Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

две мнения под моето е написано сигурно от фидко от човешки ресурси докато кроят с галина бланка как да спасят пропадналата си репутация. да знаете, че ви разнасяме на ухо кой с кой спи. няма скрито. не се намират така хора, моите деца. кой иска да работи вече при нас? всички си търсим работа, защото ни смачкахте. и изгубихте доверието дори на лелките от фактуриране. забравихте май, че хората в повечето дирекции работят от преди някои от вас да се родят. и като настоящ служител мога да кажа, че няма значение за кое енерго про работиш. все сме едни. и не е верно, че се опитва новото ръководство. още по-зле са. на думи само го докарват. да не мислите, че ви вярваме? нов бардак със стари .....

До последния "Бивш служител": Ти в кое Енерго - про и в коя Дирекция си работил? Явно не в Енерго-про България. И след като толкова ти е харесвало, защо си "БИВШ"? Хайде и ние сме обикаляли етажите на Кулите и знаем кое как. И като си писал Фактуриране, пиши и кои са носителите според теб на отличия с най-... кадри. И не забравяй като пишеш, че тук се чете от хора със стаж 10 и повече години и са преминали и през дъжавното енерго, Е.он и са сърбали попарата на Енерго про, ако че не могат да работят с Квази". И ние знаем кой как работи в Продажби, хайде моля...

Виждам, че има доста негативни мнения относно Енерго-Про Варна като работодател.
Повечето от тях са основателни, макар и написани по някакъв злобен начин от некадърни служители с голямо самочувствие, но трябва да знаете, че има огромно значение и в коя дирекция кандидатствате за работа, до колко самите вие сте квалифицирани и мотивирани за работа.

Ако искате да работите в дирекция, в която цял ден да стоите и да цъкате с мишката като роботи, след 10 одобрения и 20 подписа от ръководител, много ясно, че заплатата ви ще е ниска (под 1000 лв). Такава дирекция е например "Фактуриране". В нея работят 50 лелки, които не разбират дори и от excel. Работят единствено с квази, знаят в 5 клетки какво се попълва и до там. Какво очаквате?

Има и дирекции, в които трябва да се взимат бързи и точни решения, от които зависи до някаква степен и печалбата за фирмата. Там заплатите са високи, хората, които работят добре подготвени професионалисти, но натоварването е голямо.

Сами избирате къде да си подадете молбата за работа.

Имам намерението да кандидатствам за работа на позиция "СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ" и въпроса ми към Вас е следния:
Заслужава ли си заплащането за тази длъжност спрямо работното натоварване?

Благодаря Ви за вниманието, ще очаквам Вашите отговори с нетърпение. :)

Видно е, че новото ръководство иска да променя визията и имиджа на компанията пред обществото. Но, при тези дадености това по-скоро е като мисия невъзможна. Не знам как биха се случили позитивни промени, след като там останаха на служба няколко длъжностни лица с изключително компрометирано минало? Как ще се преследват резултати точно с тези имитатори на професионализъм? Кой очаква от тези илюзионисти да намаляват загуби и да се постигат резултати? Кой допусна въобще, че може да се започне да се гради имидж точно с тези които унищожиха работния дух, които лишиха хората от емоция и удовлетворение от добре свършената работа? С тези които отровиха атмосферата и откраднаха щастието от лицата на хората, които тръгваха и се прибираха с усмивка в домовете си. Недоумявам как може да се мисли, че тези деструктивни наемници и комерсиализирани протежета могат да правят положителни промени? Тези разпознаваеми лица отдавна са обладани и обременени от зависимости, свикнали са да работят в схеми и кръгове, поръчково, задкулисно и подмолно. Те от години са в бранша, имаха кадровата власт да си правят структури, да си гласуват, разпределят и разходват бюджети. Трудно ще се работи в такава среда, където все още властват недосегаеми дерибей, които си мислят, че всичко им е позволено. Няма как с такива корумпета да се постигне технически и икономически напредък, респективно по-добри финансови резултати. Това управление изглежда по нахъсано с воля за реформи, но явно и то не може да се разграничи от ТЯХ!Защо да си създават проблеми...

Пичове, те и метачите от БКС-то взимат повече от един отчетник!И са по-добре облечени!!! :)

Проблемът идва от горе,некадърно и неадекватно управление.Назначаване на хора на ръководни постове които нямат хал хабер от работата и работния процес,непознаване на материята,на всичко.От там идват проблемите,както казахте преди беше оя главоч Лалев ся тая простата складажиика Антония Свинония.Жената от къде да знае кое как става след като не е излизала от склада и сега от офиса.Лошото е че не се допитват и до старите и кадърни служители ,колкото и малко да са те вече.Знаят си само техните абсолютни глупости и простотии и после се чудят защо бягат хората и защо на всяко ново интервю за работа се избира и назначава не лошото а по малкото лошо.И всичко това е за сметка на добрия,на стария,на кадърния работник.Но запомнете-РАБОТАТА ОТИВА ОТ ЛОШО НА ПО ЛОШО ! В най близко бъдеще ще останат на работа само и единствено хора който и за метене не стават.Фирмата лека по лека заминава към пълен крах!АМИН

Колеги здравейте!!!Ех ,че идилия!!!Въпроса ми е следния.Преди години след откачени действия на една засукана дама П.Начева същата беше изгонена и в продължение на няколко години отчета тръгна добре макар и под некомпетентното ръководство на Лалев.Сега обаче дойде подобрената версия Антония.Има ли някой който да не знае какви безумни неща прокарва тази жена?Графици,почивки,работни условия,норми?На никой ли не му прави впечатление,че отчетниците почнаха масово да напускат или да се местят на други по-малко ненормални позиции.Някой от мениджмънта въобще разбира ли какво се случва под нейно ръководство и явната подкрепа от Лалев?
Разбират ли как тази жена докара служителите до напълно ново ниво на де мотивация и апатия към работния процес!!!

Кво стаа ве мишки....
отново ли останахте излъгани ?
Отново ли ви извиха вратлетата и отново ли се надупихте ?
Всички ще си останете вечните роби !!!!
Дано последва НАМАЛЕНИЕ на заплатите,вие отново няма да имате нищо напротив ...без това по цял ден барате мечовете и чопплите семки.И това ви е много.
Мишоци,айде в мишите дупки и кротувайте .

Ахахаа, какъв е тоя смешник в обслужване на клиенти? Костюмарче с развети пешове, наритан от поне 3 фирми дойде да оправя нас ли?
То вече и за плач не е. Само гротесков смях.