Юмена България / Юмена ООД /img/frontend/nomap.png"

Юмена България / Юмена ООД

Старото Рм обаче ще дойде лично да те види Ленче.И тогава ще видим къде ще се криеш къде пред очите ще му споделиш истината.
Когато тебе те изпратят от фирмата с бонбони и уиски тогава ще говориш че си нещо сега си една мазна подмазвачка която за нищо не става.Пълен отврат както споделят вси4ки клиенти.Лоша харизма и неприятно излъ4ване.

Сега е момента да се работи в Пловдив за Юмена. Работа има много-заплатите естествено са обвързани с количеството качествено свършена работа и доволни клиенти. Ако някой иска да си клати краката и да взима заплата-Юмена не е подходящо място за него. Колегите са супер,новият магазин е на идеално място,РМ-то не страда от мания за величие, няма фаворити, който не работи е вън от фирмата. Е заплатите никога не стигат но.... поне не ни залъгват с безмислени обещания. Истината е че има какво да се желае,но това важи за всички фирми в бранша.

Купувал съм компютри от тях в два града на България, та мога само да кажа, че са супер некъдърни, а и на всичкото отгоре слагат втора употреба части в нови компютри. Последния път видях как служителя почисти процесор с парцала за пода и после с удивление възкликна: "Хм ми той не работи?". Също много интересно ми стана като се опитаха да ми пробутат дъно с рам ДДР 1 за ДДР 2. А накрая като си поисках старите части пича ми вика: - Ми те за кво са ти ? Та с натрупания болезнен опит като клиент на Юмена /а мислех, че са стабилна фирма/ си обещах никога да не стъпвам там повече.

Дори и така да е съм съгласен.Но с такива изявления може да се разбере колко малоумен чошек го е писал и на всичкото отгоре и незапознат с нищо текущо в Юмена.
Ако са преценили че е по добре да ме няма ок!
Но пак няма да падна ниско като такива нещастници в живота като теб!!!

Йордане, интересно на какъв се правиш пак! Наистина ли мислиш, че все има някой, който да се връзва на гръмките ти изказвания? Изгониха те и това беше най-доброто възможно решение за развитието на Пловдив. В крайна сметка човек на работа би следвало не само да се тупа в гърдите, но и да върши това, за което му плащат (колкото и мизерно малко да е то).

Хубаво ми беше там , за жалост така и не разбрах защо ме уволниха ... и по лошото беше че аз разбрах от колегите си че ще ме уволняват ... и като ме извикаха от офиса да ми го кажат аз вече го знаех от колегите си . Въпреки това , мога да кажа че е добро място за работа , но с абсолютно ниско заплащане . Всички бяха точни хора , готини . Като цяло "Юмена" не е за хора със желание за реализация (макар че познавам един човек който се е реализирал там , просто е рядко срещано явление) . Ако търсите добра работна среда ... там е мястото . Успех на фирмата и на всички служители .

Данчо ти поне имаш достойнство как можа да ги напишеш тези хвалебствия като знаеш че именно ръководството ти правеше номера и то те накара да напуснеш.С какво са заслужили това отношение..според мен с нищо ...Не падаи ниско на нивото им!!!

ami mojebi za6toto vse o6te rabotqt vyv firmata,i vse o6te ne sa si namerili druga rabota i 6tot sme dolno pleme i samo pluem zad garba na horata, e za tva nema upraviq ..........

Не мога да разбера, защо всички тези който плюят не си напишат имената, ами се крият зад разни псевдоними?!?

Последното изказване е страхотно. Данчо, това изказване ти прави чест. За съжаление обаче хората са толкова озлобени, че никой вече не обръща внимание на хубавите неща. Естествено е, че в една организация има и хубави и лоши неща, но българите сме си такива, в очите ни се набива само лошото.