Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

kade sa tiq kurvi ot sindikatite za6to ne ni organizirat
tui si e giv fa6izam
zapreli4ahme na kontacionen lager
HAIDE SINDIKATI SABODETE SE

Здравейте на всички доволни и недоволни предстои ми интервю за работа за позиция Електромонтьор по поддържане и ремонт на електропроводни линии и мрежи, трафопостове и СТИ!обадиха ми се изненадващо за другия ден демек за утре и ми е притесно какво ще ме питат да се подготвя малко защото не съм го практикувал а от училище мина доста време и сам позабравил!Моля СПЕШНО ако някой е бил на интервю скоро да сподели!Благодаря много!

12 skatavki
4 ba4kera
25 procent vadqt zaplatite na 75

ami da napravqt atestacii
i da mahnat pensionerite

При нас в Шумен в базата има по двама охранителя на ден дето цял ден си чоплят носа,то няма кво да правят.Ама те викат те вашите са решили тъй.Да махат таз охрана и ето пари за монтьорите.

Аз съм извън ЕНЕРГО-ПРО от няколко месеца и мога да кажа следното:мрежата в циганските квартали е изградена не както трябва и предлага достъп за кражби на ел. енергия. ама вместо туй да се оправи, вътре в таблата някой глупак сложи СОТ от който никакъв ефект няма само се дават едни пари.Управителите туй да помислят, да помислят да вдигнат заплатите иначе лошо ви/ги чака.

Здравей, колега! Не се притеснявай от интервюто, защото младостта не е порок, а и в много от случаите като твоя (на 27 години) е нормално мотивацията да е водеща пред професионалните заложби. Това което мога да ти споделя от опит е, че през последните години в тези интервюта субективизма и пристрастията предопределят избора и конкурсното начало остава на заден план. Аргументирам се с това, че в повечето случаи избора обикновено се прави от длъжностни лица с обременено и изкривено мислене, които са подвластни на чужди интереси и робуват на стари порочни практики. Всичко започна с привличането на корпоративно зависим мениджмънт, които не познавайки естеството на работата решиха да влияят на политиката по подбора. Това неимоверно се отрази на приемствеността в компанията и след 2008г. тя постепенно започна да изчезва. Професионализма в работната среда осезаемо се промени и започна да придобива съвсем друго измерение в тези компании. Но, все пак в тези компании има още читави и достойни хора, които могат да променят нещата към по-добро. Надявам се новия мениджмънт да заложи и да повярва в техния опит. Моя личен съвет ако бъдеш допуснат до интервю е да си по самоуверен и откровен в изказа си, което ще ти даде предимство. Млад си времето е пред теб и ако Енерго-Про не те оцени в страната вече има достатъчно възможности за реализация. Лъскавия фирмен имидж, високите доходи, хубавите коли и офиси някой път са измамни и невинаги означават щастлива професионална кариера! Има обстоятелства и факти в личностен аспект които са свързани например със здравето, колегиалността и уважението на работното място, които специално в тази компания трябва да се оценяват и зачитат преди да се съгласите да се обвържете с договор за работа. На добър час и дано имате късмет по-бързо да се реализирате...

Здравейте на всички!Много се извинявам за правописните грешки в последния пост,просто писах от телефона и бързах много сигурно сте си помислили че съм някой неграмотник!Няма ли поне някой който да ми отговори на въпросите?Ще съм много благодарен!Искам да се подготвя за евентуално интервю за работа а не знам как и с какво!

Здравейте на всички чета коментарите за формата и гледам че повечето са негативни,искам са попотам нещо и предваеително благодаря!става дума за това че в моя град има авободно работно място за техник мн оскам са започна работа в енерго про значи завършил съм точно това специалноста ми отговаря точно за позицията млад съм на 27г имам голямо целание за работа за съжаление нямам стаж,имам ли някакъв шанс да ме поканят на интервю и съответно да ме вземат на работа?Много се притеснявам за рова интервю какво ще ме питат и тн.вярно учил съм го но съм го позабравил сигорен съм че в процес на работа и с желание всичко се постига.Ако някой може да ми каже по подеобно за какво става въпрос да мога да се подготвя за интервюто,благодаря много!

HR - не е дребен служител.Бил/а съм на интревюта в големи банки в София,а и не само там,и HR се държаха компетентно и много любезно.Не е важно какви др проблеми имат Енерго - про,но не може в цяла Варна да няма за тях един що - годе свестен HR,който поне да се държи достойно и уважително с хората/кандидатите.