СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Здравейте, дайте мнение за кредитен консултант какви са задълженията на КК и дали си струва човек да се захване с този вид работа

Искам да изразя безкрайно ОГРОМНОТО си разочарование към работещият “ мениджмънт” в зона Бургас.
Ще положа голямо усилие да запазя добрия тон, макар че никой в тази фирма не заслужава този компромис. Ходих пет пъти на интервю за въпросната “фирма” с различни хора на различни места. Цялата процедура се проточи може би повече от два месеца. Работих в друга фирма, която доста пострада от пандемията и търсих нова алтернатива, в нова сфера, с нови възможности. Не бързах с избора, макар че бях със заплата под минималната, исках да намеря нещо, което да удовлетворява търсенето ми.
След последното интервю в Сити Кеш със зоналния мениджър за град Бургас( няма да конкретизирам имена), той се извини няколко пъти за неудобството, което са ми причинили с толкова много разиграване и иска да ме наеме на позиция “мениджър екип” за един от офисите в града. На тази позиция е имало друг човек, който обаче не се справя и е в процес на напускане. Увери ме, че работата е сигурна и трябва да задействам процедурата по напускане на бившия минработодател възможно най - бързо. Това се случи в събота на 27.02. На 01.03 вече бях с прекратен договор и готов за работа в Ситикеш. Зоналният ме помоля да си оправя всички документи, да си открия сметка в друга банка и да изчакам до 8ми понеже имал командировка в края на седмицата. На 4ти говорихме отново, за да му потвърдя, че всички документи са готови и потвърдихме 8ми като дата за започване.
На 8ми сутринта в 9:00 бях във въпросния офис, в който си мислех, че вече работя, и с ужас установих, че няма да бъда нает, по независещи от зоналния причини разбирасе и още по - естествено - не по негова вина. Взело се е решение “от днес за утре”, че човек на тази позиция няма да бъде нает на този етап.
Моите искрени уважения, но няма сила, която да ме убеди, че един зонален мениджър няма представа, че съкращават щат в поверената му област!!! Или лъже, или е достатъчно ниско компетентен и добра “ пионка” , за да е удобен някому.
Пожелавам успех на всички фирми с подобни “управници” .. скоро и те ще стигнат дъното .. където ме пратиха и мен. Разликата е, че при мен е временно, при тях ще е до живот!

Поканиха ме на интервю за кредитен консултант в офиса в Овча Купел! Някой дали е на ясно горе долу какви пари се получават? Има ли изобщо смисъл да започвам, доста лоши коментари изчетох!

Някой може ли да даде мнение за офиса в град Троян?

Някой да знае как стои въпроса със заплащане и отношение в офисите в Бургас ?

Пълна пародия.Подобие на Зонален мениджър,за който бранша е изцяло чужд ,го сложили да отговаря за 13 офиса.Не се търпят екипи,които си вършат работата и изкарват пари.Толерират се клюки, интриги и лъжи. Работи се до 20ч дори и до по-късно,на празници и съботи също. Постоянно обяви в джобс,качвани дори зад гърба на служители,уж с проучвателна цел-Гениално!Само,че не останаха "баламурници ",които да ви търпят.Безобразно държание и с КК.Рязане на комисиони и измислени глоби-е,ако от тях ще станете на печалба-честито! Желая ви приятно потъване.Някои хора лично ще се припознаят в коментара ми :)

От прочетеното тук, виждам, че негативните мнения са ФАКТ, позитивните са писани от хора от фирмата или близки до такива.

От отношението което изгради по време на интервю пореди около 2 месеца ми стана ясно що за паплач работи там. Става дума не за консултанти, управление ами за технически хора. Думите "тук има много работа", "стараем се да не оставаме всеки ден извън работно време ... но ако се случи си взимаш часовете
друг ден", "селският манталитет" абе тъжно е.

Не съм съгласна с това, което е написано до тук. Работя от няколко години във фирмата и съм доволна.Коректно отношение и добър колектив.

Тъжно но факт.Всичко,което изчетох е истина.Изнудване,стрес,убиди....
Искаше ми се да не е така,работата си върви и без да се всява излишно напрежение и кафги,обяснения и др.глупости.
Грубо,арогатно,пренебрежително отношение към работника,изнудване за одължено всекидневно работно време и работа през празничните дни без да се заплащат,и всичко това за има няма 1000лв.
Хора не започвайте работа там!

Кредитните инспектори са на смени ,включително събота и неделя се работи.Заплащането е под това на водещите кредитни фирми-Изи кредит ,Кредисимо и т.н. под 1000 лв е.Като цяло обстановката е кофти. Ако ходиш на интервю,имай пред вид, че най- вероятно една откачена женица ще те интервюира Стефка-мениджър човешки ресурси.Тя е за психото-изпада в кризи,реве и се излага пред хората,ама не се връзвай.В кредитен отдел са ОК като цяло.Но самата фирма не е оферта.Собственика на фирмата-Мартин Велев е син на Весела Лечева и се мисли за хванАл Господ за шлифера.Много долен човек та и хората,които е избрал за шефове са гниди.Ако не бяха връзките на мама,досега да са пуснали кепенците.Щото нито се спазва кодекс на труда, махат се хора ,с заплахи се работои.Да работиш в страх и с долни хора не е хубаво.Ама ако нямаш къде да почнеш се пробвай.