ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

Недостойно е да те управляват толкова прости хора.
Запомнете:Назначете умни хора,
обучете ги добре и ги оставете да работят.А Вие сте взели само утайки, малоумници и некадърници.

Да споделя и аз за ЕЛД,сектата в която има само измекяри. Управляващ е"Магапаса" повярвал си че е месия и може да си играе със съдбите на хората.Универсален лъжец,човек без морал и мозък, няма как да е иначе, защото алкохола е притъпил и малкото който му е останал.Хората след него,които е облякъл във власт са най-голямото бедствие, работещи два дни в месеца.Когато ги видите,разбирате що за фирма е това.Какъв човек си?Освобождаваш един,и назначаваш"подлога",универсално просто и ограничено момче(извинявам се) мъж като лайно на дъжд,не стига че идва на работа с едни и същи дрехи и е с изключително беден речник, ами не може и да пее.Купихме ме му билет за влака ( еднопосочен ) да попътува малко.В тази фирма ако не се навеждаш и знаеш много ставаш неудобен.Трябва да си дупедавец,да можеш да лапаш "ч...и" и да гълташ.Всеки е намерил начин да бърше задника на някой, за да остане на работа. Ако вникните по-дълбоко ще видите,че почти не е останал човек с нормално семейство.Ако има такива са болни,или са ( алкохолици,шизофреници,диабетици или хипертоници).Тази фирма е в летаргия и никога няма да върви напред,докато не дойде човек и подложи на изпит всички до един,чак тогава нещата ще се оправят,но в момента на мода са простите хора.Да пожелая на тези,които се мислят за недосегаеми-парите,които спечелите от тук нататък,да ги давате само за тамян и свещи.Да се знае.

Предходните мнения за фирмата са обективни и реални оценки.Тя се управлява от хора без професионален подход. По стресиращо за персонала е патологичното отношение и ежедневен сблъсък с непостоянството на "ШЕФОВЕТЕ". Нужна им е силна / асертивна / проактивна,писмена и вербална комуникация.А всъщност са хора с биполярни отклонения в психиката. Фирмата е с голямо текучество,с неуважително отношение към служителите, потискане,стрес и т.н. Хората които си мислят, че са "Мениджъри" нямат нужното образование и потенциал за правилно и ефективно организиране на дейността.Не могат да преценят качествата на служителите и да се отнасят с подобаващо колегиално отношение към тях.В случай,че сте студенти по психология,това е вашето място-отлични условия за писане на дисертация.

За Ванката или добро или нищо-и понеже няма какво добро да се каже по добре да замълчим.При него системата е все едно да държеше свиня-квичене много-вълна няма-мисля че съм достатъчно красноречив абсолютен лалъджия ,покритие =0

Който иска да си губи времето и да му разказват хуморески и обещания може да започне в депото в Бургас. "Шефа" Иван е " много" компетентен от всичко разбира.Не си губете времето и потърсете нещо друго.Колегите са Ок.

За краткото време в което бях във фирмата...служителите работят и живеят в соца.Толерират се гъзолизци некадърници и доносници.Специално за депо София следните кадри са неграмотни ...обвързани роднински и финансово.Не стават за ръководители камо ли за нещо друго...Цитирам имената на провицинциално набутаните "специалисти" Десислава Мачорска -врачански контрагент.Много проста и взела диплома с агне под мишка. Красимир Кузманов -изритан от прованса да бърше задници в София. Стилиян Георгиев....изпаднал в немилост и поредния лижещ задници за мизерна заплата.
Като бивш служител бях махната не за несправяне с работата а за това че казвах истината направо...и на много хора не им понесе...веднага се пуснаха доноси и се замазаха нещата.80% работят пенсионери познайте защо....излишни за още обяснения...фирмата не става за нищо

Включвам се отново:

