ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

Включвам се отново:

Запомнете няма какво да се промени ще говоря с имена докато : Регионалните Николай,Георги,Свилен и т.н. връщат към Светослав че по депа всичко е ОК.Колко е така само ние си знаем?!?Много по лесно е всичко да е по този начин няма ядове и напрежение.После всички обеми са ОК.Ами те винаги са били така след като Директор Продажби винаги завишава целите на годишна база той е номер едно а ТП да го д..ат.Той нали си е хванал годишния бонус.Но ако г-жа Маречкова реши да разрови проблемите ще разбере че:
Гонят се хора само защото работят от съществуването на фирмата.
Глобяват се за безмислени и/или никакви нарушения
Ако са постигнати целите колко са пропуснатите ползи или
продажби овър които биха направили стари ТП с дългогодишен опит?
И на края но не на последно място -колко време ще ви залъгва Светослав още -месец,два,три-няма как структура която се гради само на заплахи и глоби да е ефективна в дългосрочен план.Някой запита ли се защо така и не
“откраднахме ТП”от чушките?-бягат от нас като дявол от тамян.Защо?-Нали според С.Георгиев даваме най добрите заплати в бранша.Ще ви кажа какво ще се случи-не то се случва-губим опитни служители и наемаме нови които ги боли г.за.И накрая ще се случи това което се е случвало много пъти с дистрибуцията на БАТ- край заради КОЙ?

ОТКРИЙТЕ ПРИЛИКИТЕ С ПОЛОЖЕНИЕТО ДНЕС :)

Владимир

11.09.2014

Фирмата е дистрибутор на "Булгартабак" - реално дъщерна фирма, дистрибуция на БГ цигари.Фирмата е със спорен имидж и лош мениджмънт.1. Ако във фирмата работят 100 човека ефективно, то 400 не го правят и товарят с измислена работа всичко, което може по "стълбата" надолу.2. Мениджърите и финансистите са "от кол и въже" събрани, провинциалисти и с провинциално мислене. Прехвърлят си имейли по цял ден и гледат да мачкат човека по-надолу от себе си и да го натопят пред по-горните от тях.3. Уж се работи 5 дена в седмицата, но на смени се работи и в събота - няма "Не искам" и никой не се съобразява....

Бивш ТП

04.09.2015
......От самото начало съм в фирмата какви ли не простотии не изтърпяхме но чашата преля.Тотални бездарници са събрани с управленческата част като започнеш от регионални супервайзори до бекъпи.Всичко ОК от самото начало заплати добри 5-дневни на време се прибирахме всички колеги,но уви това беше за малко.Почнаха се лудите цели които нямаше как да се изпълняват започна се натякването,че не се работи,почна се прибирането по тъмно.Приказките от " като не ти изнася пътя го знаеш къде е " ...........НИКЪДЕ НЕ ДОЙДЕ СПОРОЗУМЕНИЕ КЪМ ДОГОВОРА ИЛИ АНЕКС В КОИТО ДА ГЛАСИ ЧЕ СЪБОТА СЕ РАБОТИ!!!Избягват да плащат изванаредният труд цакат те така с заплатата защото някой трябва да те смени докато почиваш а бе пълна пародия.............

Анонимен

16.12.2017

Чета тук и се забавлявам-мога да напиша книга на тема ЕЛД и повярвайте няма да е с хепи ЕНД.Има ли все още някой който да вярва че нещо ще се промени.Докато не се промени (изкорени)отношението на ръководството към служителите,докато всичко е на принципа ако не е Иван ще е Петър промяна не очаквайте.Не БАТ ,а НАСА да ни купят все тая.То не бяха сбъркани разбирай завишени таргети то не бяха продайте това ние ще ви дадем това-после сори ама Няма да ви платим.Разберете когато някой лъже ръководството ,че всичко е ОК и никой не се напряга да разбере дали наистина е така -нищо няма да се промени.Ще си като овчици спазващи 400 процедури -за всяка дреболия ще ни глобяват,принуждават да напуснем по “собствено желание” защото след нас са Петър ,Иван и т.н.Както е казал мъдрия български народ с стари к...и нов бардак не става.Само че началниците ще лъжат ,мажат само и само да останат още година две после след тях и потоп

