Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Здравейте, някой настоящ или бивш служител би ли споделил нивото на заплащане в Практикер за позиции продавач-консултант и касиер? Откриват нов магазин в Добрич, набират цялостен персонал, но не е обявено заплащане! В крайна сметка не ми се губи нито моето, нито тяхното време в ходене и провеждане на интервюта ако заплащането не е добро!

Нося очила и при всяко пазаруване момичетата на касите след като се наведа да си взема покупките излизат пред мен и се гъзят. Ако имаше начин да се изсерат в устата ми, щяха да го правят с най-голямо удоволствие. За да си касиерка не се изисква много мозък, но поне елементарна култура. Първо аз нищо лошо не съм им направил, съвсем коректно съм се държал и платил и второ от цайсати като мен получават заплати и се издържат. Грозно е да се гавриш с клиенти.

Магазини с изключително голям асортимент от стоки.
Чудесен избор за клиенти, които знаят какво искат и са отишли да си купят нужното им. Не е тип магазин, където можеш да разчиташ на прецизна консултация, което не е идеята на този тип бизнес. Лично отношение не е възможно при подобен бизнес, а при малки дилъри се очаква такова, въпреки, че преди десет години си купих машина на Husqvarna от дилър на марката, но машината не се оказа адекватна на нуждите ми. Може да се окаже добро място и за много претенциозни клиенти, ако попаднат на подготвени хора, каквито има.

Прекрасен екип от професионалисти, знаещи с какво се занимават. Невероятно образован и компетентен, прилагащ иновативни техники за развитие на компанията.
Топ местоположение на обекта и прилежно подреден хипермаркет. Изключително приветлива обстановка с обучен и учтив персонал.

Какво да кажа, плачевно състояние. Некомпетентен персонал. Никаква грижа за служителите, абсолутно аматьорска фирмичка. Откакто ги купиха собствениците на една друга верига, нещата станаха мега зле. Бягайте далеч ако искате уважение и нормални работни условия

Уважаеми господа от Практикер Варна,
Бихте ли обяснили защо след като съм ви редовен клиент почти винаги на излизане от магазина ви охраната на.бегом се втурва към мен на касата, докато плащам и след това ми препречва пътя на излизане.
С каква цел се плашат клиентите? Ако имате съмнения за нарушения или нередност, защо не съм спрян и проверен или обискиран?? Третиран съм като престъпник ,крадец ...Практикер не е затвор или концлагер, а магазин! Ще отнеса въпроса си до Практикер в Германия. В другите молове като Бриколаж,Алати и Хоумакс във Варна ,никои не плаши клиентите и не им пречи да излязат.Това е рядко просташко поведение на охранат ви и главно на мениджърите на Практикер Варна.
Очаквам отговор !!!

Изключително недоволен клиент съм от некомпетентното и неуважително отношение на част от персонала в магазин Практикер гр. Плевен! Закупих стока, която помолих да изпробват дали е изрядна, но ми отказаха категорично! В последствие имаше проблем със стоката и се наложи отново да посетя същия магазин. Посрещна ме служителка с арогантно поведение, която ме попита защо не съм закупила съответната стока от моето село, както и куп други нападки от нейна страна...Не бих препоръчала този магазин на никой познат,смятам че има достатъчно голяма конкуренция на пазара, за да избера да пазарувам от друга търговска верига, където ще получа подобаващо добро, компетемтно отношение. Препоръката ми е да направите курс по обноски на персонала си в Плевен, за да имате клиенти!

Как работят в тази фирма.Преди два дни отидох в магазина в Дружба.20 минути обикаляхме в отдел мебели и няма кой да те попита какво търсиш.1 служител(младеж някакъв) около него петима клиенти и никой друг.Трябваха ни 30 квадрата ламинат,первази ,снадки но не си купихме от там защото двама от служителите които се появиха по едно време бяха заети със своя флирт( нисък дебелак и руса лелка) ,които се усамотиха към склада на спокойствие.Абсурдно и много грозно отношение.Безобразие!!!

Хаха в тая фирма екшъните са много. Лично съм бил свидетел на 3 сбивания, 2 пъти прегазваха с мотокар хора (единия беше външен човек и му платиха голяма сума да си трае, другия пи една вода в болницата) и още няколко осакатени от различни трудови инциденти служители.
Аз съм бил жертва и на сексуален тормоз. Че имах една загоряла ръководителка, но за нейно нещастие аз съм човек с ниски критерии, а тя е далеч под тях...
Пълна свинщина е в тая фирма.
Но не съм съгласен, че в централата не знаят какво се случва...
Моля ви се пичове, от централата имат достъп до всяка една камера в магазините. При желание, г-на с БеЕмВе тата може да види къде, какво се случва...
Както могат да видят и коментарите, които се пишат тук и на 100% ги гледат. Но не им пука.
Важното е магазините да са на плюс. Всичко останало са незначителни подробности, които могат по всяко време да бъдат заменени. Всичко освен старите изпочупени от ремонтите машини.
Ако някой от магазина във Враца чете, нека знае, че един от електроповдигачите, които са им пратили се е обръщал и чупел 3 пъти. Моля ви се колеги, внимавайте. Бъдете здрави.

В Практикер се раздават кютеци.Ръководител наби свой служител.Служителят се обажда на братовчед си служите в същата фирма той идва и пребива ръководителя,след което управителя *джендър*на магазина ги уволнява и тримата.Така се работи в престижна фирма.