Юмена България / Юмена ООД /img/frontend/nomap.png"

Юмена България / Юмена ООД

Има добри и лоши страни, както във всяка фирма. Когато ви се работи и схващате бързо, можете да успеете. Ако ви мързи и искате да чатите, ще искарате известно време и...ще пишете лоши работи тук, след като ви уволнят или накарат да напуснете. Бъдете реалисти - в нито една фирма не плащат добре на мързеливци!

Давам положителна оценка 5 на колегите с които съм работил, защото и сега се срещаме и уважаваме независимо кой по какъв път е поел.За уважението също сложих 5, защото получавах такова независимо от многото работа и караници.За мен лично Юмена си остава една чудесна книга но за жалост аз вече я прочетох.Забравете лошите неща и гледайте напред. НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА И ИМА СМЕЛОСТА ДА НАПУСНЕ И ТАКА ДА СИ РЕШИ ПРОБЛЕМИТЕ.

Здравейте, аз съм от онези както ги наричат хората „заклети до гроб” в Юмена–„ неудачниците и некадърниците които сами си тръгват и не ги уволняват”. Мили бивши колеги моля ви изровете си главите от пясъка и се огледате, спрете да си промивате мозъците а обърнете внимание на реалността. Всеки който се е махнал от тази организация е разбрал , че медала с който те оценяват настоящите работодатели вече е изработен от благороден метал а не от вид зеленчук........
За фирма Юмена мога книга да напиша, но за съжаление, ще се окаже безсмислена инвестиция, според предварително проучване купувачите ще са само 5........
Съвет за бъдещ успех : Ребрандирайте си фирмата и уволнете търговския директор.

Здрасти, Тони. Как си братче? Поздрави! Време е да .... .... ....., мисля че беше от Пловдив.... ... .... ........
Уважение за уважение!!!

Фирмата е супер - това би триабвало да стигне.... щом може кометара на кака Сийкам, който не е изчерпателен и не защитава по никакъв начин дадените оценки, да седи тука, значи и моя коментар трябва да е достатъчен за да не ми изтрият коментара :)

.... голямо хвалене му удари на фирмата.
Ти лично си знаеш за какво става дума, виждам че си разумен човек.

Ако не си звъннал на ......, да му се обадя аз, че да му покажа коментара ти. :)
Бъзикам се бе братче, да си живи и здрав, чао... :))))

До нА КочА дРагоЧа:
Напротив, фирмата става.
Че е лъскава – няма спор, но не само от вън, а и от вътре… но това няма как да се оцени от хора на който душата им смърди и се чудят как да прехвърлят своя негативизъм върху околните.
Колкото до колегите който се махат веднага и това не е вярно – с изключение на двама-трима служители, всички останали са поне на една година стаж (за Варна).
Фирмените банкети винаги са били супер яки – дори и този в Сливен, въпреки лошите материални условия на базата, купона беше невероятен, че даже и продължи цял ден повече от предварително предвиденото и въпреки, че беше наистина готино, шефа сметана, че трябва да се реваншира и го направи – изцяло за сметка на фирмата в хотел с три звезди в центъра на Балчик (и това, ако е стиснато?!?), ако някой не му харесват то това е защото той е задръстеняк…
Колкото до външната линия на телефоните – ако някой е няма, то това е защото не му се налага, явно не подържа контакти с клиенти (това е критерият, а не това дали си шеф или не). Все пак тези телефони не са за ди говориш с баба от село…
За премии – има, гарантирам, а за всяка глоба си е имало и причина….
За колите – който си ги ползва за лични си е за негова сметка, а и със СИГУРНОСТ тези хора са заслужили тази „привилегия” (в кавички, понеже това не носи само плюсове).
Колкото до обявите – искрено се надявам, че скоро няма да видите такава – , ха сега да видим кой ще се смее последен?
Парите са толкова колкото си заслужиш. Уважението към колегите е задължително. Почивките отговарят на КТ. Развитие има за всеки който има нужните качества.
Аз и моите колеги знаем защо фирмата не фалирала, ако желаеш мога ди ги кажа, но само в личен разговор.
Знаеш ли защо хората сами си тръгват и няма уволнени? - защото самата "организация" изхвърля ненужният служител, както човешкото тяло изхвърля лошите бактерии.
И никога не съм казал, както и няма и да кажа лоша дума за бивш колега.
А колкото до чата – не мисля, че това е нещо с което да се гордееш. Това ли е всичко което си постигнал в животеца си?! Да чатиш?! ОК.

