Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Крайно лошо отношение на ръководителите към обикновения работник.Управителите на отдели са на двата полюса,много кадърни и пълни некадърници.Като цяло управлението се състои от заплахи и обиди.Обидите,псувните и заплахите от управителя са метод на управление.Никой не те обучава или напътства.Текучеството на хора е огромно...Желаещите за напускане много.

Ако е бил свестен, значи не е бил от Практикер.

Ако е бил свестен, значи не е бил от Практикер.

Моля, дайте сведение за магазина в Бургас. Днес, на трудовата борса господинът, който провеждаше интервютата, ми се стори свестен.

Някой нещо да каже относно материала от новините от 21.01.2015?
Служителите са тъпи, некомпетентни и облечени като клошари.

В единицата работя. Работата потръгна, защото новите разбраха, че трябва да се съобразяват с условията на строителен магазин, а не на такъв за електроника, бяла и черна техника. Проблемът, който трябва да се реши, са машините и транспорта. Първите не работят, опасни са за експлоатация, защото животът им е приключил и след всеки ремонт, той не се удължава, а напротив намалявя. Когато нямаш читава техника, не можеш оборот да докараш, а това, което го докарваш е чрез мъка. Дано да си струва мъката!Да няма някой труп накрая, който не можеш да го познаеш, защото магарето е паднало с един тон върху него. Поимислете за товая уважаеми шефове! От липсата на транспорт пък се губи 1/3 и повече от оборота на ден, когато го въведете отново, ще успеете с чиста съвест да изисквате това, което разчитате в разликата без такъв. За новоназначени колеги, шефове, заплати и работен климат в Практикер 1 не ми се споделя, защото новите са едва от 1 година и нещо, а всекио знае, че новото начало е трудно! Успех!

Здравейте. Може ли някой да ми каже как да кандидаствам за работа в Практикер - Дружба гр. София. Ако може дайте имейл за да си изпратя CV. Благодаря

Борко, прав си, че не се вслушваха в предложенията на персонала. Ако бяха ни послушали за половината от предложенията, които сме им давали, сега много хора щяха да си останат на сигурната работа.Заради високото самочувствие на някои персони (мисля че сами ще се досетят кои са) се стигна до това положение, и сега на тяхната съвест ще тежи това, че много хора останаха без работа.И на мен не ми беше приятно да видя как един отдел, който съм го градил 8 години, го съсипаха за отрицателно време. Имал съм много хубави, но и много лоши моменти, през този период. Мислех си, че по-лошо не може да стане, но това което чувам от бившите ми колеги, ме кара да се замисля, че съм бил в голяма заблуда. Винаги съм искал най-доброто за колегите и не ме е било срам да отида и да го поискам. Дано да са го разбрали това. Всеки един, от бившите колеги, който ме познава, знае какво искам да кажа.
Пожелавам успех на всички, които са останали там!

Близо 3 години бях част от тази фирма . Лошо не мога да кажа , може би поради позицията която заемах - имахме привилегии които хората в магазина нямаха . Заплащането е редовно и навреме . Няма забавяния и закъснения за заплатите , друг е въпроса за размера им . Неприятно впечатление което ми направи през това време е факта , че не се гласува никакво доверие на персонала , относно информацията която се спуска към управлението . Многократно хора с предложения , в които има резон , не са били даже изслушвани . Позволиха хора с над 7 години стаж да си тръгнат , без някой да се допита до техния опит . За мен това е грешка с оглед ежедневното сблъскване на тези служители с претенциите и желанията на клиентите . От известно време Практикер има нов собственик . Имах възможност в рамките на 2 месеца да работя с представители на новото управление . За някои неща имат интересен подход и се надявам да имат прогрес в развитието на компанията . Като цяло желая успех на служителите на компанията . Като съвет към колегите - дръжте на своето , не прекланяйте глава и може би ще постигнете разумни граници на заплащането , което заслужавате . Успех

Другарю мрънкащ българин, знаещите и можещи хора не разчитат на бонуси и подаяния от 400 лв, а са работодатели сами на себе си... Един зъболекар днес може да работи за себе си, един електротехник, водопроводчик, или обущар, както и шивач... Това са истинските професии, в които човек може да работи сам, и да бъде независим. Продавач днес е всяка втора безмозъчна пикла,  и куче да сложиш и то ще продава...защото ще има балъци, които да си купуват скъпи и недотам качествени неща... Част от нещата които продавате съм ги виждал в магазините за един лев, нищо лично