Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Мазните ни синдакалисти дали са намазали поне?
Дали са им бутнали по някоя пара.

Колеги, я си спомнете кога за последен път получихме 13-та заплата, кога за последен път се актуализираха възнагражденията и условията на труд? След това си дайте отговор в каква фирма или по-точно ферма работим, като негри. А и не е ясно въобще кой е собственик, щото тия всички са бушони...навити с тел

Браво,едно голямо браво отново за лъжите.
За поредна година сме излъгани,че ще има промяна на заплатите и още по голямата лъжа беше,че ще има 13та заплата а накрая едно голямо НИЩО.Не не е НИЩО а поредната голяма ЛЪЖА.
НАЙ ДОЛНАТА И СКАПАНА ФИРМА !

tiq totalno otka4iha
kade sa tiq kurvi ot sindikatite za6to ne ni organizirat
tui si e giv fa6izam
zapreli4ahme na kontacionen lager
HAIDE SINDIKATI SABODETE SE

Здравейте на всички доволни и недоволни предстои ми интервю за работа за позиция Електромонтьор по поддържане и ремонт на електропроводни линии и мрежи, трафопостове и СТИ!обадиха ми се изненадващо за другия ден демек за утре и ми е притесно какво ще ме питат да се подготвя малко защото не съм го практикувал а от училище мина доста време и сам позабравил!Моля СПЕШНО ако някой е бил на интервю скоро да сподели!Благодаря много!

12 skatavki
4 ba4kera
25 procent vadqt zaplatite na 75

ami da napravqt atestacii
i da mahnat pensionerite

При нас в Шумен в базата има по двама охранителя на ден дето цял ден си чоплят носа,то няма кво да правят.Ама те викат те вашите са решили тъй.Да махат таз охрана и ето пари за монтьорите.

Аз съм извън ЕНЕРГО-ПРО от няколко месеца и мога да кажа следното:мрежата в циганските квартали е изградена не както трябва и предлага достъп за кражби на ел. енергия. ама вместо туй да се оправи, вътре в таблата някой глупак сложи СОТ от който никакъв ефект няма само се дават едни пари.Управителите туй да помислят, да помислят да вдигнат заплатите иначе лошо ви/ги чака.

Здравей, колега! Не се притеснявай от интервюто, защото младостта не е порок, а и в много от случаите като твоя (на 27 години) е нормално мотивацията да е водеща пред професионалните заложби. Това което мога да ти споделя от опит е, че през последните години в тези интервюта субективизма и пристрастията предопределят избора и конкурсното начало остава на заден план. Аргументирам се с това, че в повечето случаи избора обикновено се прави от длъжностни лица с обременено и изкривено мислене, които са подвластни на чужди интереси и робуват на стари порочни практики. Всичко започна с привличането на корпоративно зависим мениджмънт, които не познавайки естеството на работата решиха да влияят на политиката по подбора. Това неимоверно се отрази на приемствеността в компанията и след 2008г. тя постепенно започна да изчезва. Професионализма в работната среда осезаемо се промени и започна да придобива съвсем друго измерение в тези компании. Но, все пак в тези компании има още читави и достойни хора, които могат да променят нещата към по-добро. Надявам се новия мениджмънт да заложи и да повярва в техния опит. Моя личен съвет ако бъдеш допуснат до интервю е да си по самоуверен и откровен в изказа си, което ще ти даде предимство. Млад си времето е пред теб и ако Енерго-Про не те оцени в страната вече има достатъчно възможности за реализация. Лъскавия фирмен имидж, високите доходи, хубавите коли и офиси някой път са измамни и невинаги означават щастлива професионална кариера! Има обстоятелства и факти в личностен аспект които са свързани например със здравето, колегиалността и уважението на работното място, които специално в тази компания трябва да се оценяват и зачитат преди да се съгласите да се обвържете с договор за работа. На добър час и дано имате късмет по-бързо да се реализирате...