Юмена България / Юмена ООД /img/frontend/nomap.png"

Юмена България / Юмена ООД

Както във всяка една фирма в BG винаги има довилни и недоволни служители.В "Юмена"ООД човек може да се развие и да се докаже.Има достатъчно дългогодишни служители,които продължават да работят и да се развиват/както себе си така и фирмата/Проблема при нас българите е че искаме без да работим да получаваме високи заплати,е няма такава фирма която да храни"търтеи".Неможе по-цял ден да стоиш и да се ровиш в саито и да си чатиш по ICQ и всичко да е потънало в прах и да чакаш да вземеш "голямата"заплата.Аз лично работя на 90% от времето и съм доволен от това което правя,харесва ми,а когато човек прави нещо с желание накрая бива възнаграден за усилията които е положил.
Мога да Ви кажа едНо нещо:работете това което Ви доставя удоволствие,и непречете на осталите които желаят да бъдат на Ваше място!!!

В отговор на последното мнение:Благодаря,но аз не съм нито шеф на фирмата,нито съм нагласяла мнението си.Това,което съм написала е самата истина!

Защо ми се струва, че последните две мнения са много нагласени, като че ли са писани от шефа на фирмата, а не от служител. Много са напарфюмирани

Това е една от малкото фирми,в които си стурва да работиш!!!Привилегиите,които получава всеки един от нас,работещ в тази фирма са много.В Юмена всички се отнасят с уважение към теб,фирмата ни дава изключителна възможност за развитие,организирайки необходимите за това обучения.Заплащането отговаря на нивото на работа!Колегите,с които работя са също супер,радвам се много за възможността,която имам да работя и да се развивам в Юмена:)!!!Да работя в Юмена е чест за мен!!!

Да работя във фирма "Юмена" ООД ми харесва. Отношението на управленския състав е много добро. Заплащането спрямо работата е адекватно. Тези, които работим взимаме хубави заплати, изобщо не мога да се оплача. Мога и да се развивам, ако аз пожелая. Едва ли има фирма, която предлага по-голяма свобода за действие.
Прочетох отрицателните мнения и мисля, че това са некъдърни колеги, които нито искат да раборят, нито имат какъвто и да е мозък в главите си. От тук си тръгват некъдърните. Хората, които не могат и не искат да се развиват. Едва ли същите тези биха могли да се реализират в която и да е друга фирма. Рабората на сергия на Женския пазар е идеалното място за тях. Чувал съм, че на въпросните некъдърници им плащат по 600 - 700 лв., а според мен те дори не могат да ги заработят. Но това е... На некъдърните все нещо им пречи или все някой им е виновен. Пожелавам им успех!

1 точка

Zapla6taneto e mizerno nisko! Ne si struva!

Една Варненска фирма, в която шуро-баджанащината е приоритет. Заплащането е под всякаква критика. Даже една продавачка на женския пазар взима повече пари, но изискванията са високи. Работи се на официалните празници. Няма абсолютно никакви привилегии. Често се налага да се остава след работно време. Като изключим магазините, работните помещения са катастрофални. Служителите в Юмена са сигурни на работното си място, поради факта, че е почти невъзможно фирмата да намери персонал който да е склонен да работи за тези пари. Нека споменем и един от мениджърите в София - А.Ш. Това е един индивид, който може да развали деня на всеки. ИЗБЯГВАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА.

Целият проблем във фирмата е, че е семейна и поради това n-на брой некадърни роднини на собственика за закотвени по ключови места. Съответно няма база за развитие. Заплащането е ниско,с доста усилия се издейства един служебен телефон! Работното време е що годе нормално, няма извънредни часове, но тотално се пренебрегват всякакви официални празници и се работи до дупка. Не е нормално на 31 декември да се работи до 19 часа и на великден също! Колегите са точни, но нещо в цялата система куца много сериозно... Изцяло е нарушена връзката между отделните звена във фирмата. Основен принцип на действие е "Правиш каквото си искаш" Огромно текучество на хора! За една година през офисите минават по 10 човека!