ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Цариградско шосе 425&markers=София,бул.Цариградско шосе 425

ЕКСПРЕС ЛОГИСТИКА И ДИСТРИБУЦИЯ

Ако Ви е писнало от:
- Некоректни работодатели
- Работа без перспектива
- Заплащане, което не е адекватно на усилията, които полагате ТОВА НЕ Е ВАШЕТО РАБОТНО МЯСТО :D

Настоящи колеги и бъдещи служители на ясно съм че всеки е постъпил поради някакви причина зор и т.н но това е най бездарната фирма която ще пропадне радвам се че успях да се отскубна преди 3 месеца ,че 2 години ми се видяха като 10.От самото начало съм в фирмата какви ли не простотии не изтърпяхме но чашата преля.Тотални бездарници са събрани с управленческата част като започнеш от регионални супервайзори до бекъпи.Всичко ОК от самото начало заплати добри 5-дневни на време се прибирахме всички колеги,но уви това беше за малко.Почнаха се лудите цели които нямаше как да се изпълняват започна се натякването,че не се работи,почна се прибирането по тъмно.Приказките от " като не ти изнася пътя го знаеш къде е " Направиха ни преди около 7-8 месеца на 6 дневна работна но НИКЪДЕ НЕ ДОЙДЕ СПОРОЗУМЕНИЕ КЪМ ДОГОВОРА ИЛИ АНЕКС В КОИТО ДА ГЛАСИ ЧЕ СЪБОТА СЕ РАБОТИ!!!Избягват да плащат изванаредният труд цакат те така с заплатата защото някой трябва да те смени докато почиваш а бе пълна пародия.Казват ти че минаваш на 6 дневна без да има документ на среща.Къде е ИНСПЕКЦИЯТА НА ТРУДА? ЗАЩО ГИ Е СТРАХ ДА ВЛЯЗАТ НА ПРОВЕРКИ И ДА ВИДЯТ как в 6:30 като бездарник товариш цигари и работиш вечер до 19-20 часа макар,че само от издаването на фактурите могат да засекат колко време се работи.Сега чувам от момчетата които останаха че ще има санкции ако превишиш разхода си на гориво!!!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ ИЗМЪЧВАТ В ТАЗИ ФИРМА НАЙ СКОРО ВРЕМЕ ДА СИ НАМЕРЯТ ПО ДОБРА РАБОТА И СУПЕР ВАЙЗОРИТЕ С БЕКЪПИТЕ ДА ПОРАБОТЯТ МАЛКО ЗА ДА ВИДЯТ КАК СЕ ИЗКАРВА ЗАПЛАТА ОТ 900 ЛВ А НЕ ДА ПИЯТ КАФЕТА ПО ЦЯЛ ДЕН С ГОЛЯМАТА СИ НАГЛОСТ ЧЕ НЕ СЕ И КРИЯТ ЗА ДА НЕ БЪДАТ ПОНЕ ЗАБЕЛЯЗВАНИ.НЕКА И ВИДЯТ КАК КАТО УЖ ПО ТЯХНО МУ СЕ МОТКАШ В МАГАЗИНИТЕ И СЕ МЪЧИШ ДА СИ НАПРАВИШ БОНУСА ДА ВИДЯТ ТЕ КАК ЩЕ СИ ГО НАПРАВЯТ!! ПОЖЕЛАВАМ НА ТЕЗИ ТАКА НАРЕЧЕНИ БИМБАШИИ ДА ДОЙДАТ НА ПОЛЖЕНИЕТО НА ТП-ли!!! Успех на всички останали които им се лижат задници и работят в тази ПОМИЯ!!!!

За Хасково..За да тръгне работата трябва истински ръководител тоя Николаи Господинов не става...
Не може да се обгражда със 3-4 свои хора те да имат превилегии а другите да го Д-хат.Проблема са тои Николаи и неговия лакеи Стоичо .Този стоичо не стига
че кара полу празен пикап ми му е зачислен и като личен...Уж Софиянци свиват разходите а тоя Стоичо си ходи и на лов със служебния си автомобил.А за нафта да не говорим...при него.Нормално ли е да кара само една линия с полупразен автомобил ,и да около
850-1000лв. При заплата на колегите 500-580лв.
А за почивните дни да не говорим....ТРЯБВА НОВ НЕЗАВИСИМ РЪКОВОДИТЕЛ...И 50% ОТ ТЕЗИ ВЪН. НОВИ ХОРА
ТРЯБВАТ. Като доиде проверка от София Николаи Господинов все им замазва очите.Не може да работим уж на сумарно работно време 8ч. Което като се сметне нощен дневен труд идва от 02-09ч.А да те карат да работиш 02-10.00ч и дори до 11-11.30.

Znam,che tyk ne mqstoto da pitam ,no iskam da vi popitam ima li ofisi ili depa v turnovo

Мога да коментирам, като вече бивш служител. Казвам бивш..защото работих там 6 месеца и после ме освободиха. Използват хората, само докато нещата се стабилизират. Трябваше да се почне веднага, да се влезе бързо в час..и изведнъж, след въвеждането на работата с таблети се освобождава сумати народ. Обектите се разрастват, работата се увеличава..а хората бидат само използвани, докато им мине изпитателния срок..но така е като се командва от столицата. Тук шефът е пич, отнася се добре с хората, държи се нормално..но всичко си зависи от софианци..или по- точно от некадърни софианци.

