Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Ама как няма да се гаврят ,малешкова с години са се гаврили с нея ,като е била рецепционист в хотел.Сега си избива селските комплекси горката/от добрич.Човек ,който уважава себе си няма как да се държи с неуважение към кандидатите,които междувпрочем са и по - квалифицирани от нея и от другите "интервюиращи".Явно целенасочено стопират по - квалифицираните кандидати.

Отностно кандидат-колегата, който е ходил на интервю. По принцип, като кажат, че ще те уведомят за отоговора си и го правят - дали с мейл дали по телефона. Може да има причина да не са те уведомили все още, (ако не са минали 3 месеца, откакто са обещали). Примерно някой директор да е в отпуск или пък да пробват други кандидати, който са харесали повече от теб, дали ще им вържат и да чакат, ако някой отпадне да поканят теб ... примерно. Вариянти и причини бол. А това дали имаш роднини и приятели у Енерго-Про или нямаш ... приеми го така, че е плюс да нямаш, шанса да те вземат е по-голям. Не знам какава фобия ги гони, но от известно време тенденцията е да не се събират роднини, приятели и т.н. на едно място. Иначе, аз съм от скоро (година и нещо) и по мой няблюдения връзко май трябва да отидеш от един отдел в друг или от дирекция в друга, примерно ако си решил по някакъв начин да се развиваш. За да започнеш работа ти е нужен късмет по-скоро, защото тези дет правят интервютата в повечето случаи са там да се гаврят с хората. Да ги питат за закона на Ом, дали са свързвали електромер, какво мери електромера и някви други подобни, че да изглежда, че работата в Енергото е по-сложна от всичко на света и да се почустваш малък, незначим, некадърен и недостоен да работиш в Енергото. И докъде стигнаха нещата ... Енерго-Про да се бори за приза "Компания с най-голямо присъствие в жобс.беге." П.С.: Тези дни прокараха някаква инициатива "Служител на годината". Добре ама ако нещата продължатват да се развиват така, скоро може да трябва да правят и конкурс "Бивш служител на годината". Успех на всички настоящи и кандидат служители на "Енерго Про" и дане скоро да я продадат тази компания на някой, на който ще му пука за служителите и ще се отнася към тах, като с хора, а не като с ресурс.

Здравейте! Въпреки, че прочетох негативните коментари, все пак, реших да отида на насроченото интервю. След 40 минутно събеседване и последващите след това тестове, ми беше казано, че до 2, 3 седмици ще получа обратна връзка от тяхна страна. Уви, институция с утвърдено име, но празни обещания - една от многото. След като ми зададоха въпроса - "Имате ли роднини в "Енерго-Про"?", се сетих за коментарите по-долу и за "дебелите връзки", които ще са ми необходими. Не, че нямам, но трябва ли всичко в България да се постига по този начин?!? И все пак, оставяйки на страна връзкарщината, не мисля, че е толкова трудно да се препрати един мейл на всички кандидати, за да удържат на обещанието си.

Работодателя е подробно обсъден. Я кажете две думи за синдикатите? Тези невероятно умни и всеотдайни хора,защитаващи интересите ни с цената на живота си!За колко ни продават тези самоизбиращи се вечни софраджии? Дали им бутат пари или душевната утеха, че не може да им бият шута(уж) им стига? :)))

Като не могат,да си ходят .То и аз може да имам желание да управлявам самолет,ама като не мога ?Има достатъчно компетентни ,които не само искат ,ами и могат.

Май пак има раздвижване в Доставки и отново си търсят специалисти. Раздвижване, раздвижване и течение на дванайстия етаж хихи. След семейство делеви/умишлено с малка буква/, кой ще познае, кой си тръгна!?

На кандидата за работа в Добрич, ще кажа:Ако си закъсал, кандидатствай. Ако имаш възможност, избирай друго място.Ако си не много работлив, не инициативен и послушко, това е твоята фирма. Но ти си млад, опитай в чужбина.
Работата на нито един служител не е много, нито е трудна, макар много хора да се оплакват, че имат супер много работа.В 8:00 ч. никой не работи, работата започва след 9: 00 ч. дори в 9: 30 ч. Повечето служители са неорганизирани, а хаоса става пълен напр. от правилата за подпис, виждал съм фактури с по 25 подписа на гърба на фактурата; от разрешение за извършване на определена дейност, което се получава след много дни; от безумна бумащина в 21 век /всичко се разпечатва на хартия при положение, че може да бъде електронно/ и много,много други причини, но най-важната от тях е ,че ръководителите са хора без капацитет, но имат желание.Това значи, че искат, ама не могат.По тази причина Хората масово са демотивирани, никой не е в състояние да ги накара да
работят.Затова не се сърдете, че този и онзи е некомпетентен. Когато имаш капацитет за две, работиш за две. Нали Трабант не може да върви колкото Бугати Вейрон, дори шофьора много да иска.
Чакам собствениците да се позаинтересуват не само от печалбата.
Не че не се интересуват, но се случва когато
положението стане трагично, напр. по времето на Желев и престъпното поведение на Одита.

Здравейте. Гледам от известно време за Добрич се върти обява за Специалист Измерване. Споделете нещо за тази позиция. Работата трудна ли е, тежка ли е? Защото изискванията не са особено високи, покривам ги всички без стажа, а в същото време не ме поканиха на интервю. А как да имам стаж в измерването, като електромери има само в Енерго-Про. Та чудя се дали да се пробвам пак или няма смисъл да хабя ресурси и да тая празни надежди. Кажете и как се движат заплатите за тази или поне подобна позиция.

С други думи, тези които ги напуснаха в края на 2012 г. или сами си тръгнаха се оказаха най-големите късметлии, а останлите, които слугуват и ратуват са за панахида :)

Малешкова е некомпетентна,с много връзки е назначена вероятно.При покана за интервю ,може да си канидатствал за 3 позииции,но тя не ти казва за коя точно те кани,връзката по телефона "била лоша",връзката като е лоша,си я помолил да повтори и тя ти казва само от коя компания те кани и за кога,но не и за коя позиция.Явно има доста роднини,съселяни/от добрич /,семейни приятели и тн ,които чакат за тази позиция!
Доста връзки са нужни да станеш специалист подбор,след като 7 години си бил рецепционист в хотел на албена ,3 години - офис - мениджър и си учил задочна форма на обучение на стари години,докато другите са учили 5 години редовно и то навреме.
Вземат ти и копие от диплома/моята е отлична/,не е ясно защо им е нужна,като нямат намерение да ти отправят реална оферта.
Питат те и дали имаш здравословни проблеми,също некомпетентно,това е лична и конфиденциална информация,изобщо интервютата са проформа!