СИТИ КЕШ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИТИ КЕШ ООД

Лошо и Непрофесионално отношение към кандидатите за работа в Сити Кеш ООД

Е ами Варна след една година е провал миналия месец дадоха едва 30 кредита,изгубиха си клиентите и доверието на хората.Сега новия им шеф е изпечен силистренски мошенник да им е честит...

Здравейте. Ще изкажа огромното си възмущение към тези, а най-вече към Анастасия Стоянова. Кандидатствах преди месец почти. Седмица и половина чаках отговор, като имах и друго предложение. Така и не получих отговор. Некоректно отношение. Заслужавах поне един отговор, че не са избрали мен. Не си заслужава.

Здравейте и от мен,
случайно попаднах на коментара на колегата по-горе и бих искал да изразя и своето мнение. Служител съм във фирмата от година и половина. Тъй като съм работил за фирми в същият бранш, смело мога да кажа, че тук ако си постигаш резултатите и си вършиш работата трудът ти бива поощряван и финансово и морално.
Често се случва в дадени екипи да има междуличностни конфликти и явно при колегата е точно такъв случая .

Колкото и фирмата да има амбиции и възможности, Варна ще прецака работата. Хаос, некомпетентност, простотия ... Преследване на лични интереси от ръководството и никакво разбиране как да се работи за постигане на целите - това е във Варна. Ако все пак някой се излъже по обявите или сладките приказки, нека има предвид, че истината за условията се премълчава. Всичко се казва с една четвърт уста. А коронният номер е, нищо да не се казва и после... Ама нали ти казах това и онова. Правят те на глупак постоянно. Много обичат да говорят за обратна връзка, как ти давали постоянно, а ти видиш ли си тъп и т.н... Какво става обаче, когато вие се опитате да дадете обратна връзка? Ами просто е, започвате да си търсите нова работа. Нормалното общуване не е приоритет. Там се крещи, подвиква, подмята, псува. Авторитетът на мениджърите пред консултантите им постоянно се подрива. На едните се говори зад гърба на другите. Създават се интриги и после това се приписва на уволнените, защото ги няма и няма как да се защитят. Ако много искате да бъдете консултант, опитайте някъде другаде. Тук ще ви загубят времето. За мениджърската позиция е същото-бягайте далече. На обещания са силни, а подхвърлят трохи. Като започнеш разбираш, че дори и на теория обещаните условия са нереални. Развитие има единствено ако се махнеш.
Обръщам се към някой от централното ръководство. Наблюдавайте резултатите на Варна и си спомнете казаното тук. Онзи администратор там не става за нищо, дори и за секретарка. Той е причината да не стават нещата, защото не може да работи с хора. Всеки по-способен и работещ бива изгонван. Потърсете някой кадърен, мислещ в перспектива и ангажиран с фирмата човек, който знае как се работи, а не само да си гони бонусчето и да гледа личните бизнеси в работно време. Дано и шефката му се усети скоро(освен, ако не е наясно за всичко)
Поздрави на Ачо и Ради