СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Поканиха ме на интервю за кредитен консултант в офиса в Овча Купел! Някой дали е на ясно горе долу какви пари се получават? Има ли изобщо смисъл да започвам, доста лоши коментари изчетох!

Някой може ли да даде мнение за офиса в град Троян?

Някой да знае как стои въпроса със заплащане и отношение в офисите в Бургас ?

Пълна пародия.Подобие на Зонален мениджър,за който бранша е изцяло чужд ,го сложили да отговаря за 13 офиса.Не се търпят екипи,които си вършат работата и изкарват пари.Толерират се клюки, интриги и лъжи. Работи се до 20ч дори и до по-късно,на празници и съботи също. Постоянно обяви в джобс,качвани дори зад гърба на служители,уж с проучвателна цел-Гениално!Само,че не останаха "баламурници ",които да ви търпят.Безобразно държание и с КК.Рязане на комисиони и измислени глоби-е,ако от тях ще станете на печалба-честито! Желая ви приятно потъване.Някои хора лично ще се припознаят в коментара ми :)

От прочетеното тук, виждам, че негативните мнения са ФАКТ, позитивните са писани от хора от фирмата или близки до такива.

От отношението което изгради по време на интервю пореди около 2 месеца ми стана ясно що за паплач работи там. Става дума не за консултанти, управление ами за технически хора. Думите "тук има много работа", "стараем се да не оставаме всеки ден извън работно време ... но ако се случи си взимаш часовете
друг ден", "селският манталитет" абе тъжно е.

Не съм съгласна с това, което е написано до тук. Работя от няколко години във фирмата и съм доволна.Коректно отношение и добър колектив.

Тъжно но факт.Всичко,което изчетох е истина.Изнудване,стрес,убиди....
Искаше ми се да не е така,работата си върви и без да се всява излишно напрежение и кафги,обяснения и др.глупости.
Грубо,арогатно,пренебрежително отношение към работника,изнудване за одължено всекидневно работно време и работа през празничните дни без да се заплащат,и всичко това за има няма 1000лв.
Хора не започвайте работа там!

Кредитните инспектори са на смени ,включително събота и неделя се работи.Заплащането е под това на водещите кредитни фирми-Изи кредит ,Кредисимо и т.н. под 1000 лв е.Като цяло обстановката е кофти. Ако ходиш на интервю,имай пред вид, че най- вероятно една откачена женица ще те интервюира Стефка-мениджър човешки ресурси.Тя е за психото-изпада в кризи,реве и се излага пред хората,ама не се връзвай.В кредитен отдел са ОК като цяло.Но самата фирма не е оферта.Собственика на фирмата-Мартин Велев е син на Весела Лечева и се мисли за хванАл Господ за шлифера.Много долен човек та и хората,които е избрал за шефове са гниди.Ако не бяха връзките на мама,досега да са пуснали кепенците.Щото нито се спазва кодекс на труда, махат се хора ,с заплахи се работои.Да работиш в страх и с долни хора не е хубаво.Ама ако нямаш къде да почнеш се пробвай.

Здравейте ,нека някой да каже - за позиция кредитен инспектор в София за /централа / какво е работното време , работили се събота и неделя ,понеже в някои подобни фирми се работи /

Здравейте,искам да попитам някой има ли информация как е положението в офисите, в гр.Стара Загора и гр.Казанлък?Поканиха ме на интервю и след като изчетох коментарите,не съм сигурна дали си заслужава разкарването..