще си намери тих пристан за корабокруширали меринджеи в енергетиката, известен още като ЕСО. Притеснява ме факта, че пак броят на свободните работни места е набъбнал драстично, що така?

Абсолютно съм съгласен с мнението на Анонимен, че Божков не позволяваше на много хора да заспят! В великите си идеи той стряскаше много хора, които не можеха да мигнат и се будеха облени в пот как може да бъде измътена такава тъпотия, поредната или последната ще е тя и как да я оправят с минимални щети! Наистина ще се усети липсата му!

Може ли тези "качества" в по-подробен вариант, аз един час се смях, ама и за останалите във форума да има нещо :) За тази планета ли става въпрос? Добре, че беше Мирчев да го крепи в турболентни времена.

Няма значение от къде е,може да е бил всякакъв,но е факт за идеите му спрямо компанията и служителите като цяло, дано се намери такъв човек с подобни качества!

До последния анонимен: Божков беше парашутист, фурнаджийска лопата и депесарска подлога, прост и ограничен търговищки селянин, който оцеля толкова дълго благодарение на статуквото. Но тя, самата Варна тотално се провинциализира и профанизира, като се напълни с подобни образи от околните дълбокопровинциални кочини.

Каквото и да се приказва Божков не позволяваше на много хора да заспят. Според мен той беше двигател с много идей и собствено мнение. Смятам, че ще се усети липсата му.

Кога ще уволнят управителя на Търговище и Шумен? Да побързат че работата е много зле

Без Мая Иванова може да няма разлика ама без Б.Божков много неща ще се променят в мрежи. дано да е за добро или ако не - тогава ще усетите липсата от работата му а тя не беше малко. Дано изпълнителният не спре до тук.