СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Наскоро напуснах Сити Кеш и смея да твърдя, че по-добро решение скоро не бях вземал! Бях на позицията мениджър екип, имах "честта" да работя с неуравновесени хора, които имат повече комплекси отколкото един нормален човек може да притежава. В началото всичко беше супер, докато не си изчистих прахта, която ми беше хвърлена в очите и не разбрах, че само те използват както за работни, така и за лични изгоди. Видях, че не мога да разчитам на колегите си, въпреки че аз правих всичко за тях и започнах да им играя контра, а на тях това не им хареса. Решиха да ме разкарат от пътя си, защото видяха, че не съм риба и не се давам лесно, постоянно говореха зад гърба на абсолютно всеки - клиенти, мениджъри, консултанти и т.н., използвайки от грозни по-грозни епитети. В тази работа зависиш пряко от консултантите си, тоест ако те са мързеливи, както беше при мен, ти не си хващаш таргета и пари през крив макарон, бях упрекван и за това, а аз правех всичко по силите си да ги накарам да работят и постоянно търсех нови кадри. С две думи - ако искате да бъдете тежко експлоатирани от хора, чието самочувствие е по-голямо и от връх Еверест, а нямат умствения капацитет да си го покрият и да работите за заплата между 700 и 800 лева чисто и ако имате късмета да си намерите читави консултанти, които да вземат повече пари от вас - отивайте и се унижавайте. Ще искат да обсебят дори времето, в което не сте на работа, а сте си вкъщи пред телевизора и ако не им отговаряте на съобщенията и обажданията на личния си телефон, тогава жална ви майка! График няма, бъдете готови да работите дори, когато не се налага без да ви платят допълнително и да си следите Вайбъра постоянно, забравете за другите си приложения на телефона и личните си ангажименти в извън работно време! Аз не издържах и реших сам да напусна, запазвайки морала си за разлика от други!

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Фирмата толкова е организиранa ,че си е оставила паролата за Wi-Fi на дъската в техен клип в YouTube за привличане на хора. ТОП на ТОПА.

Здравейте, дайте мнение за кредитен консултант какви са задълженията на КК и дали си струва човек да се захване с този вид работа

Искам да изразя безкрайно ОГРОМНОТО си разочарование към работещият “ мениджмънт” в зона Бургас.
Ще положа голямо усилие да запазя добрия тон, макар че никой в тази фирма не заслужава този компромис. Ходих пет пъти на интервю за въпросната “фирма” с различни хора на различни места. Цялата процедура се проточи може би повече от два месеца. Работих в друга фирма, която доста пострада от пандемията и търсих нова алтернатива, в нова сфера, с нови възможности. Не бързах с избора, макар че бях със заплата под минималната, исках да намеря нещо, което да удовлетворява търсенето ми.
След последното интервю в Сити Кеш със зоналния мениджър за град Бургас( няма да конкретизирам имена), той се извини няколко пъти за неудобството, което са ми причинили с толкова много разиграване и иска да ме наеме на позиция “мениджър екип” за един от офисите в града. На тази позиция е имало друг човек, който обаче не се справя и е в процес на напускане. Увери ме, че работата е сигурна и трябва да задействам процедурата по напускане на бившия минработодател възможно най - бързо. Това се случи в събота на 27.02. На 01.03 вече бях с прекратен договор и готов за работа в Ситикеш. Зоналният ме помоля да си оправя всички документи, да си открия сметка в друга банка и да изчакам до 8ми понеже имал командировка в края на седмицата. На 4ти говорихме отново, за да му потвърдя, че всички документи са готови и потвърдихме 8ми като дата за започване.
На 8ми сутринта в 9:00 бях във въпросния офис, в който си мислех, че вече работя, и с ужас установих, че няма да бъда нает, по независещи от зоналния причини разбирасе и още по - естествено - не по негова вина. Взело се е решение “от днес за утре”, че човек на тази позиция няма да бъде нает на този етап.
Моите искрени уважения, но няма сила, която да ме убеди, че един зонален мениджър няма представа, че съкращават щат в поверената му област!!! Или лъже, или е достатъчно ниско компетентен и добра “ пионка” , за да е удобен някому.
Пожелавам успех на всички фирми с подобни “управници” .. скоро и те ще стигнат дъното .. където ме пратиха и мен. Разликата е, че при мен е временно, при тях ще е до живот!

Поканиха ме на интервю за кредитен консултант в офиса в Овча Купел! Някой дали е на ясно горе долу какви пари се получават? Има ли изобщо смисъл да започвам, доста лоши коментари изчетох!

Някой може ли да даде мнение за офиса в град Троян?

Някой да знае как стои въпроса със заплащане и отношение в офисите в Бургас ?

Пълна пародия.Подобие на Зонален мениджър,за който бранша е изцяло чужд ,го сложили да отговаря за 13 офиса.Не се търпят екипи,които си вършат работата и изкарват пари.Толерират се клюки, интриги и лъжи. Работи се до 20ч дори и до по-късно,на празници и съботи също. Постоянно обяви в джобс,качвани дори зад гърба на служители,уж с проучвателна цел-Гениално!Само,че не останаха "баламурници ",които да ви търпят.Безобразно държание и с КК.Рязане на комисиони и измислени глоби-е,ако от тях ще станете на печалба-честито! Желая ви приятно потъване.Някои хора лично ще се припознаят в коментара ми :)

От прочетеното тук, виждам, че негативните мнения са ФАКТ, позитивните са писани от хора от фирмата или близки до такива.

От отношението което изгради по време на интервю пореди около 2 месеца ми стана ясно що за паплач работи там. Става дума не за консултанти, управление ами за технически хора. Думите "тук има много работа", "стараем се да не оставаме всеки ден извън работно време ... но ако се случи си взимаш часовете
друг ден", "селският манталитет" абе тъжно е.