Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Аз пък съм нов, но ако са вярни нещата, които чувам за напусналите служители, то се чудя защо не се е случило доста по-рано...

А и знаете приказката за новия бардак и старите...

Да видим

Не мога да разбера при положение че всички дирекции се задъхват от нужда на кадри, ти да уволниш стари, можещи и знаещи служители, да си ги обучил, да работят за теб дълго време и в един момент да ги изгониш.

Енерго-Про Варна е лъскава от вън само на пръв поглед, а от вътре ....... Управлението на фирмата е под всякаква критика- много зле, нито един от работещите там не е доволен. Лицемерието е в изобилие, самолюбието също. За някои служители друго не може да се каже освен -пълна некомпетентност. За хора които търсят добра реализация и бъдещо развитие Енерго-Про Варна е пълна противоположност, там освен да затъпееш и да свалиш нивото си друго няма като резултат.

Делев, не те ли е срам след всичките злоупотреби, които направи и парите, които открадна? Доста нагло и безочливо. Затворете тази страница и поне не се излагайте повече.

Подкрепям коментара на Златка Георгиева.

До Анонимните от 03.07.2019г.:

Защо мислите, че аз съм писала коментара по-долу?
Защо отново използвате името ми и се опитвате да ме вкарате в малки, долни интриги? Винаги съм казвала открито мнението си и съм заставала зад името си.
Хора, Моля Ви, не ме въвличайте в неща, които не са мой проблем. Нямам нужда да се обяснявам след 20 години стаж във фирмата, а това кой как си върши работата се вижда от резултатите му.
За мен Енерго-Про е затворена страница и гледам напред.
Бъдете живи и здрави.
Успех в работата.

До анонимната Златка по-долу:

След “които” се слага запетая. Шеф се пише за ръководител, шев и кройка е друго. За Ъпсурд няма да коментирам, но първите седем са много важни, според мен...

Господин Пеев е част от представителна извадка по отношение на трагичното състояние на здравната ни система в частта лечение на психични разстройства и раздвоение на личността.

Господин Ангелов,кога ще спре освобождаването на
хора които са били винаги всеотдайни към поверената Ви компания а в същото време в нея работят все още и се лансират хора като трите дами от дирекция доставки които дяха любимките на не безизвесния Господин Пеев а сега са протежета на сегашния си шев.Мисля,че по-голям ъбсурд от този няма да се види.

Четох мнения и се забавлявах.
Искам да кажа следното: Фирмата трябва да промени отношението към служителите си. Това може да се случи с нов директор ЧР, човек, който е бил в голяма фирма и който има нужния капацитет. Трябват персонални промени в директорския състав - директори, които да могат да комуникират, да знаят какви са задълженията и отговорностите на дирекцията и служителите им. Управителния съвет да започне да се занимава с важните неща във фирмата - заплати, инвестиции, цена на тока, обучения и други, а не с на кой му духа, на кой му е тъмно, на кой му е прекалено светло или на кой му скърца стола. Такива мрънкачи винаги ще има, докато нямат достатъчно работа.
Искам да работя в интелигентна фирма, да ми се уважава труда, да ме обучават всяка година.Да има ръководители с интелект, за да не се налага да правя с дни безмислени неща.Много ли искам?