Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Лалев още ли е на работа?

За дирекция Доставки какво - или хубаво или нищо. Както и за Логистика. Като погледнеш сключените договори всичко става ясно, и на всички във фирмата им е ясно.Директора два дни тук, три в София- повечето неща пропуска. Две - три хубавици решили, че някой извън фирмата им е виновен. Логистика - там е тъмна и мътна, особено като взеха и електромерното стопанство. Абе кой му пука какво става, днес да мине, утре да дойде. Таз фирма има собственик, той да му мисли.

Вярно е, няма инженери, няма и да има.Докараха инженери от мобилните оператори да ни управляват, и те така започнаха, че скоро ще им берем плодовете.За първи път виждам член на управителен съвет да ходи по сградите и да казва кой къде ще работи и сградата за какво ще се ползва.За първи, и предполагам за последен. Все си мисля, че управителите трябва да се занимават с далеч по-важни проблеми като структура, организация на работа, бизнес процеси. Но това как да се случи, когато е енергетика, а не всички са вещи в нея.

1 точка

Здравейте и ЧНГ!
Поздравления за промените в мениджмънта на компанията!Поне махнаха ,част от мършата освободила много стойностни хора.Лошото е ,че няма кой да дойде вече в тази компания.Нейното реноме е под кота нула, за разлика от Е-ОН.Няма и кой да обучи новодошлите.Инженери почти няма,няма и да има.Как един неквалифициран,ще извършва работа ,неотговаряща на квалификацията му?Това е енергетика,а не баничарница.Това са сериозни проблеми.Редовно се търсят кадри.Заплатите са трагични,но поне се плащат редовно.За да излезете на пазара на труда трябва да сте можещи и знаещи.Работа има и то много по добра .Освен това е заплатена.Жалко за енергото.Поне да си върнат,част от старите кадри ама и тук трябва да се работи.

Защо спорите за съпътстващи дейности и помощни структури от сорта на Facility/Fleet Management, които основно се занимават с местене на мебели, контрол на консумацията на тоалетна хартия и обработка на пътни листове, и са далече от core бизнеса на електроразпределителното дружество, без значение как е кръстена съответната дирекция - НИАП или друго подобно.

До бившия 'настоящ служител':Моля да преоодолееш проблемите си ... и просто да продължиш напред.Не говори така за дирекцията защото по този начин обиждаш и колегите си, които все още те уважават!
Поздрави от всички ни!!!
PS:СЪВЕТ!!!Смени си настройките на сайта, защото ще продължаваме да сме наясно с анонимните ти коментари.

А за Доставки какво ще кажете?

Трябва да се вдигне щата на администрацията, която се задъхва да обслужва постоянните искания на Север

До последните два 'изумруда' по-долу:

1-во:До модерният разбирач от `мениджмънт и още нещо`
Хубаво е че за толкова много време сте схванали ценността си за компанията...а колкото до тефтерите .... разбирам кога сте успели да завършите основното си образование.

2-ро:До 'неуспялата Ванга' ..... не не НИАП, защото там в момента е единия от малкото директори, които гледат да си свършат работата, без да се мазнят или да мажат другите.

Колега, коя дирекция визираш? НИАП?