Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Уважаеми господа от Практикер Варна,
Бихте ли обяснили защо след като съм ви редовен клиент почти винаги на излизане от магазина ви охраната на.бегом се втурва към мен на касата, докато плащам и след това ми препречва пътя на излизане.
С каква цел се плашат клиентите? Ако имате съмнения за нарушения или нередност, защо не съм спрян и проверен или обискиран?? Третиран съм като престъпник ,крадец ...Практикер не е затвор или концлагер, а магазин! Ще отнеса въпроса си до Практикер в Германия. В другите молове като Бриколаж,Алати и Хоумакс във Варна ,никои не плаши клиентите и не им пречи да излязат.Това е рядко просташко поведение на охранат ви и главно на мениджърите на Практикер Варна.
Очаквам отговор !!!

Изключително недоволен клиент съм от некомпетентното и неуважително отношение на част от персонала в магазин Практикер гр. Плевен! Закупих стока, която помолих да изпробват дали е изрядна, но ми отказаха категорично! В последствие имаше проблем със стоката и се наложи отново да посетя същия магазин. Посрещна ме служителка с арогантно поведение, която ме попита защо не съм закупила съответната стока от моето село, както и куп други нападки от нейна страна...Не бих препоръчала този магазин на никой познат,смятам че има достатъчно голяма конкуренция на пазара, за да избера да пазарувам от друга търговска верига, където ще получа подобаващо добро, компетемтно отношение. Препоръката ми е да направите курс по обноски на персонала си в Плевен, за да имате клиенти!

Как работят в тази фирма.Преди два дни отидох в магазина в Дружба.20 минути обикаляхме в отдел мебели и няма кой да те попита какво търсиш.1 служител(младеж някакъв) около него петима клиенти и никой друг.Трябваха ни 30 квадрата ламинат,первази ,снадки но не си купихме от там защото двама от служителите които се появиха по едно време бяха заети със своя флирт( нисък дебелак и руса лелка) ,които се усамотиха към склада на спокойствие.Абсурдно и много грозно отношение.Безобразие!!!

Хаха в тая фирма екшъните са много. Лично съм бил свидетел на 3 сбивания, 2 пъти прегазваха с мотокар хора (единия беше външен човек и му платиха голяма сума да си трае, другия пи една вода в болницата) и още няколко осакатени от различни трудови инциденти служители.
Аз съм бил жертва и на сексуален тормоз. Че имах една загоряла ръководителка, но за нейно нещастие аз съм човек с ниски критерии, а тя е далеч под тях...
Пълна свинщина е в тая фирма.
Но не съм съгласен, че в централата не знаят какво се случва...
Моля ви се пичове, от централата имат достъп до всяка една камера в магазините. При желание, г-на с БеЕмВе тата може да види къде, какво се случва...
Както могат да видят и коментарите, които се пишат тук и на 100% ги гледат. Но не им пука.
Важното е магазините да са на плюс. Всичко останало са незначителни подробности, които могат по всяко време да бъдат заменени. Всичко освен старите изпочупени от ремонтите машини.
Ако някой от магазина във Враца чете, нека знае, че един от електроповдигачите, които са им пратили се е обръщал и чупел 3 пъти. Моля ви се колеги, внимавайте. Бъдете здрави.

В Практикер се раздават кютеци.Ръководител наби свой служител.Служителят се обажда на братовчед си служите в същата фирма той идва и пребива ръководителя,след което управителя *джендър*на магазина ги уволнява и тримата.Така се работи в престижна фирма.

Здравейте, като вече бивш стажант на верига магазини практикер искам да кажа, че лично не съм доволен. Искам да попитам някой, който е бил по стажантската програма каква заплата е получавал в края на месеца.Предстои ми да получа моята. Беше ми обещано 740 лв и 60 лв ваучери.