Да ви разкажа и за депото в Бургас.Кацна едно същество Иван Иванов от Ямбол!?!?Тва да е такъв невежа и мързел че и да ти се работи ще те откаже.Все началника не му дава все предните му колеги са виновни само да не си мръдне гъза.Единствено пчелите дето гледа са му в главата затова стана пчеличката Мая.Испокарахме се с клиентите зариди него спора отложени и посещения караници по телефоните наред.Като го питаш нещо Свилен не дава да го питам а как ще звъниш сега пълна лудница.В главата са му само глоби и наказания той за нас бил БОГ?!?!?!Не сме почивали от 6 месеца компенсации ще дават дръжки няма хора За 6 м напуснаха 5 човека за 2-3 години един двама Ако не сте много зле не се напъвайте за работа в тази фирма

Нека ви разкажа за депото в Пловдив, където главен отговорник е пазарджишкото ченге Трендафил Манчев, парашутист от сладки безмислени постове в региона, който не може един пирон да забие, но е назначен заради манталитета и поведението си на окръжен партиен секретар отпреди 40 години. Първата му работа ще е да започне да ви слага капани, да сгафите докато още сте неориентирани и да ви "спаси", след което да започне безскрупулно да ви извива ръцете за каквото дойде. Ако откажете ще ви стъжни ежедневието по няколко различни начина едновременно и ще ви очерни така, че накрая като напускате ще сте виновни само вие, а той никога не носи отговорност, назначил е няколко човека да обират негативите, а той за всяко нещо се оправдава с "от София така са наредили" или "от София няма да разрешат". Когато някой пост се освободи заради поредната му лична битка с някого, там бива назначен най-некадърният по веригата, защото е послушен и се радва че има някаква работа. В разпределението на ежедневната работа се толерират доносниците и особено клюкарите, които разгласяват каквото той им подшушне за да формират всеобщото мнение.

Е най накрая ги взеха тия и е крайно време тоя алкохолизиран олигофрен Светослав Георгиев да ходи да пие уранова вода у тях си

Здрасти, пиша това, защото много от коментиращите тук сте бивши служители и ще знаете, предварително се извинявам на модераторите, че не е по темата. Като цяло съм му много мераклия на бранша на бързооборотните стоки и имам една идейчица за магазин. Та питането ми е следното каква отстъпка получавам от бандерола (до колкото знам 5-6%), получавам ли някакви допълнителни отстъпки и/или бонуси и при какви условия, по-голяма ли ми е отстъпката ако цигарите на ЕЛД са eye-level-buy-level, как да се бяга от капаните за набутване и кои са най-редовните?

Искрено Благодаря!

Някой може ли да ми даде телефон на фирамата. Искам да подам оплакване. Некоректни работодатели. Няма смисъл да коментирам повече

Благоев слабо брат не ставаш за журналист -звънни на Касабова

Не знам що за фирма е горе цитираната и как подбират персонала си. , но конкретно в регион Бургас , ако се появи друг играч с дистрибуция на български цигари , великата фирмичка ще угасне за дни. Толква неграмотни , нагли , с подчертано предизвикателно монополно поведение служители не съм виждал. Шефовете им - същите ! И Радо и Велин се държат все едно са хванали дядо Господ за шлифера.... Те са го и хванали вдъщност ! Да звъннеш с проблем , да търсиш решение - забрави , веднага ще ти се озъбят , че си от малкото капризни клиенти и *върви на майната си* !!! Половината в разносните коли са идиоти . Пука че му дреме дали ще те зареди.::::Виж да дойде да се зъби как и какво си поръчал - това го могат ! А пази боже ако викнеш кола извън график - майко мила - то ще бъдеш добре нареден , и шефските тела - как ще им нарушаваш спокойствието !!! Еееее , такива проблемни клиенти дето много продават - ами спрете се бе хора , претоварвате момчетата. Ще се преработят ! То Иванушка глупака го изритаха отвсякъде ,АЛВА не можа да го вкара в пътя и го изрита като изяви желание да прави нещо друго освен да върти геврека , вие на бус го качихте , титуляр го направихте , че и с мед го намазахте като му харизахте СЪНИТО.... ЧУДО , ЧУДООООО !!!
Уважаеми господа , като си направите справките за падналите обороти - един съвет - излезте от офисчетата и засилете контрола по места , защото ще се изненадате колко генерални директори имате по региони и колко меркантилни има по разносните коли , а те са лицето на компанията . Жалко , че можеш спокойно да кажеш за служители на компания от такъв ранг, че са с умствен капацитет на граждани на СТОЛИПИНОВО!!! Жалко , но факт !
ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ АЛТЕРНАТИВЕН ЛОГИСТИК НА БЪЛГАРСКИ ЦИГАРИ ! Макар че скоро и МОНОПОЛА няма да ви спаси !!!