СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Не се лъжете. Много изхабени нерви на вятъра!!!

Zdraveite, rabotih v tazi firma 2 godini, pari iskarvah mnogo. Sega rabotq v druga firma, edvam si hvashtam bonusa. Rabotata beshe mnogo natovarena, no zatova poluchava6 mnogo pari. Mnogo gotina shefka imah. 6te se opitam da se varna pak.

в ситикеш не дават обештаното или няма дасте постигнали целите често урязват бонуса бес причина. мизерну отнояение от менижарите. повечето от тяхса отайка от големи фирми като изи и дарпат вс надоло на много слож им бият шута бес причина незнам не ги ли проверяват..тея са свързани с червена депутатка в л нейния син известен соф наркоман та се утпускат кр с самнит пари. почнете там ище разберете как е аз не издаржах и си трагнах...

Popovo li?nedei pravehme prodajbi vsichki celi bqha izpalnqwani no tq nikoga ne beshe dovolna rabotno vreme nqma ako dnes si na hula samo krqsaci. Ako movesh da prodavash I posle dasi sabirash parite togava varvi da rabotish v ofisa I inache e gotina no ako stava vapros da si slujitrlka tam se prigitvi date uvikwat vseki den.

Здравейте бих искала да започна работа в офис Попово някъкви кординати и мнения

Еее bravo Za syshtata rabota min mesec nagore sas 220 levels bravo na firmata

Хахаха шефката дето махнахте денонощно си звъни на служителите и ги праща в другите фирми заедно с нейните хора които останаха на работа а вие си бутайте главата да работите Има още гниди да чистите и тогава бая бивши служители ще се върнат
Хаахха

Стига сте ревали!!!Излезте и работете- мойте пари си ги получавам.

Във Варна-Владиславовския затвориха офиса,другия в центъра са ги набутали в една стаичка 15 квадрата.Нещата отиват на зле,новото ръководство ще ни закрие

Много отвратително, нагло и егоистично поведение на регионалния, от както назначиха Антон всеки месец си намираше причини да ме глобява за да ме принуди да се махна, започнах с огромно желание и хъс, но всеки месец с глобите загубих желание за работа.... Подиграва ше се и не само с мен глобяваше ме с най малко 150 лв всеки месец.