СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Здравейте,искам да попитам някой има ли информация как е положението в офисите, в гр.Стара Загора и гр.Казанлък?Поканиха ме на интервю и след като изчетох коментарите,не съм сигурна дали си заслужава разкарването..

Пиша "мнението" си в отговор на коментара от" екип администрация".... /"Всички офиси на компанията са материално обезпечени, като за работата на „Сити Кеш“ се спазват всички съотносими разпоредби на Кодекса на труда относно (но не само) работно време, заплащане, почивки, отпуски и др." /. Как точно драга ми" администрация" спазвате всички разпоредби на КТ относно работно време? Като получаваме заплашителни мейли и обаждане от зоналните, че трябва да работим в почивни и празнични дни? Или може би като 3 поредни месеца оставяте Офис Мениджър без заплата предпочитайки да плащате актовете от инспекцията по труда? Или когато пуснем молба за отпуск и не получаваме отговор в рамките на законовия срок? А недай си Боже се разболееш, има ли болничен, който не обжалвате? Питам и отговор не чакам, глас в пустиня... Погнусена съм от отношението на мениджър ЧР и от ТД. Пожелавам на служителите от търговската структура здрави нерви, а на М. Велев скоро да си отвори очите и да види в съседните му кабинети що за паплач има. Жал ме е защото дадох съцето си в работата и фирмата беше на съвсем друго ниво при управлението й от Петя Петрова. Загубихте кадърните кадри, и ще продължавате да губите ако не се промени отношението.

Искам да благодаря на фирмата за СТРАХОТНОТО отношение към клиентите.За първи път се почувствах като боклук,обвиняем,и т.н. само защото закъснявах с вноските.Взех 1300
Върнах 3600 + много много много нерви.
Да сте живи и здрави за да ви се връща с лихвите.
На тези които искат да работят там искам да кажа-бъдете учтиви с клиентите.
Всеки има труден момент в живота и прибягва до такива кредити.
Но той е ЧОВЕК.
Не животно.
Негативите ще ги оберете вие-служителите

Точно Пацо Христов ще я затрие тази компания завинаги.Напомням че не сме в 90та година-да заплашваме служители,да ги изнудваме да работят в почивни дни и празници(без да им плащаме) и да ги обиждаме.Най не сигурния работодател.Съжалявам,но нищо добро не мога да кажа-не започвайте работа там.
Компания която не се развива,новостите са табу за ръководството и още пишат в едни тефтери на индигирани бележки. 21 век сме всичко е през компютри и онлайн.Конкуренцията изяжда фирмата и не заради работниците а ръководството.Рибата там е вмирисана от главата.Само като видите всяка седмица обяви че търсят хора в цяла Б-я трябва да ви стане ясно що за стока са.
Така че Пацо стягай си куфара и спести на Мартинчо обясненията по институции и организации защо не плащаш като ти се работи,и къде пише че може да си позволявате да се държите арогантно,вулгарно и да заплашвате.
Паляци

Имах голямо желание да работя във фирмата, но от съответният отдел за проучване на кандидатите, преди постъпване на работа- бях отказана. Нз защо. Иначе всички бяха много любезни. Само се обидих от това, че не ме оцениха правилно, но все пак съм доволна от всички, с които общувах.

Пацо Христов ще оправи нещата. Той ги усеща работите. Само му дайте време :)))

Не се лъжете. Много изхабени нерви на вятъра!!!

Zdraveite, rabotih v tazi firma 2 godini, pari iskarvah mnogo. Sega rabotq v druga firma, edvam si hvashtam bonusa. Rabotata beshe mnogo natovarena, no zatova poluchava6 mnogo pari. Mnogo gotina shefka imah. 6te se opitam da se varna pak.

в ситикеш не дават обештаното или няма дасте постигнали целите често урязват бонуса бес причина. мизерну отнояение от менижарите. повечето от тяхса отайка от големи фирми като изи и дарпат вс надоло на много слож им бият шута бес причина незнам не ги ли проверяват..тея са свързани с червена депутатка в л нейния син известен соф наркоман та се утпускат кр с самнит пари. почнете там ище разберете как е аз не издаржах и си трагнах...

Popovo li?nedei pravehme prodajbi vsichki celi bqha izpalnqwani no tq nikoga ne beshe dovolna rabotno vreme nqma ako dnes si na hula samo krqsaci. Ako movesh da prodavash I posle dasi sabirash parite togava varvi da rabotish v ofisa I inache e gotina no ako stava vapros da si slujitrlka tam se prigitvi date uvikwat vseki den.