Хора мислех си,че в другите градове е по-различно но като чета коментарите навсякъде е едно и също.Мои познати работещи в Практикер София Дружба споделят същото.Който е послушко и си трае и изпълнява без да им посочва грешките е на почит и уважение.Всички останали непослушковци им скъсват задниците от работа.Мъжките продавачки си правят селфита и си чатат във Фейса,а женските продавачки дебнат за чичковци с дебели портфейли.Иначе големи заплати обявяват ама без дебели връзки не можеш да започнеш там работа.Фирма мечта.

Беше Практикер при немците,сега е сбиротак от селяндури.Искаш да те консултират те ти говорят троснато,неуважително и нагло.По-голямата част от служителите не знаят какво правят там(чакат си датата за заплата) като има балъци да им я дават.

Здравйт .Аз съм бивш служитл на фирмата и съм изклюитлно разоарован ,обидн,дискриминиран и погнусн от работодатл ,зам.работодатл и колги.Бах нправомрно принудн да напусна магазина от работодатла лицто Англов и нгови замстник Ковав.Прицинит за това бха надкватното и посрдствно отношни на работодатл към мн.Какво имам прдвид.група колги ,които н работт и стот с цасов,са отишли и са му докладвали лъжи на който той поврва прибързано и нправомрно бз справка и профсионални отношни.Врвайки на тх м притисна да наусна под натиск и много унизитлно и подиграватлно с отнсн към мн.Нака са зна в магазина хора които н работват и доносницат с толарират за смтка на работщит.Много нща в магазина ,които с слуват остават скрити за цнтралата и с прикриват и много клинти си тръгват разоцаровани. Моата прпоръка да в внимават с подбора на управлнцси кадри,защото рискуват да загубита ощ кацствни хора.Относно дискриминацита към тносит.Много цсто работодатла толарира опрадалан тнос ,който н работи ,а българит биват унижавани и дискриминирани по жсток нацин.Н съдт хората по кацство на работа а по доносницството.Жлала на такива хора да бъдат поставни на мастото им и да бъдат всти мрки срщу тх ,защото всики см хора и никой н остава н наказан!

Здравейте! Искам да изразя своето мнение за Практикер България! Когато кандидатствах за работно място през2006 г бях много скептичен ,че ще се получи. След проведени 80-90 интервюта за работа, се бях отчаял и не се надявах на обратна връзка .Като току що завършил университет с специалност управление и никой не се наемаше да предложи какво и да е било. Разбира се, имах опит и професионални клалификации + 2 и половина чужди езика. Единствено Практикер Гбмх откликнахаи проведохаа интервю по всички правила на управлението на човешки ресурси(казвам го като специалист в тази област). Започнах и срещнах една уникална структура и екип с които се сработихме и тази работа продължи повече от 9 години ,минахме през много трудности и перипетии Като млад специалист имах Възможността да ошлайфам придобитите знания от университета и да ги развия до по висша степен.Едва ли участниците в тези коментари знаят какъв продукт е самата компания докато беше под управление на германците. Ще ви отговоря Маркетингов проект на два ведущи икономически университета ,Но това са подробности и едва ли ви интересуват. Изтеглянето на германците и придобиване то на активите от Видеолукс е просто естествено развитие на една верига, марка, бренд или както искате го наричайте .Не искам да коментирам защо освободиха много служителите с опит и много останаха и продължиха да работят и то успешно. Аз си тръгнах по други причини получих възможност да развивам своята кариера като специалист по управление в чужбина ,както и много от колегите направиха.А тези които останаха Моите уважения. И сега от позицията на времето мога да кажа ,всеки има право на собствен избор и време да направи каквото иска с живота си и по Тази причина не мрънкайте,и определете своите цели в живота здраво работете, никой даром не дава. Поздрави на моите Бивши колеги в 602.
Последни слова
За упеха е нужно много работа и лишения , а не мрънкане и жалване, и чакане някой друг да ти реши жизнените проблеми.И най- важното глава която да мисли.