Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Здравейте. Прочетох доста от мненията и повечето са недоволни от заплати от управление и т.н.. След като има толкова недоволни от заплати, не видях един да е написал колко му е заплатата и от какво толкова е недоволен от нея.Ще напише ли някой все пак колко е недоволството от заплатат му , или ще продължите само да недоволствате?
Поздрави.

Отправям молба към собственика - моля да съберете информация от 7-8 независими източници за положението в компанията - за посоката в която се движи компанията, за начина по който се върши работата, за хората, които следва да управляват на 1 и 2 ниво, а не смеят да вземат решение, за да не ги изгонят от работа, за грешните неща, които са въведени преди 6-7 години, но продължават до днес, за служителите които напускат, за излишните разходи които се правят и отново няма кой да вземе решение това да се промени.Дори печалбата да ви удовлетворява, моля интересувайте се и от всички други неща, защото това е нашата фирма-вашата и нашата. И друго.... толкова ли е трудно да спрете важните хора /знаещите и можещите/, защото без тях бъркотията ще е пълна, а и в крайна сметка те са едни 100 човека. И искат по едни 100, 200 или 300 лв.за да останат, защото е глупаво да стоиш с ниска заплата, а всички /управители, директори, началници/ да питат теб кое как трябва да направят. Пожелавам на вас успех, а на мен и моите колеги пълна промяна.

Твърде ниска заплата.

Доволен!

О Роби! За кога се сетихте, късно е, то не останаха здравомислещи. Слугувайте и мълчете.

В РЦ Габрово също всички са недоволни ,но все тая...Те всъщност са разделени и на две групи....Неможещи и незнаещи...Страшба трагедия...На всеки 100 един да води има :D
НЕ рядко по коридорите може да се чуе недоволството ,но никой нещо не би предприел.Гомяма част са на заплата и само скатават ,а друга част са на кредити от които са зависими.

Колегите от Разград,Русе и Търново започват ефектива стачка,както отчета,така и техиците.
Призовавам за пълна мобилизация и обединение и по другите центрове.Нека да им покажем че не сме марионетки и пионки с който да си играят!!!

Аре ве още ще спите ли ?
Кво чакате още?
Давайте да се вдигаме да ги изгонваме тия мутри!!!!
С това мълчане и надупване промяна НЯМА ДА ВИДИТЕ !!
ДРУЖНО БРАТЯ БЪЛГАРИ В БОЯ ДА ВЪРВИМ !!!!

Мазните ни синдакалисти дали са намазали поне?
Дали са им бутнали по някоя пара.

Колеги, я си спомнете кога за последен път получихме 13-та заплата, кога за последен път се актуализираха възнагражденията и условията на труд? След това си дайте отговор в каква фирма или по-точно ферма работим, като негри. А и не е ясно въобще кой е собственик, щото тия всички са бушони...навити с тел