СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Видях, че са обявили свободна позиция за Регионален Мениджър за гр.Бургас.
Ако някой е запознат, моля да сподели какво е заплащането!

Служител съм в Сити Кеш от 3 години и не мога да се оплача. Заплатите се плащат навреме, има човешки тон на разбирателство в офиса ни. Заработките си зависят от нас – колкото повече работим и се грижим за клиентите си, толкова по-добър комисион получаваме. Статистически погледнатно, компанията е била в непрекъснат растеж от нейното създаване. А на хора като вас, които само знаят да хулят, не бих пропилял и секунда да ги разубеждавам. Сити Кеш е фирма като всяка друга, има хора които са много доволни (познавам такива) и такива, които не са чак толкова доволни. Това си е като брака – ако всеки се грижи за общото благо, и служителите няма да се правят, че работят, и шефът няма да се прави, че плаща. Всеки, който си върши съвестно задачите, ще просперира и в дългосрочен план.

Колкото и да се оправдавате не сте коректни като фирма.
Плачете за инспекцията по труда.Изнудвате служителите да работят в почивни и празнични дни.Глобявате на всичкото отгоре

„Сити Кеш“ ООД е компания, която стриктно спазва действащото законодателство на територията на Република България. Относно регионалните офиси на фирмата в Бургас и региона, от началото на 2018 г. тече пълна вътрешна проверка на дейността, клиентите и служителите. В резултат на тази проверка Офис мениджърът – Диньо Динев, е освободен в края на месец 04.2018 г. Всички офиси на компанията са материално обезпечени, като за работата на „Сити Кеш“ се спазват всички съотносими разпоредби на Кодекса на труда относно (но не само) работно време, заплащане, почивки, отпуски и др.
С цел мотивация и грижа за служителите, всеки месец се излъчва „Офис на месеца“, като екипът победител отива на тиймбилдинг в страната на място по негов избор. Служителите имат възможност да получат и карти с отстъпка за спорт. През 2018 г. ще се проведе Първа Национална търговска конференция, като най-успешните кредитни консултанти ще имат възможност да се включат в нея.
Екип "Администрация"

Бивша служителка съм от Бургас. Тук офисите реват за проверка от икономическа полиция и инспекция по труда. Офис мениджъра кара подчинените си да му теглят големи кредити за него, след което не ги плаща, а фирмата с ясната представа какво се случва, натиска подчинените си да плащат. "Шефа" на офиса Динко е взел всичко за бащиния - изтеглил е на чужди имена включително на моето кредити за над 50 000 лева и щрака с пръсти, касата на фирмата се ползва за лични нужди - редовно липсват пари. Не започвайте работа там, на никой му дреме за никой. Назначава си свои хора на които прехвърля хубави клиенти и после си взима парите за него. Зам. търговския директор обикаля с готови документи за кредит от банка и задължава служителите, които не са разписали документи за кредит, не са взели пари да теглят от банка и да чистят кредитите на Динко в Сити кеш. Събират се пари за гориво за служебната кола, за да може да си обикаля. Като заплащане фирмата е пълна нула. Чуди се как да си прецака хората. Постоянно ни натискат да работим в събота, неделя и през празничните дни. Само претендират, че са голяма фирма, а всъщност са пълен дроб - не им пука какво става с хората които постоянно цака.