П.С. ако забеляза пише се „смърди”.

За най-голямо СЪЖАЛЕНИЕ фирмата за нищо не става!!!Погледната от вън е много лъскава,но всичко вътре е толкова изгнило че ........... чак смарди.Колегите са готини и кадърни млади хора които тепърва започват да работят,и веднага щом разберат за какво става на въпрос се махат/и аз не правя изключение/Фирмените банкети ......... скапана и мизерна работа.Стиснати до нема и къде.Премии няма никакви,глоби-колкот искаш,ако имаш GSM с външна линия трябва да си някой "малък шеф",някои хора са окопирали служебните коли и си ги ползват като лични и се надуват че чак ще се пукнат.Много им порасна работата на някои хора че забравиха от каде са тръгнали/50 км. от Варна, и не само те/.ХОРА когато видите обява на "Юмена"да търсят хора сететесе че поредния служител е напуснал.Там няма почти никой уволнен,всички напускат доброволно.Няма пари,няма уважение,няма почивка,няма развитие!!!Незнам как още не е фалирала фирмата.Хората които са се задържали там или са мазохисти или са им промили мозаците вече и за тях е прекалено късно.Няма човек който да нее напуснал и да не са го коментирали,че бил некадърен и че неставал за нищо.Това е подло и под достойнството на всеки един уважаващ себе си човек.Има един който е "най-великия" и той се мисли за "Господ" на пръв поглед не прилича на просто момче но дори и малките ми контакти с него бяха достатачни да погледна през него и да прозра истината.Стига толкова от мен.......... какво то и да кажа щее безмислено,ако започнете там ...........ще разберете какво съм имал предвид.Можете да си чатите колкото си искате без да ви видят и да се скатавате/то и заплащането е такова,защото толкова се и работи/ ха-ха-ха :D

Заплащане - супер ниско, поне аз като работих тим!
Уважение - привидно, но никой не му пука за тебе, говоря за шефовете!
Привилегии - никакви, няма да забравя как имаше фирмено празненство и шефа ги накара скужителите да си плащат превоза!
Фирмена сигурност - сложих -5, ама като се замисля може и 5, стига да Ви се бачка за малко пари!
Съотношение работа / свободно време - нормално работно време!
Потенциал за развитие - почти никакъв!
Местоположение - сложих +5 щото работното ми място беше на 5 мин от вкъщи!
Колеги - млади и над средното ниво, обаче има една игра която постоянно я играят, а тя се казва "пре*би другарче"!
Работна среда - тясни офиси, стари коли!

За Юмена ООД има много да се пише. Да започнем с това, че миличкият \\\"шеф\\\" ..... е абсолютно мамино синче и хабер си няма от тая работа-за хората, които не го познават, това е собственика на фирмата. ....., язък й за парите на майка ти, с толко зор ги е ..... женицата, ама добре поне че си е осъзнала грешката и поне те държи изкъсо. Подбора на \\\"мениджъри\\\" направо убива коня-задължително условие е да целуваш задника на \\\"шефчето\\\" и да сте най-малко трети братовчеди.Та накратко казано - това е, за професионализъм и качество на продуктите и услугите не мога да се накажа да пиша. Вие си му мислете, ако ви се наложи да имате взимане-даване (май само даване) с тая фирма.