СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Не съм съгласна с това, което е написано до тук. Работя от няколко години във фирмата и съм доволна.Коректно отношение и добър колектив.

Тъжно но факт.Всичко,което изчетох е истина.Изнудване,стрес,убиди....
Искаше ми се да не е така,работата си върви и без да се всява излишно напрежение и кафги,обяснения и др.глупости.
Грубо,арогатно,пренебрежително отношение към работника,изнудване за одължено всекидневно работно време и работа през празничните дни без да се заплащат,и всичко това за има няма 1000лв.
Хора не започвайте работа там!

Кредитните инспектори са на смени ,включително събота и неделя се работи.Заплащането е под това на водещите кредитни фирми-Изи кредит ,Кредисимо и т.н. под 1000 лв е.Като цяло обстановката е кофти. Ако ходиш на интервю,имай пред вид, че най- вероятно една откачена женица ще те интервюира Стефка-мениджър човешки ресурси.Тя е за психото-изпада в кризи,реве и се излага пред хората,ама не се връзвай.В кредитен отдел са ОК като цяло.Но самата фирма не е оферта.Собственика на фирмата-Мартин Велев е син на Весела Лечева и се мисли за хванАл Господ за шлифера.Много долен човек та и хората,които е избрал за шефове са гниди.Ако не бяха връзките на мама,досега да са пуснали кепенците.Щото нито се спазва кодекс на труда, махат се хора ,с заплахи се работои.Да работиш в страх и с долни хора не е хубаво.Ама ако нямаш къде да почнеш се пробвай.

Здравейте ,нека някой да каже - за позиция кредитен инспектор в София за /централа / какво е работното време , работили се събота и неделя ,понеже в някои подобни фирми се работи /

Здравейте,искам да попитам някой има ли информация как е положението в офисите, в гр.Стара Загора и гр.Казанлък?Поканиха ме на интервю и след като изчетох коментарите,не съм сигурна дали си заслужава разкарването..

Пиша "мнението" си в отговор на коментара от" екип администрация".... /"Всички офиси на компанията са материално обезпечени, като за работата на „Сити Кеш“ се спазват всички съотносими разпоредби на Кодекса на труда относно (но не само) работно време, заплащане, почивки, отпуски и др." /. Как точно драга ми" администрация" спазвате всички разпоредби на КТ относно работно време? Като получаваме заплашителни мейли и обаждане от зоналните, че трябва да работим в почивни и празнични дни? Или може би като 3 поредни месеца оставяте Офис Мениджър без заплата предпочитайки да плащате актовете от инспекцията по труда? Или когато пуснем молба за отпуск и не получаваме отговор в рамките на законовия срок? А недай си Боже се разболееш, има ли болничен, който не обжалвате? Питам и отговор не чакам, глас в пустиня... Погнусена съм от отношението на мениджър ЧР и от ТД. Пожелавам на служителите от търговската структура здрави нерви, а на М. Велев скоро да си отвори очите и да види в съседните му кабинети що за паплач има. Жал ме е защото дадох съцето си в работата и фирмата беше на съвсем друго ниво при управлението й от Петя Петрова. Загубихте кадърните кадри, и ще продължавате да губите ако не се промени отношението.

Искам да благодаря на фирмата за СТРАХОТНОТО отношение към клиентите.За първи път се почувствах като боклук,обвиняем,и т.н. само защото закъснявах с вноските.Взех 1300
Върнах 3600 + много много много нерви.
Да сте живи и здрави за да ви се връща с лихвите.
На тези които искат да работят там искам да кажа-бъдете учтиви с клиентите.
Всеки има труден момент в живота и прибягва до такива кредити.
Но той е ЧОВЕК.
Не животно.
Негативите ще ги оберете вие-служителите

Точно Пацо Христов ще я затрие тази компания завинаги.Напомням че не сме в 90та година-да заплашваме служители,да ги изнудваме да работят в почивни дни и празници(без да им плащаме) и да ги обиждаме.Най не сигурния работодател.Съжалявам,но нищо добро не мога да кажа-не започвайте работа там.
Компания която не се развива,новостите са табу за ръководството и още пишат в едни тефтери на индигирани бележки. 21 век сме всичко е през компютри и онлайн.Конкуренцията изяжда фирмата и не заради работниците а ръководството.Рибата там е вмирисана от главата.Само като видите всяка седмица обяви че търсят хора в цяла Б-я трябва да ви стане ясно що за стока са.
Така че Пацо стягай си куфара и спести на Мартинчо обясненията по институции и организации защо не плащаш като ти се работи,и къде пише че може да си позволявате да се държите арогантно,вулгарно и да заплашвате.
Паляци

Имах голямо желание да работя във фирмата, но от съответният отдел за проучване на кандидатите, преди постъпване на работа- бях отказана. Нз защо. Иначе всички бяха много любезни. Само се обидих от това, че не ме оцениха правилно, но все пак съм доволна от всички, с които общувах.

Пацо Христов ще оправи нещата. Той ги усеща работите. Само му дайте време :)))