здравейте,някой ще сподели ли мнение за склада? Ще пускам св за стажант складово стопанство,това сигурно е за склада в софия.Но като чета тук мненията се замислих дали си струва.

На основание чл 272,ал 1 КТ изразявам своето съгласие,ако в резултат на неизпълнение на което и да е задължение, .............., ми бъдат наложени санкции, стойността на същите да бъде удържана от трудовото ми възнаграждение или да бъде удържана всеки месец до пълното й изплащане. // В случай на понесена от ЕЛД отговорност за щети и ПРОПУСНАТИ...., дружеството има право да търси РЕГРЕСИВНА отговорност от служителя. //// Служителят,управляващ автомобила, носи имуществена отговорност за всяка вреда причинена от него при експлоатацията на служебния автомобил,включително за преразход на гориво, непокрити от застрахователната полица щети, липси на части или оборудваненто към МПС и ДР. //// Бягайте далеч от тази фирма. Другия вариант е да се понаведеш и да подпишеш и да чакаш кога ще те онодат.

Вместо да се преструктурират отделите в ЕЛД се назначават все повече чиновници, за да се размие отговорността при провал. А провалът "чука на вратата", продажбите са трагични, но на кой ли му пука? Не идвайте тука - ще бъдете смачкани!

всичко е истина. чак ме мързи да прочета коментарите на всички. работиш 15 часа и ти дават пари колкото да не е без хич. изнасилваш клиентите си всеки ден, защото те натискат и теб. разчитата на това,че има много безработни. почти всички супервайзори и тем подобни са пълни пъпеши никога не са ръководили търговски екипи и са назначени във фирмата с познати, приатели, брачеди и тн. ТП са свестни момчета .. manpawer добре си свършиха работата в началото. ЕЛД е фирма дето не държи нито на работниците си, нито на клиентите си .. ще съществува още доста кратко време.

Да кажем нещо и за тежкотоварните обикалящи БГ всяка нощ.Заплащането е при сумарно работно време с твърда заплата,нищо че договора е друг ,като всеки град е определен на колко часа е.Варна-18 ч. , Бургас-16 ч. и т.н.При месец от 20 работни дни или в часове 20 х 8 ч. са 160 часа норма.Има бонус 120 лв. дълга линия на месец който за да го вземеш ти трябват да кажем 10 курса Бургас определени по 16 ч. за нормата от 160 ч.Дотук добре,но 10 курса са 8300 км. минимум.Е 120 лв. делено на 8300 км. получавате по 0.014 лв. на км. или казано по друг начин няма и 2 стотинки на км.
Нормата за гориво вече е като на лека кола,а бусовете са 5 тонни нищо че са регистрирани за 3.5 т. за да се пести време,шофьори и винетки.За некомпетентния мениджър транспорт Калин който явно е пътувал на дълъг път само отпуската си до морето или родното място разхода е извънградски,градски и смесен.Той за сезони,време,път(магистрала или Петрохан) не е чувал.
Кара се на отиване за време тоест газ,че иначе няма бонус,но трябва да спазваш закона,защото пак глоба(дали от фирмата или от КАТ както дойде).Преразхода вече се удържа,но ако има икономия влачейки се навръщане то тя е за благото на фирмата,че ако си я вземеш било кражба и ще те уволнят.Вие решете кой кого крадне.
Идваш на работа 19 ч. вечер,мръзнеш като куче товариш си 4-5 часа дори мивка няма да се измиеш(ние не сме на Църна Маца) и към 23.30-00.00 часа тръгваш.Караш според града за който си тръгнал може и 5-6 часа без да се спира освен тук там на някоя бензиностанция да свалиш вестници,но не и да починеш.На връщане се влачиш бавно за да не си преразход,влизаш в градовете за брак и към 12.00-13.00 ч. евентуално се прибираш пак пълен с брак ,но не вкъщи ,а в базата.Пишат ти се определените за даден град часове нищо че ти си направил вече 17-18 ч денонощен труд които пак са за благото на ЕЛД.
Мотивиращо заплащане е равно на 40-50 часа извънреден труд всеки месец и нагоре.Развитие никакво.
Доста може да се каже и за некомпетентното счетоводство и ръководители като Калоян Вълков и пряк ръководител Стоян Илиев„но друг път,че стана дълго.
Успех на новите кадри и здрави нерви на малкото свестни вече бивши мои колеги.

! Шофьори. Договора е от 4 листа. Има разминаване между обещанията на интервюто и условията в договора. Внимание! След като подпишеш договора, същия ден или на следващия ти дават да подпишеш декларация към политика за управление на служебните автомобили. Тя е от 20 листа. Става въпрос за глоби, и доплащане от шофьора на ремонта на бусовете и камионите. Доплащане на щетите ако застраховката не ги покрие. Глоби по 50,100 и 200 лв за пушене в бусовете, за слушане на силна музика и други.