Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Прекрасен екип от професионалисти, знаещи с какво се занимават. Невероятно образован и компетентен, прилагащ иновативни техники за развитие на компанията.
Топ местоположение на обекта и прилежно подреден хипермаркет. Изключително приветлива обстановка с обучен и учтив персонал.

Какво да кажа, плачевно състояние. Некомпетентен персонал. Никаква грижа за служителите, абсолутно аматьорска фирмичка. Откакто ги купиха собствениците на една друга верига, нещата станаха мега зле. Бягайте далеч ако искате уважение и нормални работни условия

Уважаеми господа от Практикер Варна,
Бихте ли обяснили защо след като съм ви редовен клиент почти винаги на излизане от магазина ви охраната на.бегом се втурва към мен на касата, докато плащам и след това ми препречва пътя на излизане.
С каква цел се плашат клиентите? Ако имате съмнения за нарушения или нередност, защо не съм спрян и проверен или обискиран?? Третиран съм като престъпник ,крадец ...Практикер не е затвор или концлагер, а магазин! Ще отнеса въпроса си до Практикер в Германия. В другите молове като Бриколаж,Алати и Хоумакс във Варна ,никои не плаши клиентите и не им пречи да излязат.Това е рядко просташко поведение на охранат ви и главно на мениджърите на Практикер Варна.
Очаквам отговор !!!

Изключително недоволен клиент съм от некомпетентното и неуважително отношение на част от персонала в магазин Практикер гр. Плевен! Закупих стока, която помолих да изпробват дали е изрядна, но ми отказаха категорично! В последствие имаше проблем със стоката и се наложи отново да посетя същия магазин. Посрещна ме служителка с арогантно поведение, която ме попита защо не съм закупила съответната стока от моето село, както и куп други нападки от нейна страна...Не бих препоръчала този магазин на никой познат,смятам че има достатъчно голяма конкуренция на пазара, за да избера да пазарувам от друга търговска верига, където ще получа подобаващо добро, компетемтно отношение. Препоръката ми е да направите курс по обноски на персонала си в Плевен, за да имате клиенти!

Как работят в тази фирма.Преди два дни отидох в магазина в Дружба.20 минути обикаляхме в отдел мебели и няма кой да те попита какво търсиш.1 служител(младеж някакъв) около него петима клиенти и никой друг.Трябваха ни 30 квадрата ламинат,первази ,снадки но не си купихме от там защото двама от служителите които се появиха по едно време бяха заети със своя флирт( нисък дебелак и руса лелка) ,които се усамотиха към склада на спокойствие.Абсурдно и много грозно отношение.Безобразие!!!

Хаха в тая фирма екшъните са много. Лично съм бил свидетел на 3 сбивания, 2 пъти прегазваха с мотокар хора (единия беше външен човек и му платиха голяма сума да си трае, другия пи една вода в болницата) и още няколко осакатени от различни трудови инциденти служители.
Аз съм бил жертва и на сексуален тормоз. Че имах една загоряла ръководителка, но за нейно нещастие аз съм човек с ниски критерии, а тя е далеч под тях...
Пълна свинщина е в тая фирма.
Но не съм съгласен, че в централата не знаят какво се случва...
Моля ви се пичове, от централата имат достъп до всяка една камера в магазините. При желание, г-на с БеЕмВе тата може да види къде, какво се случва...
Както могат да видят и коментарите, които се пишат тук и на 100% ги гледат. Но не им пука.
Важното е магазините да са на плюс. Всичко останало са незначителни подробности, които могат по всяко време да бъдат заменени. Всичко освен старите изпочупени от ремонтите машини.
Ако някой от магазина във Враца чете, нека знае, че един от електроповдигачите, които са им пратили се е обръщал и чупел 3 пъти. Моля ви се колеги, внимавайте. Бъдете здрави.

В Практикер се раздават кютеци.Ръководител наби свой служител.Служителят се обажда на братовчед си служите в същата фирма той идва и пребива ръководителя,след което управителя *джендър*на магазина ги уволнява и тримата.Така се работи в престижна фирма.

Здравейте, като вече бивш стажант на верига магазини практикер искам да кажа, че лично не съм доволен. Искам да попитам някой, който е бил по стажантската програма каква заплата е получавал в края на месеца.Предстои ми да получа моята. Беше ми обещано 740 лв и 60 лв ваучери.

Хора мислех си,че в другите градове е по-различно но като чета коментарите навсякъде е едно и също.Мои познати работещи в Практикер София Дружба споделят същото.Който е послушко и си трае и изпълнява без да им посочва грешките е на почит и уважение.Всички останали непослушковци им скъсват задниците от работа.Мъжките продавачки си правят селфита и си чатат във Фейса,а женските продавачки дебнат за чичковци с дебели портфейли.Иначе големи заплати обявяват ама без дебели връзки не можеш да започнеш там работа.Фирма мечта.

Беше Практикер при немците,сега е сбиротак от селяндури.Искаш да те консултират те ти говорят троснато,неуважително и нагло.По-голямата част от служителите не знаят какво правят там(чакат си датата за заплата) като има балъци да им я дават.