Запомнете няма какво да се промени ще говоря с имена докато : Регионалните Николай,Георги,Свилен и т.н. връщат към Светослав че по депа всичко е ОК.Колко е така само ние си знаем?!?Много по лесно е всичко да е по този начин няма ядове и напрежение.После всички обеми са ОК.Ами те винаги са били така след като Директор Продажби винаги завишава целите на годишна база той е номер едно а ТП да го д..ат.Той нали си е хванал годишния бонус.Но ако г-жа Маречкова реши да разрови проблемите ще разбере че:
Гонят се хора само защото работят от съществуването на фирмата.
Глобяват се за безмислени и/или никакви нарушения
Ако са постигнати целите колко са пропуснатите ползи или
продажби овър които биха направили стари ТП с дългогодишен опит?
И на края но не на последно място -колко време ще ви залъгва Светослав още -месец,два,три-няма как структура която се гради само на заплахи и глоби да е ефективна в дългосрочен план.Някой запита ли се защо така и не
“откраднахме ТП”от чушките?-бягат от нас като дявол от тамян.Защо?-Нали според С.Георгиев даваме най добрите заплати в бранша.Ще ви кажа какво ще се случи-не то се случва-губим опитни служители и наемаме нови които ги боли г.за.И накрая ще се случи това което се е случвало много пъти с дистрибуцията на БАТ- край заради КОЙ?

ОТКРИЙТЕ ПРИЛИКИТЕ С ПОЛОЖЕНИЕТО ДНЕС :)

Владимир

11.09.2014

Фирмата е дистрибутор на "Булгартабак" - реално дъщерна фирма, дистрибуция на БГ цигари.Фирмата е със спорен имидж и лош мениджмънт.1. Ако във фирмата работят 100 човека ефективно, то 400 не го правят и товарят с измислена работа всичко, което може по "стълбата" надолу.2. Мениджърите и финансистите са "от кол и въже" събрани, провинциалисти и с провинциално мислене. Прехвърлят си имейли по цял ден и гледат да мачкат човека по-надолу от себе си и да го натопят пред по-горните от тях.3. Уж се работи 5 дена в седмицата, но на смени се работи и в събота - няма "Не искам" и никой не се съобразява....

Бивш ТП

04.09.2015
......От самото начало съм в фирмата какви ли не простотии не изтърпяхме но чашата преля.Тотални бездарници са събрани с управленческата част като започнеш от регионални супервайзори до бекъпи.Всичко ОК от самото начало заплати добри 5-дневни на време се прибирахме всички колеги,но уви това беше за малко.Почнаха се лудите цели които нямаше как да се изпълняват започна се натякването,че не се работи,почна се прибирането по тъмно.Приказките от " като не ти изнася пътя го знаеш къде е " ...........НИКЪДЕ НЕ ДОЙДЕ СПОРОЗУМЕНИЕ КЪМ ДОГОВОРА ИЛИ АНЕКС В КОИТО ДА ГЛАСИ ЧЕ СЪБОТА СЕ РАБОТИ!!!Избягват да плащат изванаредният труд цакат те така с заплатата защото някой трябва да те смени докато почиваш а бе пълна пародия.............

Анонимен

16.12.2017

Чета тук и се забавлявам-мога да напиша книга на тема ЕЛД и повярвайте няма да е с хепи ЕНД.Има ли все още някой който да вярва че нещо ще се промени.Докато не се промени (изкорени)отношението на ръководството към служителите,докато всичко е на принципа ако не е Иван ще е Петър промяна не очаквайте.Не БАТ ,а НАСА да ни купят все тая.То не бяха сбъркани разбирай завишени таргети то не бяха продайте това ние ще ви дадем това-после сори ама Няма да ви платим.Разберете когато някой лъже ръководството ,че всичко е ОК и никой не се напряга да разбере дали наистина е така -нищо няма да се промени.Ще си като овчици спазващи 400 процедури -за всяка дреболия ще ни глобяват,принуждават да напуснем по “собствено желание” защото след нас са Петър ,Иван и т.н.Както е казал мъдрия български народ с стари к...и нов бардак не става.Само че началниците ще лъжат ,мажат само и само да останат още година две после след тях и потоп

Да ви разкажа и за депото в Бургас.Кацна едно същество Иван Иванов от Ямбол!?!?Тва да е такъв невежа и мързел че и да ти се работи ще те откаже.Все началника не му дава все предните му колеги са виновни само да не си мръдне гъза.Единствено пчелите дето гледа са му в главата затова стана пчеличката Мая.Испокарахме се с клиентите зариди него спора отложени и посещения караници по телефоните наред.Като го питаш нещо Свилен не дава да го питам а как ще звъниш сега пълна лудница.В главата са му само глоби и наказания той за нас бил БОГ?!?!?!Не сме почивали от 6 месеца компенсации ще дават дръжки няма хора За 6 м напуснаха 5 човека за 2-3 години един двама Ако не сте много зле не се напъвайте за работа в тази фирма