Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Ако е бил свестен, значи не е бил от Практикер.

Моля, дайте сведение за магазина в Бургас. Днес, на трудовата борса господинът, който провеждаше интервютата, ми се стори свестен.

Някой нещо да каже относно материала от новините от 21.01.2015?
Служителите са тъпи, некомпетентни и облечени като клошари.

В единицата работя. Работата потръгна, защото новите разбраха, че трябва да се съобразяват с условията на строителен магазин, а не на такъв за електроника, бяла и черна техника. Проблемът, който трябва да се реши, са машините и транспорта. Първите не работят, опасни са за експлоатация, защото животът им е приключил и след всеки ремонт, той не се удължава, а напротив намалявя. Когато нямаш читава техника, не можеш оборот да докараш, а това, което го докарваш е чрез мъка. Дано да си струва мъката!Да няма някой труп накрая, който не можеш да го познаеш, защото магарето е паднало с един тон върху него. Поимислете за товая уважаеми шефове! От липсата на транспорт пък се губи 1/3 и повече от оборота на ден, когато го въведете отново, ще успеете с чиста съвест да изисквате това, което разчитате в разликата без такъв. За новоназначени колеги, шефове, заплати и работен климат в Практикер 1 не ми се споделя, защото новите са едва от 1 година и нещо, а всекио знае, че новото начало е трудно! Успех!

Здравейте. Може ли някой да ми каже как да кандидаствам за работа в Практикер - Дружба гр. София. Ако може дайте имейл за да си изпратя CV. Благодаря

Борко, прав си, че не се вслушваха в предложенията на персонала. Ако бяха ни послушали за половината от предложенията, които сме им давали, сега много хора щяха да си останат на сигурната работа.Заради високото самочувствие на някои персони (мисля че сами ще се досетят кои са) се стигна до това положение, и сега на тяхната съвест ще тежи това, че много хора останаха без работа.И на мен не ми беше приятно да видя как един отдел, който съм го градил 8 години, го съсипаха за отрицателно време. Имал съм много хубави, но и много лоши моменти, през този период. Мислех си, че по-лошо не може да стане, но това което чувам от бившите ми колеги, ме кара да се замисля, че съм бил в голяма заблуда. Винаги съм искал най-доброто за колегите и не ме е било срам да отида и да го поискам. Дано да са го разбрали това. Всеки един, от бившите колеги, който ме познава, знае какво искам да кажа.
Пожелавам успех на всички, които са останали там!

Близо 3 години бях част от тази фирма . Лошо не мога да кажа , може би поради позицията която заемах - имахме привилегии които хората в магазина нямаха . Заплащането е редовно и навреме . Няма забавяния и закъснения за заплатите , друг е въпроса за размера им . Неприятно впечатление което ми направи през това време е факта , че не се гласува никакво доверие на персонала , относно информацията която се спуска към управлението . Многократно хора с предложения , в които има резон , не са били даже изслушвани . Позволиха хора с над 7 години стаж да си тръгнат , без някой да се допита до техния опит . За мен това е грешка с оглед ежедневното сблъскване на тези служители с претенциите и желанията на клиентите . От известно време Практикер има нов собственик . Имах възможност в рамките на 2 месеца да работя с представители на новото управление . За някои неща имат интересен подход и се надявам да имат прогрес в развитието на компанията . Като цяло желая успех на служителите на компанията . Като съвет към колегите - дръжте на своето , не прекланяйте глава и може би ще постигнете разумни граници на заплащането , което заслужавате . Успех

Другарю мрънкащ българин, знаещите и можещи хора не разчитат на бонуси и подаяния от 400 лв, а са работодатели сами на себе си... Един зъболекар днес може да работи за себе си, един електротехник, водопроводчик, или обущар, както и шивач... Това са истинските професии, в които човек може да работи сам, и да бъде независим. Продавач днес е всяка втора безмозъчна пикла,  и куче да сложиш и то ще продава...защото ще има балъци, които да си купуват скъпи и недотам качествени неща... Част от нещата които продавате съм ги виждал в магазините за един лев, нищо лично

Престанете да мрънкате !!!!!! Никой на сила не държи никой . Хората ви дават мястото , работата и възможностите . Научете се сами да изкарвате парите си а не да чакате и да мрънкате , че получавате 400 лева . Имате клиенти имате бонусна система възползвайте се от това , много е просто .Търгувайте !!!!! Не си отишал на работа да клюкариш и да завиждаш на управителите . Там си да работиш за себе си и да си лоялен към хората дали ти тази възможност.

трагедията е пълна , наемат сумати работници по 7-8 и от тях 5-6 напускат! заплатата е нищожна , 385лв (нето) + ваучери за храна ,които на мен не ми вършат никаква работа. На интервюто на всеки казват ралзично,аз три пъти ги питах дали заплатата която ми казват е НЕТНА , те казаха ДА , като започнах се оказа че е брутна ! Подписваш договор на 350 бруто и те убеждават ,че няма да има проблем и ще вземаш това което са ти казали на интервюто , ами ако има проблем и не го вземеш !? смешно е да бъдиш осигуряван на минималната заплата в БГ при положение че цял ден стоиш прав,търпиш всякакви криви клиенти и се отнасят с тебе като с парцал ...... не си заслужава труда и нервите за тези пари .Върхът е като Ви връчат като в Технополис една дебела книжка какво НЕ трябва да правите,да се подпирате и т.н. защото има глоби и режат от големите заплати ......Практикер загина след като Технополис вече го закупи ! Преди това условията на труд и всичко беше на ниво,въпреки ниската заплата........ УСПЕХ на всички в търсенето на по-добра работа !