СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Точно Пацо Христов ще я затрие тази компания завинаги.Напомням че не сме в 90та година-да заплашваме служители,да ги изнудваме да работят в почивни дни и празници(без да им плащаме) и да ги обиждаме.Най не сигурния работодател.Съжалявам,но нищо добро не мога да кажа-не започвайте работа там.
Компания която не се развива,новостите са табу за ръководството и още пишат в едни тефтери на индигирани бележки. 21 век сме всичко е през компютри и онлайн.Конкуренцията изяжда фирмата и не заради работниците а ръководството.Рибата там е вмирисана от главата.Само като видите всяка седмица обяви че търсят хора в цяла Б-я трябва да ви стане ясно що за стока са.
Така че Пацо стягай си куфара и спести на Мартинчо обясненията по институции и организации защо не плащаш като ти се работи,и къде пише че може да си позволявате да се държите арогантно,вулгарно и да заплашвате.
Паляци

Имах голямо желание да работя във фирмата, но от съответният отдел за проучване на кандидатите, преди постъпване на работа- бях отказана. Нз защо. Иначе всички бяха много любезни. Само се обидих от това, че не ме оцениха правилно, но все пак съм доволна от всички, с които общувах.

Пацо Христов ще оправи нещата. Той ги усеща работите. Само му дайте време :)))

Не се лъжете. Много изхабени нерви на вятъра!!!

Zdraveite, rabotih v tazi firma 2 godini, pari iskarvah mnogo. Sega rabotq v druga firma, edvam si hvashtam bonusa. Rabotata beshe mnogo natovarena, no zatova poluchava6 mnogo pari. Mnogo gotina shefka imah. 6te se opitam da se varna pak.

в ситикеш не дават обештаното или няма дасте постигнали целите често урязват бонуса бес причина. мизерну отнояение от менижарите. повечето от тяхса отайка от големи фирми като изи и дарпат вс надоло на много слож им бият шута бес причина незнам не ги ли проверяват..тея са свързани с червена депутатка в л нейния син известен соф наркоман та се утпускат кр с самнит пари. почнете там ище разберете как е аз не издаржах и си трагнах...

Popovo li?nedei pravehme prodajbi vsichki celi bqha izpalnqwani no tq nikoga ne beshe dovolna rabotno vreme nqma ako dnes si na hula samo krqsaci. Ako movesh da prodavash I posle dasi sabirash parite togava varvi da rabotish v ofisa I inache e gotina no ako stava vapros da si slujitrlka tam se prigitvi date uvikwat vseki den.

Здравейте бих искала да започна работа в офис Попово някъкви кординати и мнения

Еее bravo Za syshtata rabota min mesec nagore sas 220 levels bravo na firmata

Хахаха шефката дето махнахте денонощно си звъни на служителите и ги праща в другите фирми заедно с нейните хора които останаха на работа а вие си бутайте главата да работите Има още гниди да чистите и тогава бая бивши служители ще се върнат
Хаахха