ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

От тази фирма нестава нищо
Съжат служителите си за заплащане и не превеждат пари.за работа цял месец с цигари на стойност над 100000лв ту плащат по 500лв не си струва рискът

Никога няма да се оправи тая фирма само лъжат с парите на служителите си таргетите са недостежими това значи че пари няма да се вземат имаче трябва да сте изрядни във всичко началниците никога няма да се застъпят за теб а гледат да не им изтине мястото много скоро ще дойдат цигани да изкрадат всичко и нещата ще се оправят бързо не започвайте работа в тая фирма не си заслужава

Специални поздрави на Светльо и Свилен-честит 3 март на патерици

Икономията е майка на мизерията!!!
Драги началници, Вие искате да спестите пари на фирмата, като товарите служителите си с двойно повече задачи да се харесате повече на горестоящите КНЯЗЕ.
Уви, вие сте заблудени овце, ще ви се наложи сами да си карате бусовете.
В името да си запазите работните места "газите" по главите на вашите ДЕЦА.
НЕ СТЕ ДОСТОЙНИ!
Приятно въргаляне в калната локва на икономията.
P.S.
Дори и банкет не направихте на момчетата в знак на признателност, че защитават фирмените интереси в ПЕК ДЪЖД СНЯГ И ВИЕЛИЦИ.

Недостойно е да те управляват толкова прости хора.
Запомнете:Назначете умни хора,
обучете ги добре и ги оставете да работят.А Вие сте взели само утайки, малоумници и некадърници.

Да споделя и аз за ЕЛД,сектата в която има само измекяри. Управляващ е"Магапаса" повярвал си че е месия и може да си играе със съдбите на хората.Универсален лъжец,човек без морал и мозък, няма как да е иначе, защото алкохола е притъпил и малкото който му е останал.Хората след него,които е облякъл във власт са най-голямото бедствие, работещи два дни в месеца.Когато ги видите,разбирате що за фирма е това.Какъв човек си?Освобождаваш един,и назначаваш"подлога",универсално просто и ограничено момче(извинявам се) мъж като лайно на дъжд,не стига че идва на работа с едни и същи дрехи и е с изключително беден речник, ами не може и да пее.Купихме ме му билет за влака ( еднопосочен ) да попътува малко.В тази фирма ако не се навеждаш и знаеш много ставаш неудобен.Трябва да си дупедавец,да можеш да лапаш "ч...и" и да гълташ.Всеки е намерил начин да бърше задника на някой, за да остане на работа. Ако вникните по-дълбоко ще видите,че почти не е останал човек с нормално семейство.Ако има такива са болни,или са ( алкохолици,шизофреници,диабетици или хипертоници).Тази фирма е в летаргия и никога няма да върви напред,докато не дойде човек и подложи на изпит всички до един,чак тогава нещата ще се оправят,но в момента на мода са простите хора.Да пожелая на тези,които се мислят за недосегаеми-парите,които спечелите от тук нататък,да ги давате само за тамян и свещи.Да се знае.

Предходните мнения за фирмата са обективни и реални оценки.Тя се управлява от хора без професионален подход. По стресиращо за персонала е патологичното отношение и ежедневен сблъсък с непостоянството на "ШЕФОВЕТЕ". Нужна им е силна / асертивна / проактивна,писмена и вербална комуникация.А всъщност са хора с биполярни отклонения в психиката. Фирмата е с голямо текучество,с неуважително отношение към служителите, потискане,стрес и т.н. Хората които си мислят, че са "Мениджъри" нямат нужното образование и потенциал за правилно и ефективно организиране на дейността.Не могат да преценят качествата на служителите и да се отнасят с подобаващо колегиално отношение към тях.В случай,че сте студенти по психология,това е вашето място-отлични условия за писане на дисертация.

За Ванката или добро или нищо-и понеже няма какво добро да се каже по добре да замълчим.При него системата е все едно да държеше свиня-квичене много-вълна няма-мисля че съм достатъчно красноречив абсолютен лалъджия ,покритие =0

Който иска да си губи времето и да му разказват хуморески и обещания може да започне в депото в Бургас. "Шефа" Иван е " много" компетентен от всичко разбира.Не си губете времето и потърсете нещо друго.Колегите са Ок.

За краткото време в което бях във фирмата...служителите работят и живеят в соца.Толерират се гъзолизци некадърници и доносници.Специално за депо София следните кадри са неграмотни ...обвързани роднински и финансово.Не стават за ръководители камо ли за нещо друго...Цитирам имената на провицинциално набутаните "специалисти" Десислава Мачорска -врачански контрагент.Много проста и взела диплома с агне под мишка. Красимир Кузманов -изритан от прованса да бърше задници в София. Стилиян Георгиев....изпаднал в немилост и поредния лижещ задници за мизерна заплата.
Като бивш служител бях махната не за несправяне с работата а за това че казвах истината направо...и на много хора не им понесе...веднага се пуснаха доноси и се замазаха нещата.80% работят пенсионери познайте защо....излишни за още обяснения...фирмата не става за нищо