Дойдох в СИТИ КЕШ заради обявения по висок комисион от предишната компания.Така беше през първите три месеца.После измислиха някаква схема и причина всички консултанти да сме със равен старт,разбирай най ниския процент комисион,като в предишния строй-няма значение колко работиш вземаш еднакво.На въпроса каква е формулата по която се изчислява рейтинга за заплати отговора беше СЪБИРАЙ СИ ЗАБАВИТЕ.Да де ама на теория може и да е така,но на практика не беше.Конкретен пример:колежка със забави към портфейла 20%,заплатения и рейтинг над 100%(най високия процент комисион),аз със забави под 4%,а заплатения ми рейтинг отговаря за най ниския процент комисион,при почти еднакви портфейли.Не знам как ставаше,но в края на месеца рейтингите се оформяха по усмотрение.С подобно отношение не се разминаваше и мениджърския състав.С лявата ръка им даваха ,да речем 2лв.бонуси,а с дясната ги глобяваха с по 3лв.Иначе бяхме добър,даже много добър,колектив.Работехме всеотдайно и в събота и в неделя,по празниците без това да се отразява на заплатите на мениджърите,работехме с идеята да си съберем забавите за да вземем повече пари,нали всеки това търси!В кая на краищата нещата не се получаваха.Работех повече от една година когато за първи път видях Търговския директор и директора за Северна България.Подготвихме си въпроси,все пак кой ако не директорите ще ни отговорят.Да ама не,Регионалния мениджър ни предупреди,че ТД отказва да отговаря на въпроси и щяла да напусне сбирката ако има такива.На самата сбирка Директорката се хилеше глуповато и се чудеше на къде да се извърти та по добре да и огледаме тунингованата отвсякъде фигура ,докато другия Директор упорито си чатеше във ФБ или си играеше на игрички. Момента,в който сбирката свърши ,тия си грабнаха шапките и дори без да кажат довиждане се изнесоха скоропостижно.В края на краищата нервите ни не издържаха и на следващия месец си подадохме молбите за напускане.И тогава се почна.Регионалния мениджър се ,,разболя'',а директорите експресно изпратиха гавазите от КС да душат за злоупотреби и нередности каквито не откриха тъй като такива нямаше.М/увременно успяха да спретнат обвинение съшито с бели конци и уволнят дисциплинарно Офис мениджърът.Нещо повече,в противоречие на всякакви норми и морален кодекс,както и в неспазване на етика разпраиха писма до клиентите ,в които обесняваха,че едва ли не офис мениджърката е крадла и престъпница.Всички останали продължавахме да изпълняваме задълженията си.Тук е момента да кажа,че властимащите се държаха нагло,обидно и безкрупулно.Обиждаха ни,заплашваха ни и още какво ли не сякаш не бяхме в правова държава през 2017г.,а в ония мутренски времена от 20-ти век.Развръзката е близо.След едномесечно разследване,охулване и с помощта на различни методи ръководството най после ни освободи.И тук идва интересното.На мен,както и на още една колежка подала си молбата за напускане, комисиони за м.декември не ни начислиха.Нищо,че работих,колежката се разболя,до 29 декември вкл.и събирах най много пари.Не им стигнахме ние ами спряха комисиона за м.декември и на колежка подала молба за напускане на 2 януари и на такава,която още работеше.На въпроса ми към единия от директорите защо нямам комисион отговора му беше,че така са прецинили и парите са дадени на колеги,на когото са прехвърлени клиентите.Директорката пък каза,че е в чужбина и не била наясно.Още едно фактче.По молба на новия ОМ отидох в офиса за да се разпиша на приемо-предавателен протокол за клиенти ,които не успели да прехвърлят.Там ДИРЕКТОРКАТА и ДИРЕКТОРА ме посрещнаха сякаш виждат дявола.Какво прави ТОЯ тук,отправи въпрос директорката към ОМ.Той и обясни.Реакцията и:изчезвай,махайки с ръка сякаш гони псе,изчезвай ще се видим в съда.Представяте ли си ,Търгоски директор се държи кифленски като каруцар на Женския пазар,а колегата и мълчи и се пули.И това са хора,които по един или друг начин представляват една голяма за България личност,чието име няма да спомена тъй като я уважавам като голям спортист и личност.

Случайно попаднах на страницата и мога да кажа,че съм била в мошеннически офис с РМ,която е още на работа в друга компания.Благодарение на това,че бях служител на тази компания,вече съм с лошо ЦКР и немога да започна КК в Сити кеш.Тук в офиса всички са супер като екип и отношение.Клиент съм на Сити кеш от почти година,обслужването и отношението в офис Панагюрище е на ниво.Благодаря че ги има !

Като бивш служител на мениджърска позиция бих казала, че работната атмосфера, комуникацията на ниво висш мениджмънт, отношение към служителите и потенциал за развитие в тази фирма НЯМА. Обратна връзка - НЯМА. Ако си позволиш да си споделиш проблемите ставаш неудобен, а за заплащането - направо смешно!!! Аз бях мениджър екип, вършех моята работа, тази на офис мениджъра, постигах своите цели и тези на офиса си и накрая не издържах. Намерих си работа в прекрасна компания в същият бранш, заплащане три пъти по-високо, опитах се да напусна по регламентираният начин, а изключително "благодарното и насочено към служителя ръководство" се опита да ми спретне дисциплинарно уволнение. Не им се получи, но това е достатъчно красноречиво що за фирма са СИТИ КЕШ. Та лично мое мнение е, че ако можете бягайте далеч от там, само главоболия ще си докарате с тях!

имам въпрос:
Можете ли да ми кажете как става предаването на пари към клиента и събирането на вноските след това? Много ми е важен въпроса .Благодаря предварително

Ако скате да почвате работа в тази фирма помислете дали ви се работи в среда на интриги и клюки, пред вас имате едно невероятно отношение , но само на думи, а всъщтност ви забиват нож в гърба, всичко е шуробаджанащина и резултата накрая е едно голямо нищо. Не се занимавайте с глупости и ако ви се работи в тази сфера си потърсете някоя друга фирма.